Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Witam z rana, dzisiaj ja ten bazar otwieram:) Ja już po zakupach - muszę je zrozpakować, szwagierka wsadzona do pociągu. Mam teraz czas na to aby wypić herbatę, coś przeprać i pewnie znowu się położyć - nie śpie od 4:30. Tak sobie myślę że ze mnie to dobry materiał na żonę - ale chyba tylko ja tak myślę- hihihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, wiecie jak jest super w parku o 5 rano?? Widziałam wiewiórkę, srokę i jeszcze jakiegoś ptaka, poza tym jest cisza i wogóle w sumie to żałuje że nie usiadłam chociaż na chwilę na ławeczce i nie popodziwiałam tej zieleni i wogóle - ach, jak było pięknie:) Ale ukradłam parę gałązek jaśminu, teraz piękne stoi w...słoiku - nie posiadamy żadnego wazonu, a słoików mamy nadmiar:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! ja jestem tylko boss dał mi nowa rzecz do roboty i się trochę motam przy tym. musze sie skupić a dziś mi to nie wychodzi...Wrrr Będe zaglądać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umnie tez. robie cos po Bułgarsku.-maskakra! I do tego tak duszno i goraco...-ufff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na skargę przyszłam :classic_cool: szukamy Kropki od wczoraj a ona radośnie siedzi na topiku ślubnym :D byłam, widziałam :D ja nie wiem, po długim weekendzie nawet nam tu łapką nie machnąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, dobra, Myszorek mnie tu przywlokła - no więc - od środy wieczorem mnie nie było w Warszawie, więc jak się miałam odzywać ? A wczoraj miałam sporo pracy, bo nareszcie się tutaj coś dzieje i mam coraz więcej obowiązków. Więc proszę mnie tu nie ganić, że staram się czasem popracować ;-) A dzisiaj moje drogie Panie jest tak tutaj mały ruch, że co się mam odzywać ? Phi, co to mi za \"zdrada\" - mówiłam Wam, że będę teraz na \"ślubach\" siedzieć, i se tam pleplać - bo nie chcę tutaj Wam o tym truć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"przywlokła\" 😠 ? widziałam, że na ślubie Kropka i wczoraj, i dziś siedzi :D a u nas się zastanawiały niektóre dziewczęta gdzie zniknęła po długim weekendzie :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja przyszła szwagierka jest gorsza od mojej przyszlej teściowej. Jestem zla - ide lulu. Kropa witaj Ty nasz \"zdrajco\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :-) mam nadzieję,że jednak któraś tu zajrzy dzisiaj :-) pogadałabym sobie o czymś sama nie wiem o czym ;-) Emi odebrałaś moją wiadomość ? Myszorku jak tam włosy? nie domagają sie farby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry:D dziś ma być 32 stopnie. ja nie wiem jak zdołam do domu wrócić 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Rybka :D słuchaj włosy się domagają ale teraz takie upały, że tylko w związanych chodzę - po 5 min. w busie byłabym cała mokra w rozpuszczonych :D w ogóle te moje powroty są ostatnio ciężkie bo gdy z pracy w ten upał wychodzę to po godzinie w tramwajach już nie chce mi się żyć :D a to dopiero 2/3 drogi i jeszcze autobus na deser :D tak więc żal mi tego koloru, bo w związanych i tak nie będzie go widać :D chyba zrobię sobie te włosy przed samym panieńskim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w upalny poranek! Jest tragicznie gorąco i duszno i wymiękam!!! Mam dość!!! Emi co z tą Twoją szwagierką? Tez mi sie ywdaje, że nie ma co teraz farbować włosów... Mi moja piękna czerień już zleksza zeszła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Moluś :) wszystkie babeczki mją pozdrowienia od zapracowanej Śmiałej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak upały dają się we znaki wszystkim :-) choc ja nie narzekam :-) lubie ciepło . Oczywiście o ile po pracy mogę wypocząć na ogródku gdzie zakwitły moje iryski :-) wszędzie już przekwitły a moje jakieś opóźnione są :-) Kolorek można nakładać zawsze- mi to poprawia humor :-) jak zresztą wszystkie zmiany z włosami- ostatnio podcięłam włosy ale tak krzywo to fryzjerka zrobiła że na drugoi dzień musiałam iść znowu i teraz w efekcie mam takie do ramion zamiast do połowy pleców:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, Rybko nic nie dostałam:( A z moją szwagirka jest tak że: wyżej sra niż d...ma. Sorki za wulgaryzmy. Ale żeby sie nie denerwować to nie będę na jej temat nic pisała. U mnie też upał, jechałam z rozmowy w sprawie pracy tramwajem i spociłam sie jak mops. Aha, znalazłam II etat - w sumie to pół etatu - będe pracował w TPSA na błękitnej. Ja to chyba w życiu się od Tepsy nie uwolnię:) Dobra teraz czas coś zjeść i namoczyć ziemniaki żeby się lepiej skrobały - zaplanowałam na obiad ziemniaki z mizerią i dla Irka udko z kurczaka - ja nie jadam mięsą, chociaż czasami się skuszę na kotleta z piersi. Zajrze potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a ja się cieszę z lata, upałów i duszności nie mogłam się tego doczekać i oby trwało jak najdłużej Sto cóż za samouwielbienie? ;-) :-D Kropcia prosze Cię wróc do nas na topik ślubny masz jeszcze czas przecież jeszcze ponad rok do ślubu zapomnisz wszystko i będziesz musiała na nowo czytac :-D :-D Śmiała 🖐️ co u Ciebie? witam resztę całą kochaną 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc zajrzalam na chwile a tu widze o upalach i ja powiem, ze zgadzam sie z bella w 100% tez lubie, uwielbiam! szczegolnie, ze lata mialo tego roku nie byc a tu prosze jaka niespodzianka:-D a jeszcze powiem, ze na wakacje jade do turcji:-D ciesze sie jak cholera!!:-) myszorek mi powiedziala, ze tam bedzie 40 stopni to moze wtedy na upaly troche zabiadole;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tak, dobrze pamiętam te 40 stopni w zeszłym roku :classic_cool: musiałam szukać schronienia w sklepach z klimatyzacją :D opłaciło się, bo mąż kupił mi fajną kieckę :D ja źle znoszę temperatury powyżej 24 więc już więcej w takie miesiące do ciepłych krajów nie polecę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja tez nie lubie upałów! Duszno mi, serducho mi nawala i do bani!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak - topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z altruizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×