Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Mnie też dopadł szał, tzn wpadłam w szał jak przeczytałam na onecie wiadomości!!! \"Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska da 12 milionów złotych fundacji ojca Tadeusza Rydzyka.Pieniądze pójdą na wiercenia w ziemi w Toruniu, dzięki którym gorąca woda ma ogrzać budynki uczelni założonej przez redemptorystę\" nosz kużwa!!! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza, opanuj sie z tymi klipsami, i najpierw sprawdź, jak Ci się to nisi, zanim zamówisz wagon klipsów ;-) :-D Moluś - nie denerwuj się, bo tylko sobie na zdrowie szkodzisz - nic nie poradzisz. Wiem, że to wkur.wia 😠 ale taki mamy rząd, i taką sytuację. Mogliśmy ja zmienic, ale się nie udało - może następnym razem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja pączków nie jem bo nie lubię, ale za to wczoraj jadłam torcik walentynkowy który dostałam od synka :-) Moluś nie martw się o pieluchach jeszcze sie nagadasz :-) Kropka tez mi się kiedyś wydawało ,że nie wypada gadać o dzieciach, pieluchach itd... ale jak ktoś lubi to dlaczego by nie :-) Myszorku dzwoniłaś? klipsy... hmmmm nigdy nie nosiłam , daj mi linka co Cię tak zauroczyło? Przeslę Wam jakieś fotki z mojej pracy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Rybka - nareszcie się ozdywasz 😘 Co do pączków - to chyba jednak nie dam rady zjeść tej drugiej połówki, i zakończę na 0,5 pączka na dzisiaj. Wolę coś słonego :-D Rybko, wysyłaj zdjęcia, a zresztą ja też mam zdjęcia, bodajże ze stycznia to też Wam powysyłam :-) Myszorek - dzięki za Twoje zdjęcia z integracji, ale gdzie ci wszyscy faceci, z którymi tak szalałaś ?? ;-) Bo ja tam same kobiety widzę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka już wysłałam , ale mam Twój stary adres. Jak wyślesz mi maila to CI odeślę :-) Myszka też chciałam o to spytać bo nawet tańczycie same :-) czyżby zdjęcia nie przeszły cenzury? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko, odwołuję alarm, Twoje zdjęcia dotarły na moją prywatną skrzynkę. Wszystko gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja coś pokręciłąm , ale ważne że dotarły :-) nasz firmowy kierowca jedzie z pączkami :-) będę patrzeć jak inni sie zajadają :-) szef włąsnie nas poinformował,że do poniedziałku możemy siedzieć z nogami na stołach :-) luuuuuzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurcia 👄 Też Wam powysyłałam. Coprawda nie moje ale fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak tak sobie wysyłamy, to ode mnie też dostałyście 7 zdjęć :-) Laurita, a gdzie Ty się szwendasz ??? 😭 Kto fachowców od łazienki przypilnuje ?? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś, co prawda, kobity brata nie uwidziałam, za to jak tam jest ciepło !! 😠 No chyba, że to nie zdjęcia z teraz ?? Rany 😭 Ale mi się tęskno za Londynem zrobiło 😭 A jakie okazałe zdjęcie Big Bena :-D W rzeczywistości to prawie pikuś, przy naszym pałacu kultury, to to maleństwo jest ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś ja tam nikogo małego nie widzę :-) a Twój brat jest taki wysoki czy mi się wydaje? Kropeczko od Ciebie zdjeć nie mam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko, ja je wysłałam ze służbowej skrzynki na Twój prywatny adres, o 13:45, więc może jeszcze \"idą\" ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie nie wysłałąm fot z nią hehe. Już się robi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko, wrócił mi mail - za ciężki był. Rozdzieliłam na 2 - sprawdź za jakieś 10 min. czy do Ciebie dotarł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuźwa, Moluś, ale CUDNA ta Twoja mała 😭. Normalnie mnie zazdrość zżera 😠 :-D Choruję na psa 😭 Ofkors, że do Ciebie też wysłałam, więc daj znać, czy doszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie śliczny piesek :-) a minke ma tak niewinną :-) przyznaj Moluś czy faktycznie Ci nie psoci? Kropka normalnie jestem pod wrażeniem Twojego starannego makijażu już teraz rozumiem dlaczego tak wcześnie wstajesz :-) naprawdę ładnie wyglądasz ... a włosy już chyba masz brązowe Laurka jak tam remoncik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj psoci psoci!!! Dziś mi z palmy zimie rozwaliła w dużym pokoju!!! Krpocia nie mam fot!! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś, poczekaj jeszcze :-) Wysłałam na @buziaczek.pl Rybko - to fakt, nie dość że bardzo długo wykonuję te wszystkie czynności, to jeszcze nakładam chyba dużo na twarz po umyciu: - tonik, - krem, - podkład, - puder sypki, no i ewentualnie róż, cienie, no i tusz do rzęs. Ale w sumie, tak wiele dziewczyn robi :-) Jakimś super wyjątkiem nie jestm. Ale to + robienia jedzenia rano do pracy zajmiue mi od 1,5 do 2 godzin rano. Moluś, Łyski ma tak niewinną minkę, że nic tylko ją tulic i głaskac, śliczna jest. Dobrze, że ją wzięliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko kryterium wyboru zdjęć było proste - mam wyglądać w miarę ładnie :D a klispy to mój substytów kolczyków, których nie mogę nosić, a odżałować trudno ;) wzięłam takie: http://sklep.bizu4u.pl/shop,show,1009 ale same spójrzcie ile tego jest http://www.pakamera.pl/klipsy-0-1853.htm a na allegro jeszcze więcej bo tam kupując można zwyczjanie wybrać czy ma to być klips, kolczyk - jaki rodzaj kolczyka itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Kropka to zależy co masz na myśli bo to że takie rzeczy przy makijażu się robi to norma ja też robię to niby podobnie ale rano wystarcza mi około 40 minut ( a w tym czasie jeszcze dodatkowo zdążę ubrać synka mniejszego i wysłuchać co śię śniło starszemu :-) ) Moluś dzieki za kartkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka - kryterium jasne :-) kolczyki takie stonowane... ja wolę bardziej widoczne - chyba wiesz jakie :-) wczoraj byłam w firmie produkującej takie różne rzeczy do włosów i sztuczną biżuterię ... jak dla mnie raj :-) nakupiłam sobie klamerek i spinek całe mnóstwo , również kolczyki - wiszące z niebieskimi kamieniami :-) na takie rzeczy jest około 300 % prowizji w sklepach :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropcia jak pięknie powychodziłaś na tych fotach!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka - to w takim razie, jak mniej więcej tyle samo \"tapety\" sobie na nasze buzie nakładamy, to ja po prostu jestem poooooowolna ;-) I nic tego nie zmieni ;-) Myszorek - strasznie mi Cię szkoda, ze Ty tych kolczyków nie możesz nosić :-( Ale może rzeczywiście te klipsy sie okażą dla Ciebie strzałem w 10 ?? Rybko - ja też lubie sklepy z takimi pierdółkami do włosów, biżuterią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka ale zajebista ta stronka!! A jakie zajebiste rzeczy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba bierze mnie choroba! 😭 kichłam już chyba ze sto tysięcy razy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×