Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

z opisu, to się śliczna wydaje, a gdzie ją kupiłaś ? Masz jakieś zdjęcie ?? :-D Co planujecie na weekend ? A czy reklamę szamponu macie ?? Bo teraz ona mnie do furii doprowadza. Nie wiem, czy ci reklamodawcy zdają sobie sprawe, jak są odbierane ich nachalne i chamskie reklamy ?? Ja już nigdy nie kupię nic pantene - proV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rzucam mężowi ost. prośby na tlenie co ma mi spakować a czego nie :) za pół godzinki lecę na tram, może przed pociągiem zdąże zjeść jakieś frytki w kfc ;) weekend będzie na pewno udany :D a za tydzień już mi się nieśmiało koleżanka zapowiada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Mysza, masz jednak sporo tych odwiedzin :-) A tak a propo - czy Ty i Laurka, \"ten tego\" ? ;-) :-D Chodzi mi o spotkanie w realu, bo nie mogę sobie przypomnieć, czy doszło już do tego czy nie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, znowu Laurita to są \"te\" Twoje tajemnice ?? No popatrz, a ja myślałam, że Wy już \"ten tego\" ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domyśliłam się :-) No i nie wyciągam, wiem, że forum jest publiczne i to bardzo - ja też nie piszę tutaj wszystkich spraw. A szkoda, bo mogłybyśmy sobie wtedy bardziej otwarcie pogadać. Bardzo Was lubię, i cenie Wasze poglądy i zdanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc tak: 1) zapisuję w kalendarzu - poniedziałek 7.08, godz. 18.00, Rotunda, Halinka :-) 2) masz świeżą stopkę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie błazen jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, Kłopcia, aktualne jak najbałdziej, chyba że (odpukać po czykroć w niemalowane dłewno) stanie mi się krzywda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A można Cię namówić, na spotkanie pół godziny wcześniej, czyli o 17.30 ? Dałabyś radę, czy masz napięty terminarz na dzisiaj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×