Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

znów jakaś durna reklama przy kursorze na dzięęęędobry. a kysz ! wcinam sobie śniadanko (jak miło nie mieć awersji do jedzenia po świętach :D muszę je częściej u siebie robić :D ) kawa obok paruje, mmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z teściami, przyjechali w sb, wyjechali wczoraj :) trochę jedzenia, winko, spacery i weekend zleciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Kropo i Myszorku:) ja już po kawie, a teraz chyba śniadanie czas zacząć i do pracy- szefowa od rana zawaliła mnie pracą na cały dzień - ble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Emilia 🖐️ Myszorek - mam Twój Styl ;-) i klapki - nie wiem, co z nimi zrobić - chyba będą do chodzenia po balkonie w lato. Objadłyście się dziewczyny w święta ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Dziewczeta !!! Ja tez sie nie obiadłam w siwta. Ti pierwsze takie moje swieta. Bosa dzis nie ma wiec luzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też sie nie objadłam - tzn. powiedzmy objadłam się weekendowo, a nie światecznie, czyli znaczni, znacznie mniej. Wiadomo dlaczego - bo nie lubię jedzenia świątecznego - a Wy ? Jak się Wam udało nie objeść ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jedzenie chowałam po posiłkach :D śniadanie i sru do lodówki, obiad, potem kolacja i już. żero nasiadówy przy stole :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorek - dla mnie "apetyt, jak zwykle" mógłby się źle skończyć, bo jak się nie pilnuję, to non stop bym jadła. Moluś - no własnie - też widziałam, ze Sto się o jakiejś czwartej wypowiadała - strasznie późno !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się za bardzo nieobjadłam - trochę wczoraj za dużo zjadłam - ale dziś dietka - do pracy wziełam ogórka i pomidora - może sałatkę sobie zrobię, a w domku wieczorem zjem obiad - jeszcze świateczny. Nie kupiłam Twojego Stylu bez dodatku:( Ale cóz kupię z dodatkiem, chociaz moja siostra będzie miała w czym biegać koło domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wczoraj byłam na obiedzie u Mamy, i się nie objadlam, ale stwierdzilam, ze już dość, i tylko będę piła herbatę. No ale i Marsy 2 lodowe i kanapka została zjedzona, i ciągle o żarciu myślalam, aż w końcu poszłam spać. I to mnie uratowało :-) No Myszorek z tym chowaniem żarcia, to jest świetny pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropus wiem, ale kurde w żadnym kiosku nie ma bez dodatku, jeszcze zajrzę dziś do dwóch - jak będę szła na pociąg. A nuż widelec się uda kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Halik 🖐️ Jak tam święta ?? No i słyszałam, ze Ty do Warszawy sie przeprowadzasz ??? Ha - ale fajnie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och te święta :D święta wery najs, gdyż wyjaśniłam wszystkie problems z moją frojndin oraz wczoraj spotkałam się z ludźmi z ogólniaka, których nie widziałam o ho ho i się umówiliśmy na majówkę, więc święta zaliczam do udanych :D no takie mam plany, Kropcia, teraz pozostaje mi ich realizacja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też bym sie chętnie spotkała ze swoimi znajomymi z ogólniaka, ale już jeden zjazd był, i ja nie moglam pojechać, a na drugi, to sie w ogóle nie zanosi :-( Halinka, a kiedy teraz przyjeżdżasz do Wawy ? czas sprecyzować termin, ja muszę sie już szykować ;-) na Twój przyjazd :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cholewa, chciałabym przed majówką jeszcze, ale jestem kompletnie nieprzygotowana, muszę trzasnąć foty, pozbierać dokumenty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinka, przed majówka byłoby ok., bo 4 maja mam rejs do Szwecji, wracam 7 maja, więc wtedy nie mogłabym sie z Tobą zobaczyć 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laurko, Witaj Halinko. Jak po świetach?? Dziewczyny orientujecie się czy dziś w Wyborczej jest dodatek praca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chaber stary pierdziel
o tak, łapy precz od tej laleczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka, pojecia nie mam, czy dzisiaj jest praca - jest w poniedziałki, a ponieważ poniedziałek wypadł, to......... nie wiem co :-O W pokoju koledzy też nie wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chaber stary pierdziel
uch, mrrrau, ale bym Cie ścisnął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×