Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

wycofuję ostatni post :D po pracy zostawiam go u krawca by tradycyjnie rękawy skrócić więc pewnie go odbiorę za 2 dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie nam wszystkim szcęki poopadały bo szanowny szef z kochnką własnie zakupili działke na Mazurach + jakąs wycieczke (zaliczka 660zł)....A dla nas nie miał paru złoty na podwyżki... W pale się nie mieści. wkurzyliśmy sie wszyscy bo juz nie chodzi o to , że jeździ i kupuje tylko żeby traktował nas wszystki ch jakoś normalnie a nie jak roboli !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jak go odbierzesz, to wtedy obfotografuj się w nim, i przesyłaj do mnie :-) Jezu, nie wiem, czy Wy tez tak macie, ale jak jestem na diecie -> czyt. mało jem, to non stop myślę o jedzeniu 😠 Masakra - ciągle myśle, co zjem za chwilę, nie mówiąc już o tym, że codziennie musi być lód z maka 😭 Odkąd mniej jem, to mam wściekłą ochotę na lody w maku i wszelkie czekoladowe batony, torciki, ciastka. Normalnie biurwa ze mnie pełną gębą - nic tylko siedzi przed kompem i ciastkami się obżera ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KJropka jak na diecie??? ostatnio pisłąś, że Ci żebra widać !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza, a na tej stronie co podałaś, to nie ma Twojego zakietu ? Moluś - ja wiem, że to łatwo pisać - zmień pracę, ale to jest najbardziej oczywiste rozwiązanie ! Dużo nerwów Cię kosztuje zachowanie Twojego szefa, i zacznij po prostu czegoś szukac innego, bo tak, to utkniesz na następne kilka lat, bez umowy i perspektyw, i coraz bardziej rozgoryczona. Jak u Ciebie wygląda rynek pracy ? Naprawdę bardzo cieżko jest znaleźć pracę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie obgadaliśmy sprawe. Pewnie w maju podziękuje! No i mamy w planach z kumplem , który tu pracuje założyć własną firme. Jest lokal przy LO, wynająć można i ksero zrobić + cos tam jeszcze! Koleżanka powiedziała, że też odchodzi tylko skonczy szkole. też się dziewucha tu marnuje.... I bos zostanie sam, że swoja panią. A rynek pracy, no coż mała to mieścina jest ale może by się coś znalazło... Nie chodziłam , nie szukałam ale zaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak - żebra mi widać, tak czy siak, więc już chyba nie ma co na to zwracać uwagi. Nie jestem na jakiejśc specjalnej diecie - jem wszystko, choć staram się jeść zdrowo - czyli warzywa, owoce, mięso. Właściwie to nie jadam już w ogóle pieczywa. No i przede wszystkim jem mniej, niż kiedyś - i to cała moja dieta. Kiedyś jadłam, dopóki mi się ciasno w spodniach nie zrobiło, i nie było mi niedobrze z przejedzenia, teraz moje porcje są o połowe mniejsze. Niby fajnie, bo brzuch płaski, ale przy okazji zjechało mi wszystko - piersi, biodra, tyłek, nogi i stopy (sic!). Mam zamiar pójść do dietetyka, zeby mi coś wymyślił, bo obecna moja figura jest za chuda. Więc chcę mądrze jeść, ale nie popaść w anoreksję. Tylko jak tu mądrze jeść, jak wpierniczam jak wściekła słodycze ?? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do biletów Kropka to tu jest nawet drożej :D bo taki bilet dobowy kosztuje tu prawie 11 z a w Wawie przecież ok. 8śmiu :D ja miesięcznie sporo płacę bo muszę mieć dwa - i na swarzędz i na poznań. Moluś tak to już jest w firmie, na podwyżki nie ma, a prezesi zmeniają samochody i raz w roku jadą z rodziną do Meksyku ;) szlag człowieka trafia bo wmawiają, że w firmie nie jest lepiej z kasą, a wszyscy widzą że jest, bo tylko roboty przybywa. ale na pensje się to nie przekłada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włąsnie patrze i żle napisałam bo ta zaliczka z awycieczke to nie 660 zł tylko 6600 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laurka, a co się dziwisz ;-) W sieprpniu w sklepach już wchodzą jesienno - zimowe kolekcje. Dla mnie to głupie, ale widać sklepy wiedzą co robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojęcia, jak to działa, Laurita ;-) Za to jak wchodzę pod koniec sierpnia do sklepu, to mnie \"odrzuca\" od wielkiej letniej kupy ciuchów, które są rzucone wszystkie razem, za to moją uwagę zwraca nowa, oczywiście jesienna kolekcja wyeksponowana super na manekinach. Ale - popatrzę, popatrzę, i nic nie kupię, bo pierwsza cena zazwyczaj powala z nóg, więc wracam do buszowania wśród tej wielkiej sterty letnich cichów ;-) A co do kapelusza - w zeszłym roku w czerwcu w Cubusie znalazłam śliczny biały kapelusz, którego nie kupiłam. Przez lipiec i sierpień szukałam kapelusza, i dupa, nic nie znalazłam, bo już kapeluszy letnich nie było ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak byłam Kropcia i mam piękne paznokietki .Jutro ide zrobić stopki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurcia poklnij sobie to pomaga! :D A tak w ogóle to dzień dobry :) Wczorja w nocy była przeprowadzona \" akcja jeż\" !:) Pająk spacerował z psem i zobaczył w krzakach koło bloku małego jeżyczka!!! Szkoda, nam go było więc zapakowaliśmy go w karton daliśmy sąłty i jabłka i wynieślismy go na pola! Po drodze spotkaliśmy zbłąkanego zająca, który kicał po ulicy :) Fotki z akcji już wysłałam. Fakt, że jestem niewyspana, bo ok 2 się kładłam ale na duszy mi cieplej bo jak by jeżyk został w mieście to by biedak pewnie nieprzeżył ! 😭 Dziś wizyta u kosmetyczki nr 2 tym razem stopy :) ale chyba już o tym pisąłam. ciekawe jak Rybce idzie szukanie mebli, dywanów itp :) Rybka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś, kochana jesteś z tym jeżykiem - dobrze zrobiliscie. Mam tylko nadzieję, że on tam nie miał mamy gdzieś w pobliżu ;-) Laurka, no coś na łączach teściowa-synowa ewidentnie nie gra - i to u większości. Pozostaje Wam tylko nie być takimi teściowymi, jak Wasze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale słodzias z tego jeża :D dopiero teraz mam chwilę by zajrzeć na pocztę, poza tym zapierdziel, do tego zebranie pod koniec tygodnia i muszę zrobić w domu prezentację - ledwie ponad 100 slajdów, bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka 1
dlaczego od was odeszła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka 1
i profil nie jest zabezpieczony haslem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka 1
jest na czerwono a powinno byc haslo do niego, jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kłaniam się ! Chłodek dziś -brrrr. Węzeł mi się powiększył i mnie bardzo boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo. jem ptasie mleczko :classic_cool: koleżanka mi przyniosła bo oddałam jej nową bluzkę w którą nie wchodzę w biuście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na ogól nie choruje ale coś mnie dopada bo i zimno na ustach mam! 😭 W domu posmaruje amolem czy czym rozgrzewającym isię owine tak jak mówisz Lauraca :) Cycki mi też by mogły podskoczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moje poprawiły się po ślubie i teraz stoją! moja kumpela ma tak, że jak tyle to zawsze cycki nabierją ciała! Tu taka szczupła a cycki jak Pamela! ale to też nie jest dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to nie dobrze, nie dobrze - chyba najlepiej jak piersi tyją, a nie reszta. Jak ja tyję to mi wszystko w brzuch, i talię idzie 😡 Mysza - miałam Ci wczoraj powiedzieć - te Twoje badanie związane z tarczycą. Chyba dobrze, że je robisz, przed zajściem w ciażę, bo ponoś się powinno je robić, jak miało się kłopoty z tarczycą a planuje dziecci. Wiedziałaś o tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropcia ale jak ona chudnie to ma takie flaczki i nieładnie! Mi też idzie w brzuch 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to na szczęście mam mały biust i mi się zwisy nie robią, jak schudnę ;-) Jakiś pozytyw z małych piersi ;-) A w talii mam więcej, niż wyższa i mająca większą wagę koleżanka 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka mój cyc w normie :classic_cool: po prostu kupiłam bluzkę bez zmierzenia bo całe 15 zeta kosztowała :D Kropka wiedziałam o tarczycy :classic_cool: to był czynnik mobilizujący po tych 3 latach zwlekania z badaniami :D a badania chyba ok, normy w googly sprawdziłam i mieszczę się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×