Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Musimy wymyślić jakiś znak łozpoznawczy. Bo jak Ty na każdym zdjęciu wyglądasz inaczej, to na żywo pewnie inaczej niż na zdjęciach :D może założę jakiś kapelusz z wielkim łondem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapelusz nie zaszkodzi :-) Sto mnie poznała, więc i chyba Ty mnie poznasz, mam czarne rybaczki, buty na obcasie i czarny sweter - wiec w razie czego to szukaj jakiejś \"czarnej postaci\" w okularach ;-) A Ty jak dzisiaj sie będziesz prezentować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o boszzzz, masz buty na obcasie? to wiesz, że będziemy wyglądać jak mama z cółką? :D nie wiem, jak będę wyglądać, na łazie jestem w pidżamie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinka, znaj moją łaskawość - miałam do wyboru albo bardzo wysokie szpilki na 10 cm obcasie, albo takie małe szpilki na zaledwie 3 cm obcasie i wybrałam te mniejsze, więc nie panikuj :-) Ja muszę sie tak do pracy ubierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :-) Kropeczko to Ty dziś taka czarna dama jesteś :-) Halik idź w pidżamie wtedy na pewno się poznacie :-) a ja mam dziś długą granatową sukienkę :-) szytą jeszcze na zakończenie studiów :-) ale lubie ją więc w niej chodzę no i nie mam nadal grantowej bluzeczki więc to taka rekompensata granatowa dla mnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laurka i Rybka 🖐️ No to dobrze, Laurka, że to tylko \"kit\", bo sie przejęłam, że będziemy jakoś głupio wyglądać, czy coś. Rybko, ja mam większość ciuchów czarnych, albo białych, więc najczęściej tak chodzę ubrana. Laurka - wielka radość w domu jest ? Mąż wrócił ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki kit, jaki kit 😠 ja napławdę jestem nieduża!! Laułka, ja widziałam, tylko mogłaś sobie darować ściąganie bluzki i nią machanie, było zbliżenie na Twój stanik :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a coś mi się wydawało, że to Ty Laurka w tych ciemnych okularach dawałaś czadu na scenie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinka, no to tylko Ci pozostaje założyć też buty na obcasie, takim np. 7 cm, i będzie git :-) Laurka, no ja niestety Cię nie widziałam - a szkoda, bo i stanik mnie ominął, i ten szał na scenie :-p Kurcze ale lipa u Twojej Wajchy w robocie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no, jak dla mnie luz, tylko potem teściowa będzie opowiadać Plujce, że kobiety nie tylko nie piją piwa, ale się cnotliwe zachowują na koncełtach, ewentualnie tylko przytupując nogą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ma któraś zapis vidjo z szału ciał Laurki ?? 😭 Chętnie zobaczę, bo tu jeszcze o jakiejś dziarze i peruce mowa......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A weź jeszcze z dziecka jakiegoś \"dzikusa\" zrobi ;-) Zasady, zasadami, ale bez przesady ;-) Na ile Ci teraz Wajcha wybywa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz, Śmiała, no jak..............każdy wielbłąd. Kamel, jak kamel :-D :-D Pewnie niższy, i drobniejszy niż w TV ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszki Szulim, to kompletnie nie znam. A z ostatniej Gali wiem, że i owszem Kamel był w związku z jakąś prezes Banku, ale już się rozstali. Ma sie te informacje, co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak byłam pierwszy raz w Sopocie to dokładnie to samo pomyślałam - malutka ta opera leśna.... telewizja nie dość że dodaje wzrostu, ujmuje wagi to jeszcze wyolberzymia jak coś jest za małe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halina, a do kogo ten Twój tekst ? Do Śmiałej ? To niestey muszę Was zmartwić - też słyszałam, że TV dodaje ok. 5 kg. W Sopocie byłam, i też mi się b. mała ta cała opera wydała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halina, Ty dajel w piżamie posiadujesz ?? A gzie mieszkasz będąc w Wawie ? Masz już coś ? Czy \"pokątem\" u kogoś pomieszkujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na Mirowie coś mam. na razie nie chce mi się szukać czegoś innego, to się pojawiło ot tak nagle, w sumie mi z nieba spadło, bo nie miałam czasu zabrać się za szukanie, ale dostałam niusa i jest :classic_cool: w każdym razie nie jestem kątem, jestem u siebie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×