Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Ja też jeszcze na 100% nie wiem - tak sobie wstępnie planuję. Urlop najprawdopodobniej dostanę na piątek, więc pojadę w zielonogórskie w czwartek (Boże Ciało) i będę tam do soboty, albo niedzieli. I wtedy będę sie mogła z Wami w każdy z tych dni spotkać. Ale to się może oczywiście zmienić. Im bliżej będzie tego terminu, to będziemy sie umawiać :-) Na razie tak wstępnie zagajam - i tak: Myszorek wstępnie nie może, albo nie wie. A Rybka ? Śmiała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Sto 🖐️ Już myślałam, że gdzieś wyjechałaś. Nie mam pojęcia o czym Ty kobieto napisałaś powyżej ;-) Terminologia czy działania informatyczno-komputerowe są mi obce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Kropeczko nigdzie się w tym czasie nie wybieram więc bardzo chętnie się spotkam :-) Myszorek to dziś oprócz kawki coś jeszcze będzie? :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie wiemy :D zajdziemy do jednej miłej koło rynku i sprawdzimy czy można tam palić, inaczej Śmiała nie wchodzi :D jeśli będzie można to zostaniemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będzie to raczej jakaś kawiarenka, bo głównie o kawkę / herbatkę nam chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I papierosa - a dzisiaj jest dzień bez papierosa !! Śmiała, nie szkoda Ci zdrowia i kasy, na ten jakże zgubny nałóg ?? Laurka - tak sie zastanawiam, co porabiasz, i gdzie jesteś - bo jeśli sobie nas tylko czytasz, i nie chce Ci się pisać - to masz przechlapane - normalnie kilka klapów ;-) ;-) :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka gości mamę :classic_cool: nima jej przy kompie :D też za nią tęsknię 😭 :D zaraz pozaczepiam Belcię :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczepiaj, zaczepiaj, co sie tak obija, i tak mało pisze. Powiem Wam, ze Wajca znalazł płytę instalacyjną do Neostrady - i może ją dzisiaj zainstaluje, to się pojawię wieczorem. Natomiast rezygnujemy z Neostrady na rzecz Astercity - ma któraś od nich internet ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To masz szczęście Laurka, że Twoja Mama była, bo inaczej by lańsko było :-p Tak - owszem umawiamy sie na spotkanka :-) Fajnie mamy co ?? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj fajnie macie ! pozazdroscic! U mnie idzie burza, ciemno sie zrobiło jak... Mam nadzieje ze burza oszczedzi moje kwiotki na balkonie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś - w Wawie nawet niezła pogoda jest - nie pada, nawet nie jest aż tak bardzo zimno. Zaraz wycodzę - idę dzisaj do rodziny - odebrać resztę prezentów :-) potem do zajebistego telepunktu zrezygnować z neostrady i do domu - pewnie będę ok 21 w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie ciesze bo w piatek ide na masaz i to za darmoche do mojej psiółki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lody były w niewielkich ilościach, bo w mrożonej kawie :classic_cool: a poza tym grzecznie wcinałam owocki :D a teraz śniadanko 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lodów nie jadłam ale świeżutkie truskawki i inne owoce były pyszne:-) przeżyłabym nawet przy wodzie w takim towarzystwie :-) Kropka przyjeżdżaj bo na spotkankach jest świetnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć Moluś :-) a kiedy Ty będziesz w Poznaniu? Przyjeżdżasz czasem? Chętnie bym się z Tobą zobaczyła :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to w Poznaniu raz kiedys w sumie bardzoooo rzadko. Byłam teraz 22 maja , bede w sierpniu ale nie wiem kiedy. ale to i tak bedzie nieodpowiednia pora bo ja juz o 8 jestem w Poznaniu, lekarz mnie szybko zbada i jestem wolna. A przewaznie nie jestem sama i tak o! Chyba ze kiedys specjalnie przyjade na jakas popijawke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jak najbardziej pijąca :classic_cool: właśnie tatuś życzenia mi na tlenie złożył :D i jak zwykle wypytał o wnuka :classic_cool: chyba nie ma już na co pieniędzy wydawać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez juz Mamusia smska z zyczeniami przysłała i dla Pajaczka tez :) I z prezentem dzis wpadnie. Od Paj. rodzicow juz prezent dostalismy- parasol na balkon ale wzorki na nim sa takie ze nam sie strasznie nie podobaja i siara wystawic ten parasol. ale chyba juz o tym pisałam... -hmmmm nie pamietam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam :-) Moluś pisałaś o parasolu na balkon - miał się \"niechcący\" przedziurawić ;-) Laurka - dla mnie prasowanie to rozkosz, a Ty kobieto narzekasz ;-) :-p Rybka, no coraz bardziej chcę przyjechać, kasę odkładam, więc chyba sie uda :-) A co Wy tak wszystkie super zdrowo i dietetycznie z tymi owocami ?? No nie mogę, żadna ciasta nie zjadła, co za kobiety !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko jakbyś widziała ten półmisek z owocami pokrojonymi w plasterki, pachnące i śliczne to też byś się na ciacho nie skusiła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzisz jednak pisałam- skleroza! hehe Laseczki sie odchudzja a ja ostatnio mam taki apetyt, ze bym jadł i jadła i teraz juz znowu bym cos zjadła! Mojej cioci córa kupiła sobie plaster odchudzjący i schudła już 5 kilo!Wiem ,ze on dobrze tez działa jezeli chodzi o \"pokusy\" ciasta itp. Nie wiem w jakim czasie ale podobno w miare szybko. Troche sie podjarałam na ten plaster...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczepiam tatę na tlenie :classic_cool: właśnie się go spytałam czy przypadkiem nie chce mi kupić prezentu :D na stronie bonprixu takie ładne kiecki sprzedają :D wszak jako jedyna najdroższa córka mam sporą szansę na jedną z nich :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś - najgorsze są pokusy jedzeniowe wiem coś o tym - niby głodna nie jestem a ciągle bym coś jadła - a to kanapkę, a to jakiąś wędlinę, ser, itd. I ciągle odchudzam sie \"od jutra\" ;-) Jak masz takie ciągoty, jak ja - to Moluś może ten plaster jest rozwiązaniem. Ja słyszałam, że tabletki chrom+ananas też powodują, że nie chce się pojadać. Myszorek - racja, zmotywuj Tatę - w końcu dzień dziecka jest tylko raz w roku :-D Oj Laurka - nie becz, nie prasuj - musisz prasować ? Ale tak serio, moja Mama np. w ogóle nie prasuje - składa wszystko w \"kostki\", i siada na tym ;-) To się nazywa Jej prasowanie. Ja lubię mieć wszystko wyprasowane, ale może Ty sie bez tego obejdziesz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×