Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

ja nic nie wiem :classic_cool: ja się nie znam :classic_cool: z nikim nie śpię bo mąż odgrażał się, że zaszczeli 😭 na płeć może nie patrzeć :D to dla wazego dobra :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella, podmywaj się szybciej, czekam na odpowiedź :P:P:P :D:D Laurka poszła spać, nie integruje się z grupą, ja nie wiem, no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,tak myj się myj :classic_cool: potem ja i Halyna i zaczynamy pidżama party :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jestem! Kiedy ja nadrobie zaległości w czytaniu??? Troche stron naskrobałyście :) Ciesze się, że jestem już z Wami bo9 tęskniłam!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool: dojechałam w domu same niespodzianki, gotowy obiad, ładnie nakryty stół i kwiaty, i winko :D hał słit :D po południu spałam 2 godz, padłam jak umęczone dziecko. teraz wróciłam z orzźwiającego spaceru i przygotowuję się do załużonego odpoczynku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć crazy women :-D Proszę mnie następnym razem uprzedzić, że jak sie z Wami człowiek spotyka to musi być lekko ten tego.........trinknięty ;-) Bo nadążyć za Wami nie można szalenice jedne :-D :-) Bardzo się cieszę, że o mnie pamietałyście, i mnie zaprosiłyście - kochane jesteście 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, foch! to wcale nie alkohol, my się po prostu tak uwielbiamy, nadajemy na tej samej fali i jak jesteśmy w kupie, to nam trochę odkręca, nic się na to nie poradzi! Śmiała, ja myślę, że zlot aktualny nadal, wtedy nic nie wyszło, ale ja się oferuję przenocować cały Poznań, więc proszę śpiwory i karimaty w dłoń i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I powiesz Halina, ze to wypite wino u Ciebie a potem w knajpie, nie miało nic a nic wpływu na poziom \"uchachania\" ? ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie daj Boże Was w kupie :-D :-) Halina, jak była sama, to grzeczniusia była ;-) Ale wiecie co ? Tak sie fajnie bawiłyście u Haliny, że żałowałam, że z Wami nie byłam ;-) Bo co to za atrakcja - noc z Wajcha - phi ;-) Jak u Was takie ekscesy były :-D ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty tak, nawet to jest \"na piśmie\", ale co te \"małe\" robiły, to........:-p Też wszystko jest na piśmie ;-) ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×