Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Sto spoko już lecę w sumie mam tylko godz jazdy poc do Ciebie. A dasz mi dobrej herbaty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie myślę że mogłybyśmy zrobić wkońcu jakieś spotkanie. Matko założycielko rusz mógownicą i pomyśl gdzie i kiedy, a my ew będziemy podrzucać pomysłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
e tam herbaty, wódki z kompotem dostaniesz :P przecież nie będziemy na sucho siedzieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra a ja kaszanę i śledzika dowiozę - bo głodne też nie możemy być:) Ach i ogórka kiszonego - takiego z beczki - miód malina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra a ja kaszanę i śledzika dowiozę - bo głodne też nie możemy być:) Ach i ogórka kiszonego - takiego z beczki - miód malina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No patrz, najmłodsza córka, adoptowana wręcz po latach, a najbardziej na spotkanie nalega. Emila, my już kilka razy się przymierzałyśmy do spotkania i to raczej nic nie wyjdzie z tego, zbyt jesteśmy zajęte, żeby się wszystkie w jednym czasie spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko powiem tak: Ja Twoja najmłodsza córka chcę was wkońcu poznać:) Aby to zrobić niestety potrzebne jest spotkanie:) Wiem ze jesteście zapracowane - ja też, ale może się uda co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę, że raczej spotkania w grupach mają przyszłość. Nie zbierzesz 9 bab w jednym miejscu w jednym czasie. Miały już miejsce następujące spotkania: Halinka-Myszorek - pierwsze historyczno-histeryczne :D Laurka-Stokrotka Stokrotka-Kropka Myszorek-Śmiała-Rybka - najbardziej grupowe :D Halinka-Laurka - najbardziej alkoholowe ze wszystkich :D Myszorek-Rybka coś pominęłam? najbardziej towarzyska jest Myszorkowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
Kropka i Stokrotka razy dwa i zapowiada się trzeci raz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jezdem bardzo towarzyska :classic_cool: w przyszłym tygodniu to może nawet z Rybką i Śmiałą na kawę pójdę, o. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
a ja z Kropką. o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dołączę - jesli można do Kropy i Sto - mam do was najbliżej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
pewnie Emilka, że dołącz :D a gdzie Ty w ogóle mieszkasz? bo chyba nie pisałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
no i Halinek się wybierał w końcu maja do stolicy :D bo ja specjalnie na tą okazję się przecież odchudzam :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emila - łódź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
ooo, podczytywacze jak dokładnie wy czytacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto, niestety dupa zbita z tego wyszła. Termin upływa jutro i najpóźniej jutro powinnam być, a ja mam niestety za tydzień tę obronę i nie pojadę, bo mi szkoda czasu. Możemy się spotkać w czerwcu, jakoś tak na początku, jak będę dowozić dyplom do papierów :D tylko się nie odchudzaj już, bo Cię nie zobaczę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
a halinka jaki termin? a dupsko i tak musze odchudzić :P:P bo na weselu musze być laska:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś tu ściemnia, Emilka tylko studiuje w Łodzi, pracuje w Skierniewicach czy gdzieś tam a mieszka pomiędzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
teraz mam: góra 36 czasami 38 a dół 38 i kurde 40 czasami, ale już bardziej 38:D a przy stu sześćdziesięciu czterech centymetrach to kawał baby jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto, 30 maja obrona, 30 maja chlanie, 31 chlanie, 1 czerwca trzeźwienie, 2 tak samo, więc pewnie jakoś tak w pierwszym tygodniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
cholera makaron przypaliłam :D smród w calym domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
garnek niezle przypalony, dobrze, że mam vast :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
no chłopa mi normalnie trzeba :P:P:P to już kiepsko ze mną jak makaron mi się udało przypalić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Laseczki! Jestem tak padnieta ze szok! Nie spie od po 4. A wiec u lekarza było tak: p. doktor mnie zbadała i powiedziała ze wszystko spoko ale do 100% pewnosci poszłam jeszcze na usg i sie potwierdziło. Najwazniejsze ze nie robia sie nastepne torbiele. tablety na brak okresu mam brac nadal, tzn przez nastepne 3 mies. POtem czekac na okres i brac sie roboty z dzidziusiem . Oczywiscie po tych 3 mies. mam sie pojawic w Poznaniu.Jestem happy ze Ok a tak sie bałam, ze sie popłakałam... Potem bylismy w Makro i Ikei i troszke zakupkow zrobilismy. Obejrze Magde M- chociaz tego zbytnio nie ogladam i ide lulu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×