Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Mysza, proszę mi tu niewłaściwie nie interpretować i czytać między wierszami. Chodziło mi o to, że Laurka jest ode mnie sporo wyższa, i chyba by nie chciała ważyć 50 kg, bo to chyba dla Niej za mało. Ale w sumie mogę się mylić - w końcu jak dzika na aerobik lata :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i że niby to wszystko \"he he he\" i ku wesołości 😠 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja już znikam, co Was będę denerwować. Laurka, no \"chyba\" - bo kiedyś rozmawiałyśmy, i pisałaś, że nie chciałabyś tyle ważyć. Stąd moje domysły. No w każdym bądź razie, nie denerwuj się na mnie - napisałam z czystej, osobistej radości, o swojej wadze, i tyle. Dobranoc dziewczęta 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Żywica - plamę uderzać tamponikiem z gazy umoczonym w terpentynie a następnie prać w wodzie z mydłem\" Iren wrrrrrrrróóóćć 😭 dlaczego przyszłaś tu tak późno 😭 😭 😭 Kropka co ty pierwszy raz z nami gadasz, że nie widzisz że się chichramy jak zwykle ? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc to nie wiem, nie mam tlenu, to jestem trochę od Was odcięta. Oglądam właśnie 5/07 katalog Avonu - rany, od dłuższego czasu tam już nic nie ma :-( Kupujecie coś z Avonu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam się pochwalić, że nabyłam karnet na sport. 2 razy fitness i dowolna ilość wejść na siłownię w tygodniu :classic_cool: będę wiotka jak gałązeczka, a może nawet badylek :D:D wczoraj podejście pierwsze do sukienki na bal. nieudane 😭 miłego dnia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka 50 kilo??? Lekki podmuch wiatru i fruniesz ;) Z Avonu zamawiałm kiedyś, dawno temu. A ja za 49 zł kupiłam fajową torbe w Diversie :D U mnie znowu zima.Zawieje ale potem zamiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i do mnie od Ciebie przylazła 😠 znaczy się zima. Laurita, skutecznie ją odgoniłaś z Gdańska ;-) Czy u Ciebie też siedzi ? Nie no, jak patrzę przez okno, to coraz gorzej to wyglada, a ja mam cienkie rajstopy 😭 A puder brązujący - rzeczywiście bardzo dobry, i cholernie wydajny. Ja jeszcze lubiłam serią Planet SPA, ale tak ją wycofują, że w zasadzie nic też już tam nie kupuję. Moluś - kto Ci się dzisiaj śnił ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie! Lauracia jaki rym :D Faktycznie puder brązujący z Aconu rewelka- mam jeszcze go troche :) Dziś śniłam mi się koleżanka z podstawówki której nie widziałam chyba 10 lat! I że grałam ołówkami na perkusji i nawe dobrze mi szło :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc widzisz :-) Może po prostu śnią Ci sie wszystkie osoby z przeszłości ? A poza tym to nie wierzę, że to Ci podświadomość coś chce powiedzieć, dla mnie sny to wypadkowa tego co obejrzałaś, przeczytałaś, czy pomyślałaś, i tyle :-) Nie roztrząsałabym tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ić 😠 od rana sypie po oczach, i jak tu miło dzień rozpocząć,no nie da się 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaa, bo jak Laurka dmuchnie to i za Bałtyk i na koniec Polski poleci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bo z nimi przegraliśmy w siatkę, to niech zimę mają ;-) Zresztą dmuchaj gdzie chcesz, byle z Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widocznie w tym meczu lepsi byli :D nie można być mściwym :D ot tak za nic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropcia pozwól, że Cie poprawie. W ręczną przegralismy, niestety 😭 Dmuchaj Laurcia dmuchaj na Niemcy, na Niemcy!!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt, w ręczną. Czy byli lepsi - to kwestia względna. W końcu Włosi są mistrzami świata w nożną, i mimo, że im kibicowałam, to takie dyskusyjne zwycięstwo mieli. I ogólnie to spoko, Niemcy wygrali, my mamy srebro, ale nieładnie się o nas wypowiadali przed meczem, i za to bym im dmuchnęła zimnem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nas ? :D no nie wierzę, na pewno o mnie nikt złego nie mówił :D a nawet jeśli to kto by brał do siebie gadanie innych ludzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropcia zgadzam się z Tobą! Właśnie wychaczyła, że na osloskopie pojawił się nowy odcinek \"Lostów\" :D Pojde do domku to zaraz zapodam do ściągania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dmuchaj, Laurita, dmuchaj na Niemcy :-D :-D Ech, seriale, seriale - jakoś mnie Lości nie wciągnęli, Skazany na śmierć też nie - nawet nie oglądałam jeszcze, a i Gotowe na wszystko juz mnie nie kręcą ;-) I tylko wierna pozostaję \"Na Wspólnej\", i od czasu do czasu obejrzę sobie jaki odcinek, i zawsze potem mam jeden wniosek - serial schodzi na psy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku Kropcia ja to oglądam cały czas! Jak jestem w domu to obowiązkowo \"Moda na sukce\"!! ;) Po za tym to \"Skazany na śmierć\", \"4400\" , \"Lost\" , \"gotowe na wszystko\". Chyba tyle :) A jesczze obejrzałąm 1 odcinek \"CSI: Kryminalne zagadki Miami\" nawet fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka, no ja jakoś z przywiązania tak zerkam na Wspólną. Ale ogólnie to tez nie lubie niczego w częsciach, i nie oglądam, żeby się nie zaangażować w nic nowego. Zresztą, jak jestem o 20.00 w chałupie, to mi tylko właśnie \"Na Wspólnej\" zostaje, o ile mam czas, ochotę i pamiętam. Moluś - ja bym nie mogła tyle oglądać, no chyba, że bym w domu siedziała i nie pracowała, to może - ale nie wiem, bo Laurka na razie w domu, a niczego nie ogląda. Ale Moluś, ja wszystko rozumie, ale \"Moda na sukces\" ?? :-D :-D Przecież tam sie nic nie zmienia, tylko Ridż coraz bardziej kanciasty ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w tej chwili nic nie oglądam. kontroluję tylko od czasu do czasu czy TVN7 nie emituje dalej \"przyjaciół\" :D do \"gotowych\" wrócę przy kolejnej serii bo powtórki mnie nie bawią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem Waszej fascynacji \"Boldem i Biutyfulem\" ;-) :-D :-D Laurka, Ty nie sprzątaj, tylko choć do nas :-D Mam dzisiaj ambitne plany na popołudnie - chcę sobie kupić buty do ślubu i na wesele, i tak się zastanawiam, czy będą i czy będzie mój rozmiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja spadam już do domku bo zrobiłam już co miałam zrobić :classic_cool: Pojde do domku i też biore się za sprzątanie!!! to narzie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś, jakkolwiek byś nie miała źle w tej robocie, bo masz nie za kolorowo, to trzeba przyznać, to jedno masz fajne, i na razie korzystaj z tego wychodzenia wcześniej, póki możesz :-) Laurka - no może ich nie być z wielu powodów - dlatego się lekko stresuję ;-) Ostatnio wszystko co sobie upatrzę w gazecie jest już albo wykupione, albo nie ma numeru, albo jeszcze nie ma i nie będzie. Co za życie 😠 ;-) A tak w ogóle to gdzie jest Rybka i Śmiała ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×