Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Cześć Wam, tak się tylko \"melduję\" - głupi tlen nadal nie działa 😠 WNa wycieczce do pałacu było super :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :D dzisiejszy dzień zdecydowanie bardziej owocny niż wczoraj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhaahaha :D pewnie wiesz nawet jak wyglądają :D wiesz coś jeszcze? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem, tak jakoś mi w głowie siedzą brązowe bez palców, zamszowe :classic_cool: tak, wiem jeszcze, że pewnie wyświęciłaś dziś dzień święty - niedzielę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz chyba kryształową kulę :D powiedz mi Chaberku ile będę miała dzieci? :classic_cool: i czy będę rodzić przez cc ? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wywróżyła Ci kiedyś jedna wróżka 1 syna, ale kula się jej zamazała, więc wyszła nieprawda. będziesz mieć 3 córki i 1 syna, wszystko urodzone naturalnie, jedna Halinka będzie miała być zastępczą matką dla jednego, ale sama sobie zaciąży dla siebie i nic z tego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwalniam cię :D wolę tamtą wróżbę, z tym że syna zamieniam na córkę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kysz czarownico :D 4 dzieci, w tym 3 synów 😭, naturalnie i natną 😠 poszła won :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pfi, Halinka, limity są po to, żeby je przekraczać ;-) Ja tam też przekroczyłam swój limit jedzeniowy - 40 min. temu zjadłam porcję kurczaka z kaszą gryczana i sosem - pychota, ale teraz jestem zła, bo nie musiałam tego jeść :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :-) jeszcze Was nie ma? właśnie obudziłam koleżanke która od 8.00 miała być w pracy :-) trochę się zdziwiła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ponidziałek ! Ja nadal na szybkich obrotach w pracy. Wczoraj jak usiadłam wieczorem i zaczełam robic to zleciało mi 5 i pół godziny !!! A co do pogody to ja słyszałam taka wersje : czerwiec ciepły, lipiec burzowy a sierpień deszczowy ! Brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze :-) w nowym miejscu jest całkiem fajnie szczególnie teraz jak juz mam net :-) Moluś nie przepracowujesz się czasem? ciepło ma być w weekend :-) więc oby do soboty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowie Ci Rybko ze wymiekam juz i oczy mnie bola od tego lampienia sie w monitor ale jeszcze ze 2 dni i luzik. No necik w pracy to podstawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam :-) 🖐️ Myszorka jeszcze nie ma ?? Co to za \"obijaństwo\" ?? Szanowne Panie Myszorek i Laurka - ja mam jakieś problemy z tym debilnym tlenem - ciągle migam na biało-zielono, i mam ciągle komunikat, że jest brak połączenia z serwerem :-( Jakaś LIPA 😠 Nienawidzę techniki 😡 Pogoda dzisiaj paskuddna - normalnie jesień ! Ale w weekend nie mogłam narzekać na pogodę - w sam raz do spacerów po parku. Powiem Wam, że sie z Wajchą \"zakochaliśmy\" w tym miejscu - Myszorek wielkie, wielkie dzięki, za znalezienie miejsca :-D :-D 🌼 Park ładny, co prawda \"pozostawiony sam sobie\", ale uroczy. A pałac super !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A szanowne panie Halinka i Belcia, to co, my też mamy tlen :D a spróbuj w pracy włączyć, może się połączy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to cool Kropeczko ! Czy Wasz pobyt został uwieczniony na fotografiach? Jesli tak poprosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×