Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Uwaga, uwaga - zapamiętajmy tą cudowną chwilę - ja PRACUJE :-D :-) Nareszcie coś do roboty :-D A przedtem tak sie obżarłam chinolem, że ledwo żyję :-o Na dodatek był niedobry, a ja głupia i tak go jadłam, na szczęście przystopowałam po zjedzeniu 1/3, a przed chwilą zeżarłam kaszę manną na zimno z wiśniami. Ajm fullllll !! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie gniewajcie sie
ale bez stokrotki ten topik nudny jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o widze że Sto wróciła
tylko się podszywa za czerwoną ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka do was nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańcze, pomarańcze, pomarańcze, a ja tańczę, tańczę, tańczę :-D 🖐️ Objedzona jestem straszliwie :-o Ledwo siedzę, i jak tu wytrzymac do 17:40 ?? 😭 Laurka, jak Pluja - stęskniła sie ? No i jak Ci sie jechało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kropka 🖐️ tyś chudziusieńka jak nitka możesz jeść a jeszcze raz mi tu wspomnisz o brzuchu wystającym to będzie lanie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc - zajebista kafeteria ucina mi tekst - szlag by to trafił 😠 \"Grubas\" - to Bella ;-) Wam też coś ucina ? 😡, 😠 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Belluś, po owym \"grubasie\" następuje cały wywód, jaka to Ty jesteś szczupła, i w ogóle, jakie z nas wszystkich zajebiste laski, ale akurat TEN tekst ucięło, a został sam \"grubas\" ;-) :-D :-) Gupia kafe, gupia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też nigdy nic nie ucięło, ale coś mi nie pasowało, i sobie skopiowałam ten tekst, ale dwukrotnie wklejany też sie nie pojawił. O Boże, czy mi kiedykolwiek wybaczysz 😭 ?? Czy już do końca życia nienawidzieć mję będziesz ?? 😭 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tu nie o nienawiść a o Twój mej osoby odbiór sie rozchodzi rozumiem że powinnam dietę kopenhaską rozpocząć ;-) ide więc do domu 😭 rozpaczać w samotności 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, powstrzymajcie Ją - bo jeszcze pójdzie do domu na kopenhaską i zniknie 😭 ;-) A Wam uwierzy, bo mi pewnie nie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pięknie, żadna Belli nie zatrzymała 😠 ;-) :-D Jak jutro Jej nie będzie, to będzie to Wasza wina :-p lojalnie uprzedzam ;-) A tak w ogóle to gdzie jest Rybka ?? Sto, kurna, ale mnie zastrzeliłaś z tym mp4, pojęcia nie mam, że jest coś takiego ! Ja wiem, ze istnieje urządzenie do odtwarzania plików mp3, i stąd taka nazwa. Nie znam się na tym, swój dostałam od Wajchy, to znaczy od św. Mikołaja na Gwiazdkę ;-) A kosztował (z tego co sie zorientowałam) jakieś 400 zł. max. Kupisz takowe cudo w Media M arkt albo w Saturnie, maja tam duży wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz tu jajo zniosę. już ponad pół godziny ściągam foty 😭 poza tym wieczór jakiś taki nijaki :classic_cool: Laurcia, pomyślę o tobie rankiem 👄 (co nie znaczy, że teraz nie myślę :classic_cool: ) (i co nie znaczy,że nie myślę o innych :classic_cool: 👄 ) (nawet o tych zdobywających szczyty :classic_cool: ) (:D :D :D :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello witam Was 🖐️ Myszoruku buchachachachacha :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D (post z 20:31 wczoraj wygrał z grzy-bo-wską) Kropka zrobiłam dokładne oględziny w lustrze i jako że nie było tak źle ;-) to zamiast diety kopenhaskiej zjadłam coś normalnego :classic_cool: witaj Moluś czemu płaczesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry :classic_cool: to co dziś robimy ? :D pracujemy czy nie? :D (Belcia nic nie pobije grzy-bow-skiej :classic_cool: atak smiechu prawie, że mnie życia pozbawił :classic_cool: :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×