Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Rany, ale fajne te rzeczy, z Myszy strony !! Myszorek - miałaś już coś od nich ?? jak to wygląda w rzeczywistości ? Jaka jakosć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten piątek to już dziś :-) kolczyki mi sie podobają z tego linku , mam podobne ale niebieskie :-) nawet mam je dziś na uszach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tak, już dziś. w końcu porozmawiam w domu z kimś poza kotem :D ja dziś w swoich starych spodniach ze studiów - w pasie ciut ciasne (zaczynam tyć w pasie, strzeję się czy co 😭 ;) ) ale w biodrach dobre (tu radocha :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nie zasadzaj się za bardzo - bo wiesz, byle wody trochę sie napijesz, i już korzenie brzózki puszczają ;-) :-D Mieszkacie u teściów ? Ile jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zabiłaś :) DZiś dzień kota :) Ja nadal przeziębiona. Pająka też chwyta. Ale zrobiłam eliksir zdrowia z kiwi, miodu i cytryny i zaraze bedziemy się leczyć :) Lauracia poprosze o foty łaźni i o cennik jak już bedziecie po. Całuski!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniec upiornego weekendu. wyobraźcie sobie, że w piątek wieczorem nagle dostałam wysokiej temperatury i trzymało mnie do dziś do południa !!! 😠 😡 😠 noce do dupy bo jak spać z temp. 39,4 😭 w ciągu dnia to samo, spadała ewentualnie do 38,8 :o cała sobota w łóżku z napierdalającą za przeproszeniem głową, dwie godz. snu, dwie bezładnego leżenia i tak w kółko. musiało mnie dopaść akurat jak mam raptem 2 dni z mężem 😠 wyszedł pół godziny temu, zresztą ja od ledwie 3-4 czuję się już w miarę dobrze. nie wiem co to za cholerstwo było z czym mój organizm tak nagle zaczął z zapałem walczyć, ale mam nadzieję, że było warto i wygrał,bo jak mimo to mnie coś złapie zaraz po weekendzie to pęknę ze złości ;) a mąż kochany robił mi herbatki, poleciał do apteki (bardzo zaprzyjaźniłam się z aspiryną ;) ), kupił mi owoców (witamina C :D ) i inne pierdoły, i bukiet tulipanów..i obiad zrobił..a dziś przed wyjazdem odkurzył i umył mi całą łazienkę sam z siebie, ot tak - to mnie powaliło najbardziej, te tulipany przy tym to pikuś :D bardzo dziękuję za raporty z balu 👄 niestety byłam w stanie odpowiedzieć tylko na pierwszy. proszę o więcej niusów i plotek, i zdjęć rzecz jasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja piwrdziele nikogo nie ma!!! jutro id edo roboty!! wkurzona jestm bo milismy dzis plan z Pająkiem na miły wieczór a tu kumpel na sie zwalił na chate!! 😠 i jak sie go pozbyc??? R-AT-U-N-K-U!!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie wszystkie sobie poszły? Laurka pryślij foty łazienki :-) w sobotę jadę oglądać dom :-) sprawy nabierają tempa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! A ja nadal w domku. Rybk ale Ci zazdroszcze!!! Mam nadzieje, że też kiyedyś beede mieć domeczek z ogródkiem , w którym będe miec pełno kwiatków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym ogródkiem to właśnie jest problem, bo ja chciałam duży i przestronny a będzie ( jak na ta chwilę oczywiście) malutki ;-( ale niestety trzeba iść na kompromisy ... Coś tu słyszałam o jakimś balu.... co tam słychać , a może jakieś zdjęcia jednak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Rybcia był bal ale nikt tu się nam nie pochwalił jak było. Mysza tylko coś wie. Lauracia czekam na koszty choć nie wiem czy będziemy robić jednka w tym roku. Bo albo robimy łazienke albo jedziemy razem do Londynu :D W ogóle to się wkurwiłam bo spotkałam na mięście dziś teścia i się na słuchałam po co to my chcemy jechać do tego Londynu?Że Pająka brat był i stwierdził, że to duża wiocha! I w ogóle jakieś teksty! Tak się wkurwiłam, że szok! 😠co to ich w ogóle obchodzi. Dziś tam się z Pająkiem przejdziemy to im jesczze nagadam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wieć własnie Lauracia- idzie zbzikować ;) Ale ja nie popuszcze i im coś powiem bo zauważyłam, że znowu sie wpierdzielją w nasze sprawy więc trzeba ich troche utemperować!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś nie warto tracić nerwów na gadanie teściów ;) u mnie teść ma tendencje do gderania, ale my puszczamy mimo uszu, a potem serwujemy mu nowinę zupełnie nie po jego myśli (na przykład \"kupiliśmy kota za 700zeta\") i ze śmiechem patrzymy jak się zapowietrza :D strasznie nas to bawi, ale na pewno nie wyprowadza z równowagi ;) Laurcia jak już posprzątasz (trzymam kciuki :D) to prześlij fotki koniecznie. Z balu zdjęć nie będzie bo nasze Gwiazdy nie wzięły aparatu :D a szkoda, popatrzyłoby się na tę całą elytę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molus nie denerwuj sie bo i po co ... Myszko sposób jest ok- sama też tak uwielbiam robic :-) a szczególnie jak widzę,że nasze decyzje są zupełnie nie po czyjejś myśli . Ale to tylko kwestia ludzkiej natury wtrącana sięw nie swoje sprawy. Każdy się chyba łapie na tym ,że czasem ocenia decyzje innych zapominając że nie o jego życie i pieniądze chodzi ... Analizuję banki i ich oferty kredytowe... macie jakieś propozycje? a moze przestrogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Laurcia to ja Ci strasznie współczuje z tym sprzątaniem!!! Ja dziś juz w pracy!!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka ale to sama radość takie sprzątanie :-) czekam na zdjęcia :-) Poznań dziś po prostu zamarł w korkach ... do pracy jechałam 2 godziny... Myszka a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko ja jak zawsze jechałam 1,5 godz. :) ostatnio przsiadam się z autobusu w połowie drogi na pętli tramwajowej, bo wtedy na pewno jechałabym dłużej przez korki :) znów wnerwia mnie śnieg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam :) chcecie za darmo balsam nivea good-bye cellulite? jesli tak moge wam wyslac zaproszenie na stronke nivea, tam trzeba sie zarejestrowac i jak zaprosisz 10 osob to dostaniecie 200ml balsamu za darmo :) jak cos to na meila wysle wam zaproszenie ;) tylko mi go podajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o. topik sam wrócił mi do wybranych. mąż się kąpię, ja jem grejpfruta na kolację i piję wino (żadna nowość :D ) Laurcia twego wczorajszego smska okryłam dziś :D cieszę się, że harówka za tobą :D obyś tylko nie musiała robić mini "parapetówki" dla rodziny :D a ja się wproszę jakoś między majem a wrześniem :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×