Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Dzien Dobry! Ale gorąco! juz mam dość! Wczoraj dlatego źle się czułam. Tu w firmie duszno i pikawka zaczeła szwankowac...😭 No i dziś strasznie niewyspana jestem....!😴 Tez późno spać poszłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Emila - jak Ci w nowej pracy ? Laurka - cześć :classic_cool: Moluś - jaką masz fajną stopkę :-) Idź koniecznie do lekarza z tym sercem !! Halik - nie tylko Ciebie wkurza ten piłkarz - pisałam już wczoraj o swojej wściekłości z tego powodu. Dzisiaj też się pojawia ta \"wspaniała\" relkama 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, Laurka - pracowałam :-p Już się skończyło balowanie. Ale widzę, że tutaj też się jednak kończy :-( Zrzucam się na ten wieniec, jednak...........chlip, chlip, chlip.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, Laurita mam taką wielką nadzieje, że jednak jest tak, jak mówisz. Może za bardzo pesymistycznie dzisiaj do życia podchodzę ;-) Ale popatrz, Myszorek, to był takim \"światełkiem\" otwierającym nasz topik, a tu Jej nie ma i nie ma Ech, nie truję wiecej, bo tu Was wszystkie zasmucę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba pojde do lekarza bo dawno nie była. Ale musze sobie kupić magnez i znowu zaczac łykac. no i koniecznie kwasik foliowy :) Idziecie w piątek do pracy? Nam boss dał wolne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :D i do widzenia :classic_cool: też mam urlop w piątek, już nawet podpisany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjojojojojojjjjjjjjjjjjjjjj.... fakt puchy na maksa!!!! ja po meczu Brazylii z Chorwacją...Ide zaraz lulu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w środe, ostatni dzień pracy :D Czy dziś ktoś się tu pojawi??????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło mateczko! DLACZEGO???? 🖐️ Kropeczko! Ja dzis wieczriem jade z Pajączkiem do babci i dziadka bo jutro Boże Ciało i rodzinka się zjedzie i bedzie wielka wyżerka. Na pewno bedzie rosół z domowym makaronwem, ktory dziedek zawsze robi. I kurczak, mielone, schab w sosie, kluski na parze i kluski śląskie :) ale bede jadła! Mniam... A dziś meczyk. Pewnie dostaniemy w dupke ale jak nadzieje jeszcze mam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bo widzisz Moluś, zgodnie z teorią Laurki, z która sie zngadzam, nasz topik się wypalił/wypala - inaczej \"umiera śmiercia naturalną\". Ponawiązywały sie znajomości, które można równiez kontynuowac przez telefon, komunikatory, spotkania, i na nich można więcej powiedzieć niż na kafe - stąd jej popularność spada. O której jedziesz do rodziny ? Przed, czy po meczu ? Też myślę, że przegramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MecZ bedziemy ogladac z dziadkami, moimi staruszkami i nie wiem z kim jeszcze... Co do topiku :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) u mnie praca niestety. jeśli chodzi o inne dziewczęta to: Laurki dziś nie ma i nie będzie Halika też nie ma, będzie chyba po południu. Belci padła sieć w firmie :D a Rybka to już mi wczoraj pisała, że ma pracę. i to tyle:D jak fajnie, że znów dłużysz weekend, prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Myszorek 🖐️ Lubię jak sie odzywasz :-D Jakoś tak jaśniej na topiku :-D A Laurki, to nie ma i nie będzie i tak bez wytłumaczenia 😠 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszę się cieszę :D co prawda mąż ma robotę, ale w piątek przyjeżdża psiółka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem Myszorek, że przyjeżdża, dlatego powiedziałam, że Ty się szczególnie cieszysz ;-) Co będziecie robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :-) już rano chciałam się przywitac ale coś mi kaffe nie chodziła :-( ja też juz myślami na weekendzie :-) będę się opalać, pić drinki z palemką :-) i leniuchować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o cos sie ruszyło :) Mi kafe to cos zle chodzi ze az mam nerwa! Sto pisz co sie stało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×