Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

hej ho :-) a ja wychodzę o drugiej do domu:-) napisałam od rana wspaniały artykuł i teraz jadę zamienić się w domowego Chaberka :-) a ciesze się bo z Allegro przyszła paczka :-) akurat na zajączka jutro pobiegam z chłopakami po lesie :-) wymyśliłam że koszyki włożę do torby dużej żeby ich wcześniej nie widzieli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany Rybka, ale plany :-) Nas nie puszczają szybciej z roboty, co dla mnie jest obojetne, bo i tak na 17.30 mam dermatologa, więc i tak muszę siedzieć i tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie mozesz Kropeczko jakos zagospodarować tego czasu? przejdź się do parku może ? idź na jakąś kawę albo poodwiedzaj sklepy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym chciała wyjść wcześniej, bo roboty mnóstwo. ale nic z tego raczej 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko, trochę za zimno na spacerowanie, a zresztą od 14.00 do 17.30 to bym padła na tym spacerze. Na sklepy też nie pójdę, bo mi zostało 3 zł. do pensji, więc bym się tylko denerwowała, ze tyle fajnych rzeczy, a ja kupić nic nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no może masz rację z tym spacerem choc u mnie słonko pięknie swieci :-) a do domu nie opłaca CI się pojechać? co bedziesz robic w firmie sama jedna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę na necie siedzieć, udało mi się wizytę przełożyć na 17.00 zawsze to pół godziny do przodu. Do domu mi się kompletnie nie opłaca. Halinka, jak będziesz chabrem z poligonu, to Ci nikt nie powie kto to nie chaber. Ale żeby nie było - ja też nie wiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczowy chaber

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chaber co kipnął
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×