Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

jak to o tej porze :classic_cool: o tej porze to ja zawsze już w drodze do pracy jestem od 15 min. :D a dziś mogłam wstać później i dlatego o 7 na kompie byłam, kłuli mnie :D w końcu będę miała komplet badań z głowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiałam być na czczo więc właśnie pożarłam śniadanie i zabieram się za pierwszą kawusię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja za drugą :) Też chyba będe musiał porobić sobie jakieś badania przed tymi moimi staraniami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No we wrześniu. Musze tylko wyliczyć jakoś te dni płodne. Kolożanka poradziła mi mierzenie temp. ale nie chce mi się w to bawić i robić jakiś tabelek itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POMOCY! coś mi sie dzieje z powiekami. Pieką, swędzą i są spuchniete i ogólnie strasznie te oczęta moje wyglądają!Mam tak już od jakiegoś czasu wiec kupiłam żel ze świetlikiem i rumiankiem ale słabo pomaga! Może iść do dermatologa czy co? Sama już nie wiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też o tym myślałam ale tak jeszcze nie miałam. Najwyżej oczy łzawiły no i kichanie. Chyba się w przytszłym tyg wybiore do tego lekarza. Pamietam jak moja śp Bacia robiła sobie jakies okłady na oczy z jakiś ziólek ale nie pamiętam z jakich. Może moja Mama będzie pamiętać... Jejku dopiero po 11-tej 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże, Laurita te spotkania trzaska jedno za drugim :-D Moluś, idź do okulisty i to czym prędzej, a nie w przyszłym tygodniu dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To do okulisty czy do dermatologa? do okulisty to prywatnie bym musiała ale w tym mies. to nie dam rady. A jak bym chciała na \"kase\" to chyba w grudniu by mnie przyjeli! Masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś, na 100% nie wiem, ale ja jak bym miała coś z okiem, czy wokół oka, to już bym pod gabinetem okulisty siedziała, bo tak się trzęsę nad swoimi oczami, jak nie wiem. Ale fakt, prywatne wizyty są cholernie drogie, natomiast państwowe są bardzo odległe w czasie. Na szczęście u mnie firma wykupiła pakiet, i w ten sposób sie leczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś za wizytę u okulisty w zeszłym tygodniu zapłaciłam 50 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Moluś - podziwiam Cię, że o waflach ryżowych mówisz \"pycha\", właściwie to nie podziwiam ale zazdroszczę, bo ja musiałam sobie wmawiac, ze to jest dobre ;-) Jakbym papier jadła. Dla mnie pycha, to są tuczące rzeczy, kuź...jego mać. W tym tygodniu to codziennie sie w makdonaldzie stołuję - kiedy to szaleństwo się zatrzyma ?? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi smakują! :) Lubie chrupkie i ciemne piechywo. Białego nie lubie! Maka uwielbiam i inne tuczące rzeczy też! jakbym nie tyła to jadłabym i jadła-hehe Kiedyś była taki film o kolesiu, który przez miesiąc jadł tylko w Maku i przytył 11 kilo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu Moluś, jesteś moim niedoścignionym ideałem - nie lubisz białego pieczywa !!! Ale masz super, ja takie świeże bułeczki to bym jadła i jadła......... A ciemnego pieczywa nie lubie za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coś Ty Kropuś!Ale to jest tylko kwestia przyzwyczajenia. Kiedyś tylko biały jadłam a potem jak tato zachorował na cukrzyce to zaczeło się ciemny chleb kupować i tak już mi zostało. Ale może taką ciepłą bułke bym zjadła ;) Mój problem jest taki, że czasem jak mam ssanie to jem ile wlezie i wyglądam jak wyglądam. No ale coż.... Dobrze, że Pajączkowi się podobam-hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też lubię wafle ryżowe :classic_cool: (słonecznikowe albo kukurydziane na przykład, albo 5 ziaren itp. :D ) i pieczywko typu Wasa, i razowe. i ciemne bułeczki z nasionami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sensejszyns !! :-D Właśnie, chyba rozmawiała z Laurki Wajchą :-D O matko, ale mnie zaskoczył, jak odebrał Jej telefon. Do widzenia wszystkim, i do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nareszcie ten piątek :) Mam nadzieje, że boss wypłate zrobi albo chociaż da zaliczki. Ojjj cieniutko będzie w tym miesiącu..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×