Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Witam, włśnie odpoczywam po uprasowanniu i powieszeniu 3 firanek. Jeszcze została mi jedna, naszczęście krótka. Ja za kawą nie przepadam, ale jak idę do jakiejś kawiarni to kupuje kawę z expressu. Taką uwielbiam. Właśnie co to jest miś rozgrzewający??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też swoją kawę mam w pracy - lubię rozpuszczalną Jacobs Gold, na firmowa wcale nie liczę bo to zsypek różnych kaw :-) nie dodaje śmietanki ale czasem mleko sobie przynoszę więc myślę Kropeczko że jakbyś bardzo chciała dałabyś radę, może po prostu nie lubisz aż tak bardzo kawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, proszę tutaj wejść: http://www.avoninfo.yoyo.pl/index.php?id=61 i tam wejść w katalog 13 i tam zaraz na drugiej stronie jest właśnie ten miś - będziecie wiedziały wszystko :-) A dla tych, które nie chcą tam włazić, to napiszę, że to szary, coś jakby pluszowy miś, z szalikiem z Avonu czerwonym, i w brzuchu ma małe kamyki, które się rozgrzewają, jak go położysz na kaloryferze. No i jak zdejmiesz z kaloryfera, to miś długo utrzymuje ciepło, i można go przykładać np. do bolącego brzucha ;-) Wiecie co ? Zabiłyście mnie tym - to firanki się prasuje ??? 😭 No tego to nie wiedziałam !! Prasuję wszystko, nawet staniki, ale firanki ? Przecież one sie prasują, jak je lekko wilgotne się powiesi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas sprawa wyglada tak. Boss daje kase a my kupujemy kawke jaką chcemy :classic_cool: No i inne rzeczy jak papier do pupy, ręczniki, odświeżacz do kibla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie no - lubię kawę - ale swoją - w końcu przecież nie będę tachać swojego ekspresu z domu ;-) Rozpuszczalnej nie piję, bo tak jakoś smaku kawy dla mnie nie ma. Kiedyś piłam dużo rozpuszczalnej, ale jakoś taką \"plotę\" usłyszałam, że jest niezdrowa (aczkolwiek nie wiem, czy to prawda) no i przestałam. Tylko, że na mnie kawa nie działa pobudzająco, więc nie mam takiej potrzeby, zeby się nią w pracy pobudzić, stąd też może mało pijam. Próbowałam pić z mlekiem, ale nie mogę - za mało tłuszczu, czasem robię sobie odpust i pijam kawę z 30% śmietanką. Biedne moje żyły i serce :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiedziałam że staniki się prasuje. A firanki mam z takiego materiału że nawet jeśłi powieszę wilgotne to i tak są pogniecione, dlatego niestety je prasuję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektóre firanki wymagaką prasowania, inne nie, bo ładnie schną jak się je wilgotne powiesi i już :D zależy co kto kupił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, no to mnie uświadomiłyście - mam tylko jedne firanki, takie sobie przeciętnie ładne, chyba z materiału, a nie \"muślinu\", czy innego materiału, i na szczęście prostują się, jak wiszą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrr, po co ludzie dają ogłoszenia skoro potem nie można się z nimi skontaktować 😠 tel. wyłączony lub nikt nie odbiera, ewentualnie wyłącza w trakcie dzwonienia, mail bez echa.. gdzie tu logika :D chyba łatwiej odebrać i powiedzieć, że ewentualnie nieaktualne? osz w mordę jeża, będę go nękać, a co :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba zaraz pobuszuje na allegro i może znajde jakieś ładne tanie firanki :) A staników nie prasuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorek, no mój brat jest takim właśnie człowiekim - daje ogłoszenia, a potem nie odbiera telefonu, albo ma wyłączony. Więc jak widzisz są tacy ludzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka spoko , zamiast mleka przynieś sobie śmietankę swoją ulubioną :-) ;-) :-) firanek ani staników nie prasuję :-) zresztą staniki wolę takie usztywniane więc sie nie gniotą :-) Czekam na przesyłkę z prezentami na Mikołaja a tu listonosze strajkują....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam usztywniane staniki, ale jakoś trzeba je prasować tak trochę, bo się odkształcają w praniu. A jeden taki co ma trochę jakiejś gąbki w środku to się mu zrobiły wgniecenia, i jak go założę, to dalej są i widać to jak mam bluzkę 😠 Nic z nim nie mogę zrobić - i stanik praktycznie do wyrzucenia 😡 ! No i Rybko - wracając do tej głupiej poczty - jeszcze na dodatek listonosze strajkują 😭 i weź tu zamawiaj przez net :-( A co zamówiłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj kupowałam na allegro :D baterię do aparatu cyfrowego Nikon ;) coś nam padła i nie działa bez kabelka, nie wiadomo czy to bateria czy coś z elektroniką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Laurka albo będziesz jeszcze czekać, albo pójdziesz sama na pocztę. Przypomniało mi się - miałam kiedyś chyba bezszwowe stringi z mikrofibry - źle mi się ten materiał nosił - jakiś za gorący. Dzisiaj u nas w radiu mówili, ze lepiej jakby ludzie chodzili sami na pocztę a nie czekali na listonosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam pytanko, a właściwie prośbę, dziś zamierzam kupić Irkowi na urodziny książkę pt \"ŁOWICZ W XX WIEKU - KRONIKA FOTOGRAFICZNA\". Muszę wymyśleć jakąś dedykację, ale nie mam pojęcia jaką. Może pomożecie?? A te majtki są super, też mam chyba ze 2 pary, chodzę w nich ze dwa lata i wciąż są jak nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ! też mam takie majtki i sa super :-) liczę na to że jednak przesyłke w końcu dostanę :-) zamówiłam dla starszego syna lornetkę bo uwielbia obserwować przyrodę :-) i dla młodszego samolot :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, no to w sumie warto :-) Hmmm spać mi sie chce - czy Wam też ? W Warszawie znowu mgła i tak mokro i śpiąco :-( Ciekawe kiedy i czy w ogóle spadnie śnieg ?? Chciałybyście, żeby już spadł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a może umotywowanie swojej odpowiedzi, a nie tylko \"NIE\" :-) A ja bym chciała już dużo śniegu :-D Zima, to moja druga ulubiona pora roku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śnieg = się piach i błoto w przedpokoju, ciągle brudne buty, zaspy, które na moim osiedlu doprowadzają mnie do szału, bo nie ma chodników. śnieg do niczego nie jest mi potrzebny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee ale Wy praktyczne jesteście - ja lubię, jak jest biało, i można łazić po parku, i w dzień i w zimę. Jak dla mnie to śnieg jest super, a przestaje taki być gdzieś około lutego i marca, kiedy zamienia sie własnie w brudną breję. A zresztą wtedy, to mi już wiosny się chce :-) Ale święta bez śniegu ? Trochę szkoda - chociaż od 2 lat w Wawie na święta śniegu nie ma :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×