Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Myszorku kochany :D:D dziś jest dla mnie bardzo miły, bo mam mu coś wypalić na płytce - on nagrywarkę w swoim laptopie już tak wyeksploatował, że prawie nie wypala, a ja dbam o swoje maszyny :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ciekawe która z nas jest jedynaczką ? Nie są: Moluś Myszorek Halinka Stokrotka Emilka o reszcie nie wiem nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie. nie cierpię uogólniania i dlatego sama nie uogólniam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ nieśmiała droga ma, ja żyje z jedynakiem więc wiem coś na ich temat ;-) natomiast sama jestem z wielodzietnej rodziny :-) mam więc rozległą wiedze na temat różnic :-) ;-) różnimy się ale i tu i tu widać wady i zalety np. wajcha zapisuje się na szczepienie nie pamięta o tym że ja przecież też jadę w to samo miejsce to będę go potrzebować (dopiero po pytaniu, a dla mnie też załatwiłeś 😠 😡;-)?, kłamie: jasne, pójdziemy razem ;-) np. ja zawsze myśle że \"ktoś to za mnie zrobi\", są takie rzeczy których bardzo ale to bardzo nie lubie robić (domowe jak i np. załatwianie różnych spraw w urzedach) i wtedy myśle że i tak to ktoś za mnie zrobi i czekam ;-) (nie zawsze się niestety udaje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojemu mężowi też można mówić coś parę razy i nie pamięta za nic 😭 nie jest jedynakiem, taką ma wadę wrodzoną :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też myśle że gdyby chwile pogadać to by sie okazało że nasi panowie choć z różnych rodzin wykazują nieprawdopodobne podobieństwo ;-) ;-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pewnie oni jakby sie zgadali, to tez by sie okazało, że jesteśmy w pewnym sensie wszystkie do siebie podobne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomjałam, kto Ty :classic_cool: owszem, była tu kiedyś taka Laurita, ale już jej dawno nie było 😭 przedłożyła sprawy materialne ponad wielce rozwijające intelektualnie kontakty kafeteryjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorku, jak to po co? Powygniatać się!!! :classic_cool: Laurka, a Ty chyba tak po nocy nadrabiasz zaległości z tygodnia pracy, co? :> :classic_cool: Jaka ja jestem przeziębiona 😡 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×