Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

ja mojego poznałam jak miał 27 lat i tez był \"doświadczony\" :-) ale tak jest lepiej mój pierwszy chłopak był tak samo zielony jak ja i ta niporadność wcale nie była przyjemna :-) przynajmniej teraz to tak oceniam wtedy i tak byłam zachwycona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem ta jedna jedyna i bardzo mi z tym dobrze :D :D seminarium Moluś? :D dżisas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i w tym temacie się zgadzamy Stokrotko - dla mnie też jest lepiej, że Wajcha miał doświadczenie w seksie, bo ja tez byłam \"zielona\", tak jak Ty. Więc jak oboje bylibyśmy tacy \"zieloni\", to nie wiem, czy by mi się to spodobało. Dlatego dla mnie ilość partnerek Wajchy miało znaczenie - byłam zadowolona, że miał jakieś przede mną. Nigdy nie marzyłam, żeby to dla nas był współny pierwszy raz. Za bardzo romantyczne dla mnie by to było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a długo był w tym seminarium? ale chyba nie zawróciłaś w głowie Moluś klerykowi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś - a jak Ty go poznałaś, to on był w seminarium, i dla Twoich wdzięków odszedł ?? ;-) Czy rozmyślił się z innego powodu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem Kropeczko - dla mnie nie było romantycznie :-) a raczej dziwnie nie było wiadmo co i gdzie :-) :-) śmieję się teraz z tego ale to bardzo trudne dla mnie było wtedy i ogromny stres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W seminarium był 2 lata. A odszedł bo mu sie odwidziało i wielka miłosc do Boga mu przeszła.Jego rodzice byli bardzoooo zawiedzni tym faktem. A poznalismy sie jak juz był \"normalny\" ;) . Bylismy kumplami i zawsze o nim myslałam \"ale spokojny ten koles\" a pozniej ❤️ :D i kazdy sie dziwił ze ja i ona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Rybko dla mnie by to tez było stresujące - i tak sie trochę stresowałam - no i tak dla mnie już za bardzo romantycznie - on i ja - ten pierwszy raz razem, jeszcze najlepiej w łożu z baldachimem, ple, ple, ple - nigdy nie miałam takich marzeń. Zawsze chciałam to zrobić pierwszy raz z doświadczonym facetem. Za to teraz, gdybym była sama, to mogłabym poduczyć jakichś \"niewinnych chłopców\" ;-) :-D ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli Moluś - wszystko w porządku, nie sprowadziłaś chłopaka \"na złą drogę\". Jak mu było w seminarkium, jak tam w ogóle jest ? Tak duchowo, czy raczej nie ? Bo ja to zawsze myślę, że takie miejsca, to mocno uduchowione są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to akurat ja się do tego zupełnie nie nadaję Kropeczko :-) ale każdy ma inne fantazje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest moja fantazja, ale gdyby.......kiedykolwiek były sprzyjające okoliczności, to czemu nie ? Natomiast, jak już miałabym fantazjować, to o starszych facetach, nie o młodszych ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie nie wiem jak tam jest ale bardzo duzo sie modla 2 czy 3 msze dziennie i ucza sie tez duzo. Ogolnie nie jest raczej za wesoło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo właśnie tak sobie myślę, że religia katolicka, to taka smutna jest. Zupełnie nie wiem dlaczego. Przecież w końcu dobro zwyciężyło zło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezła histora Moluś :D A mąż dalej jest bardzo wierzący i praktykujący ? :) Ja po wczorajszym odcinku serialu doszłam do wniosku, że gdyby mój mąż tak nagle się nawrócił..to miałabym poważny problem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akcja z zakonnicą była rewelacja no nieźle sobie też z nią poradziła (ta co nie wiem jak ma na imię)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sami sobie rozrywek nie zapenili to ciezko było... Juz nie jest praktykujacy i nawet za bardzo wierzacy.W sumie to juz w seminarium miał dosc. Do koscioła nie chodzimy za co gani nas bardzo jego mama i tata!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Moluś, tak go rzuciło ze skrajności w skrajność. Ten wczorajszy odcinek Gotowych, to taki jakiś straszny był, a jak Bree zabiła aptekarza, to tak się jakoś thrillerowato zrobiło. I ta zakonnica, i egoistyczna Gabrielle. Najbardziej mi się Susan wczoraj podobała, najpierw sceptycznie podchodziła do kontaktów z ojcem, a potem wyleciała z jego sklepu cała w skowronkach, z tekstem - mam tatę i dał mi kapelusz :-) Śmieszna jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty Kropuś, aptekarz sam się zabił, Bree tylko karetki nie wezwała :D wcale jej się nie dziewię, precz z psycholami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to \"zabiła\", tak czy inaczej, ja na jej miejscu miałabym wyrzuty sumienia, mimo, tego czego się o aptekarzu dowiedziała. Zresztą ona jest jakaś dziwna, po swojemu sprawiedliwość wymierza - z Rexem tez sie ociągała do szpitala, może i by nie umarł. Niby go nie zabiła i aptekarza też nie - ale dla mnie jakaś taka ta postać dziwna jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Molus nasi rodzice inaczej postrzegaja kwestie Kościoła... czasy się zmieniły i zwielkiego autorytetu i nieomylności Koscioła dużo gdzieś umknęło.... dodatkowo dla naszych rodziców to było ważne ze względu na ustój jaki panował za ichmłodości a dla nas ojciec dyrektor , pedofilia i inne rzeczy które teraz wychodzą na światło dzienne psuje obraz Kościoła... też nie praktykuje ale wierzę choc to ponoc obłudne stwierdzenie ale mój syn praktykuje i dobrze bo dopóki ma taka potrzebę to myślę że trzeba ja pielęgnować zawieść się, zobaczyć obłude jescze niejeden raz w życiu zdąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto - czy mnie sie zdaje, czy my w tym samym mieście mieszkamy ? Bo mi dzisiaj jest ciepło na dworze, i nawet już rękawiczek nie noszę, nie mówiąc już o zimowych butach. Ciekawe dlaczego tak inaczej temperaturę odczuwamy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka, ja nie jestem zazdrosna o Jego byłe, bo ja jestem ta naj ;-) Ale powiało zarozumialstwem ;-) W każdym bądź razie Wajcha tak mówi. Co robisz teraz, Laurka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idźcie wieloryba obejrzeć :-) Nie znam tego filmu \"Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz\", fajny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi sie dzisiaj nuuuuuudzi 😭 Laurka ma fajnie, bo sobie z mężem siedzi Sto gdzieś poszła Cała reszta coś ciekawego w pracy robi a mi sie chce spać potwornie i nie chce pracować 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też spokój. Wymyśliłam sobie jutro kino - film Angel-a. Niestety w Kinepolis grają już tylko koło 23., w Multikinie tylko ok. 10 rano kiedy dopiero kończę pierwszą kawę :D Na szczęscie jest jeszcze trzecie kino Cinema City - godzina 13.30. jutro idę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gaelforce Dance ??? Super!!! Widziałam kiedys w tv. Na zywo to musi byc czad!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×