Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Dzień dobry:) Ja po przechorowanym weekendzie wróciłam do Łodzi, mam dziś egzamin na który nie idę na szczęście mam zwolnienie:) Ale ide I dzień do pracy - pół etetu, ale jest:) Także dziewuszki życzę wam miłego dzionka - ja spadam napić się meliski a potem do roboty:( Odezwę się po 14 wtedy już powinnam byc w domku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze Emi - bardzo, bardzo się cieszę, że znalazłaś pracę !! :-D Jak możesz to po 14.00 napisz ogólnikowo co teraz robisz :-) Myszorek strasznie mi Cię szkoda, że tak sama siedzisz - ale może teraz w ten weekend mąż będzie miał wolne - i się sobą nacieszycie, i pokorzystacie z ładnej pogody :-) Halinka - przyznaj się, na jakim topiku oprócz naszego jeszcze \"śmigasz\" ?? ;-) Ja się przyznaję bez bicia, że czasowo \"zdradzam\" Was na topiku dot. przygotowań do ślubu ;-) Tam się mogę \"wyżyć\", jak potrzebuję :-D ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry, mnie dziś będzie mało, wczoraj za często zaglądałam i mam przesyt ;) Kropka niestety muszę przetrwać, jeszcze miesiąc. na męża w ten najbliższy długi weekend nie liczę, w piątek zjedzie do mnie psióła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phi - też mi przesyt :-p raptem kilka wpisów w samotności ;-) No to Myszorek, chociaż z psiółą sobie miło spędzisz weekend - to chyba nawet dobrze, że same będziecie :-) Nikt nie będzie Wam przeszkadzał w plotkowaniu, gadaniu, piciu kawy, herbaty i w czym tam jeszcze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Emi to wspaniale ,że masz pracę i jak szybko ją znalazłaś :-) z pół etatu może zawsze wyjść coś większego jak się w firmie zadomowisz :-) ;-) Krpoeczko nam też pisz o przygotowaniach do Ślubu !! chciałabym trochę pożyć takim tematem bo o swoim już trochę zapomniałam ;-) w tym roku 11 rocznica :-) Myszorku , jak się nudziłaś trzeba było przyjść do mnie :-) co prawda hałas u mnie niemały ale w sobotę na ogródku siedzieliśmy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się nieźle spięłaś :-) Rybka 🖐️ !! A nie będę Was zanudzać, tymi całymi przygotowaniami, których w zasadzie wcale tak dużo nie ma, a jak o tym gadam, to się tylko niepotrzebnie nakręcam, a to jeszcze tyle czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo nakręcanie się jest fajne :-) Witaj Hali w soczewkach i trzech kolczykach w uchu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale se słodzicie - nie ma co :-p Rybko, nie chcę się nakręcać, bo tak \"zeświruję\", że im bliżej wesela, to dostanę szału, jak mi lakier odpryśnie ;-) A Wajcha zmieni zdanie, co do ślubu ze mną ;-) Zresztą, są ważniejsze teraz rzeczy - nowa praca, i odnaleźienie się w niej, wakacje, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuźwa, ten niebieski piłkarz doprowadza mnie do szału 😠 😡 Czy Wam tez to kretyństwo wyskakuje ?? Rybko, jak spędziłaś weekend ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha a w weekend byłam w ZOO :-) ale Zoo w Poznaniu jest takie dziwne,że mało zwierzęta widzą bo mają ogromne wybiegi i się chowają :-) mój mały syn zjadł dwa lody i jeszcze \"chmurke \" znaczy si ę watę cukrową i to była jego największa frajda :-) a kiedy Wy ostatnio byłyście w ZOO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm jakies 20 lat temu....w Łodzi.... Ja weekend rowerowo... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w zoo byłam niecały miesiąc temu :classic_cool: z mężem łazimy gdzie się da :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my z Bellitą się spotkałyśmy w zeszłym tygodniu :classic_cool: zgadałyśmy się, że będziemy w jednym miejscu w tym samym czasie i tadam :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chwalić się 😠 ja też chciałam się zgadać w trochę w innym czasie na tadam, ale mi powiedziano, że wtedy to już będzie po spotkaniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinka, Bella - i dopiero teraz o tym mówicie 😠 Gadać, gdzie to było, co robilyście, i w ogóle :-D Rybko - ja byłam z ZOO jakies 2 lata temu :-) Teraz też sie wybieram. To w Poznaniu to fajne ZOO, skoro zwierzaki mają tyle miejsca. Chociaż trochę gorzej, dla zwiedzających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mójj drogi Myszorku to ja czuje się lekko obrażona gdyż wolałaś siedzieć sama w weekend niż przyjechać do Katowic odetchnąć świeżym mazurskim powietrzem :-D :-D:-D:-D:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najfajniesze zoo i tak jest we Wrocławiu, o! :classic_cool: Spotkałyśmy się w W-wie w piątek, ja miałam papierkowe sprawy, okazało się, że Bella też jest w W-wie, więc odwiedziłam ją w hotelu, potem ona ze mną pochodziła po sądach, potem poszłyśmy liznąć sztuki do Galerii Mokotów i rozjechałyśmy się w swoje strony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, ha, no nie mogę tu tego nie wtrącić - oczywiście w tym \"mazurskim Wrocławiu\" prawda Halik ? :-D :-D Gdzie jest Laurita ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×