Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Malibu z s. pomaranczowym dobre jest a najlepiej smakuje wstrzasniete moco w szejkerze... :) A co powiecie tequilii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ciekawe :-) Kropeczko żubrówka ma to do siebie że dopóki siedzisz nie czujesz alkoholu i trzeba wiedzieć ile można bezpiecznie wypić :-) musze spróbować z tym ogórkiem choć brzmi bardzo dziwnie :-) jak ostatnio byliśmy na wyjeździe firmowym połowa ludzi zapałała miłością do żubrówki bo ona taka lekka i przyjemna gorzej było jak ktoś przeholował :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drinka z żUbrówką zrobiono mi w kuflu od piwa, gdzie 3/4 było właśnie żubrówki - że ja to w ogóle przeżyła, i jeszcze w krótkiej spódnicy i w butach na obcasie sie wypuściłam na tą randkę. Młode to i głupie ;-) Tekila ok, ale tylko z cytryną i solą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez lubie tequile z cenamonem i pomarancza :D Ale smaka dostałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tekila z robakiem ??? To dopiero jest hard core, ja nie wiem, czy w Polsce ktoś tak pija tekilę. A lubicie martini ? Ja tak średnio - niby dobre, ale za słodkie jakieś - i szybciej ci sie niedobrze zrobi, niż pójdzie do głowy :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropciu ale martini to jest dużo rodzajów bianco, rosso, dry nie każde słodkie co do teqili to jest złota i srebrna zota z cynamonem i pomarańczą srebrna z solą i cytryną :classic_cool: nie polecam ani jednej ani drugiej chyba że się pije \"tequila body shot\" z jakimś przystojniakiem wtedy można wypić i całą butle ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Kropeczko proporcje odwrotne :-) 1/4 żubrówki a na imprezach pijecie raczej piwo czy takie wymyślne drinki? bo ja to właściwie piwa wcale :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"co do teqili to jest złota i srebrna zota z cynamonem i pomarańczą srebrna z solą i cytryną\" MOWISZ BELLA? my pilismy i tak roznie i smakowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belluś, mówiłam o tych słodkich martini, bo tego dty, czy ekstra dry nigdy nie piłam. Rybko - no Ty masz normalne proporcje, ja jak wcześniej piłam, to też mało żubrówki, dużo soku, ale wtedy, to się chyba chciałam popisać przed tym kolesiem ;-) że dam radę tyle wypić. Złotej tekili nigdy jeszcze nie piłam. W pubach, to wolę drinki, niż piwo, bo, primo: po piwie bym tylko w kiblu siedziała i sikała, i sekundo: po piwie rośnie brzuch, więc jak tu seksownie pląsać z takim brzuchem ? ;-) :-) A lubicie taki drink - czysta wódka, z sokiem malinowym ? To się nie miesza tylko wódka idzie na wierzch, sok na spód i taka flaga polska wychodzi - i jest pyszne w smaku, bo wódki nie czuć, tylko ten sok. To tez jest mój ulubiony drink.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale za to nie lubie imprez gdzie facet robi Ci drinka , przynosi a to takie mocne, że nie wiadomo co dalej z tym fantem począć... co robici e w takiej sytuacji? chyba że dla Was nie ma za mocnych drinków :-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinko angielski pacjent to mój wymysł i nie będę zdradzać składników bo mieszanka to wybuchowa (wybacz że dopiero teraz odpisuje ale wcześniej nie doczytałam) Rybka ja też nie pije piwa :classic_cool: lubie winko najbardziej, pod warunkiem że jest czerwone i wytrawne jak nie to pije drinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, ha - Rybko, no właśnie tego drinka z żubrówką, to mi facet zrobił. Też nie lubię takich drinków made by men. Co wtedy robię ? Wylewam połowę do zlewu i dolewam soku, albo zostawiam i robię sobie sama drinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Bella jesteś - teraz to tylko moją ciekawość rozpaliłaś, co do tego angielskiego pacjenta :-p Wolicie czerwone wino, czy białe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właściwie lubię i czerwone i białe, byleby było przynajmniej półwytrawne, bo do wytrawnego, tak jak Laurka do whisky, nie dojrzałam jeszcze chyba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juli-26
witajcie.... widze że rozmawiacie o trunkach... ja lubie wino białe słodkie pllasterek cytryny i mnustwo kostek lodu...a z mocniejszych gin z tonikiem mniammmmmm.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropcia to nie drink to shot :classic_cool: pychota, piłam go w paparazzi w warszawie trzeba uważać na jego klon który się zwie \"wściekły pies\" i oprócz soku malinowego i wódki jest tam tez tabasco a wygląda tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie zawsze domowa Laurka na jakiś tam bankietach to często stoją butelki i można robić drinki wedle gustu niby przyjęte ,ze kobiecie drinki przyrządza facet więc zawsze mówię prosze max 1/4 alkoholu a dostaję prawie zawsze 2/3 - dla mnie za dużo też odlewam i dolewam soku :-) tylko nie zawsze jest gdzie odlać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Belluś, przecież tego sie nie sączy - ja tak raz na początku zrobiłam - i było dla mnie ohydne. To trzeba szybko wypić, żeby tylko malinowy smak na języku pozostał. czasem po pracy sobie strzelam z Wajchą (albo i bez Niego) takiego shota - dla smaku, bo więcej w min soku niż wódki. Z tabasco to nie podróba, a przynajmniej mówią, że nie - tylko, że to coś innego, o nazwie \"mad dog\". A jakbyście miały samą wódkę pić, to jaką najbardziej lubicie ? Ja Finlandię - dobrze schłodzona wchodzi jak woda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z win wole czerwone słodkie ale sa ciężkie więc raczej rzadko na imprezach je piję raczej do kawy na deser

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juli-26
samotna Bella.....wściekły pies jest dobry,byle nie za dużo...jak zresztą wszystkie alkohole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany, to klon, i już podałaś jego nazwę :-o Od samego czytania już sie upiłam ;-) Rybko, to wtedy robisz tak jak Laurka, czyli upijasz i dolewasz soku, albo jak ja - zostawiasz ten zrobiony przez pana i sama sobie robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juli-26
finlandia cytrynowa bądz wiśnowa są ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A przepraszam, czy mad dog a wściekły pies to nie to samo :-) Tylko w innych językach ;-) No wypraszam sobie 😠, jedyne czym sie upiłam to chyba tylko malinową herbatką, którą sobie tutaj popijam :-D :-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie jeszcze 2 dni i w czwartek wieczorem przypomnę sobie smak tych wszystkich drinków i shotów :classic_cool: :-D :-D :-D może nie naraz wszystkich ale ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochanie body shotów nie planuje bo ze swoim chłopem to co to za zabawa :-D :-D;-) a z obcym to mój by mnie zabił ;-) planuje i owszem kropciu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach Belluś, zazdroszczę :-) Ale raczej mi sie nie uda, w ten weekend. A te \"body shoty\", to jak się je pije ? Czy co sie z nimi robi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tequila body shot pije się tequile z kielicha ale sól w soli tajemnica :-D:-D:D trzebą ją mianowicie umieścić w dowolnie wybranym zagłębieniu na ciele partnera zamiast na swej ręce ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×