Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

phi, Kropka, to po co pytasz, jak Ci się odpowiedź nie podoba :D a Myszorek zdecydowanie nie ma czarnych włosów, oj nie nie nie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phi, bo myślałam, że jakieś detale rzucisz :-D ;-) No w świetle dziennym pewnie ma inny kolor, jak ja obok Niej siedziałam, to jak nic czarny widziałam :-) Myszorek, a jaki masz kolor ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
phi, jakby Laurka o mnie jakieś detale rzuciła, to bym jej zrobiła ręka-noga-mózg-na-ścianie, siedzę więc cicho, bo obawiam się, że ona mi też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieśmiała kochanie dziękuję że mi przypomniałaś o tym fryzjerze bo ja kontrolnie zadzwoniłam do swojego i mam wizytę na najbliższą sobotę (hurrrraaaa) a myślałam że to dopiero w następną gdyby nie Ty musiała bym z odrostami do połowy października śmigać rabatka dla Ciebie 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phi, Halina, a czy Ty jesteś blondynkom ? :-D ;-) :-D Bo ja blondynki pytam, bo tak mi nagadałście wcześniej o tych odrostach, że to tak widać, i dlatego się pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też do 2 cm :classic_cool: ale ja się farbuje z brązu na brąz więc też się nie liczy bo nikt oprócz mnie ich nie widzi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
phi, Halina, u mnie pierwszy siwy włos wypatrzyła zołzowata fryzjerka już jak miałam 18 lat 😭 Uwazam, że kłamała ;-) :-D Dopiero teraz zauważam siwiznę w swoich kudełkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
phi, Halinka, biedne my jesteśmy ;-) takie młode, a już siwe 😭 ;-) A tak serio, to jakbyś nie farbowała, to myślisz, ze to by można było zauważyć ? Znaczy sie, czy postronii by to zauważyli, bo Ty to na pewno. Ja mam już odrost na 25 cm, i owszem widzę te 4 siwe włochy 😠, ale inni nie widzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno ? :D wszystko przyjmę na klatę :D więc dont łory :D bo masz u mnie fory :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Myszorek pewnie głowe myła ;) Ja juz w pracy-eh nie chce mi się. Dziś jeszcze jade do dziewczyny mojego brata bo w sobote jedzie do niego! ale jej zazdroszcze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny 🖐️ Wielki kiss dla Laurki, że sobie daje radę 😘 Nie wiem, jak Wam, ale mi bardzo zleciał ten tydzień - dzisiaj już czwartek ! Już jutro piątek, i weekend :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×