Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

W Kraku mieszka mój szwagier i psióła (jego żona :D ). Ale z Poznania jeszcze się tam nie wybraliśmy - trochę daleko. ehhh, z Wawy było bliżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej trzy kropki ale mnie szef wk... nie wytrzymam robiłam taki duży projek po raz pierwszy !!! Prosiłam go by sprawdził 1 maluteńkie wyliczenie. Bo było doś skąplikowane łatwo się pomylić i w ogóle nie byłam pewna. Sprawdził niby zaakceptował. To było miesiąc temu A ON dzisiaj mi mówi że to jest źle. Muszę wszystko z klientem odkręcać załamie się psychicznie przecież .... co z tego że piątke :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to jest z szefami. mój obecny jest w porządku, ale poprzedni.. o jeesssoooo: połączenie furiata z burakiem :D nie martw się Bela, po pracy proponuję piwko lub lampkę winka (to nawet lepsze) i relaksik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę po kawę - może się uspokoję trochę pomyślę o tym w poniedziałek zmieniam temat trz kropki jadę jutro do Warszawy na zakupy :-) nie mam w czym do roboty chodzić no i znajomą odwiedzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty Bella skąd jesteś ? Jeśli można wiedzieć, oczywiście :-) Jak chcesz to mogę Ci doradzić jakieś centrum handlowe, tylko powiedz, w której części Wawy będziesz. Nie martw się szefem, nie warto sobie niszczyć zdrowia psychicznego, a następnym razem napisz do niego maila, że dziękujesz mu za sprawdzenie jakiejś tam kolumny - będziesz miała potwierdzenie. Rybka - ja też Cię bardzo lubię :-D Szkoda, że Ty w Poznaniu jesteś, bo na kawę by się poszło......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, Stokrotka, ja jestem z Warszawy, dlatego miło mi się zrobiło, jak zobaczyłam, że Ty też. I wiecie co ? Chyba wyjątkiem jestem, ale ja nie przepadam za Krakowem, no jakoś tak mi nie \"leży\" to miasto - bardziej mi się podoba Wrocław. Ale ponoć o gustach się nie dyskutuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzy kropki - jestem z Krakowa w Warszawię będę w hotelu Hayat nie wiem gdzie on jest :-D jeszcze. Zaopatrzę się w mapę i jakoś trafię :-) ja znam tylko galerię centrum - która jest zaraz na wjeździe do Warszawy od strony Krakowa :-) tak że czekam z niecierpliwością na polecenie ciekawych centrów a szef nie wypiera się że sprawdzał, ale przed klientem oczami poświeci zgadnij kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze muszę trochę poczekać nim w mazowieckie ruszę. choć już nóżkami przebieram :) za tydzień odpada, bo mąż ma służbę, więc może za 2 tyg. się uda. Co prawda jeżdżę pod Wawę do rodziców, ale w stolicy zawsze mogę kogoś przy okazji odwiedzić. (najgorsza tylko ta droga :o te 300 km z poznania jest koszmarem i prawdziwą męką dla mnie. każdego kto wyprzedza na trzeciego, czwartego, przed zakrętem, górką - w myslach wysyłam na najbliższe drzewo. i ciągle tylko patrzę czy ktoś na mnie z naprzeciwka nie jedzie. tacy debile na drodze jeżdżą, że jesssooo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam :-) witam nowe kobietki... stokrotko... wiem,że czegoś brakuje.... ale po co psuc sobie całe życie? ja nie mówię,że mój sposób jest dobry, ale w ten sposób mam wszystko tzn. niczego mi nie brakuje ;-) Trzy kropki ... Polska nie jest taka duża , a jak zbuduja autostradę od Konina do W-wy to juz rzut beretem ;-) Myszor - dobrze,że czuwasz nad nickami ja tez się na tym łapię,że sprawdzam , czegos ta Beata nas nauczyła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny z W-wy wiecie co mi się jeszcze u Was podoba - tak dużo dyskotek i klubów. Najbardziej lubie \"Grand 0 \" nie wiem jak to sie pisze ;-( znacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znamy znamy :D choć ja najczęściej w Parku tańcowałam - zarówno przed (wieki temu) i po remoncie. a nawet w czasie remontu pod namiotem :D parę kg tam zrzuciłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze sie Ground Zero, i tylko tyle wiem, bo chociaż tu tyle klubów, to ani nie chodzę, a jak już mi się zdarzy, to nie mam gdzie. Widocznie za dużo to też nie dobrze. Bella - nie wiem, gdzie jest ten Twój hotel, coś tam mi się o \"uszy obija\", że chyba koło ambasad, więc dość w Centrum. A skoro w centrum, to zostaje Ci Galeria Centrum, gdzie według mnie są coraz słabsze rzeczy, obok są H&M, Zara, C&D, Esprit, ale ja nie jestem fanką tych sklepów w centrum Wawy, bo zaopatrzenie gorsze, niż w Centrach Handlowych. No jedynie Zara jest dobrze zaopatrzona. Tylko nie wiem, czy Ty lubisz te sklepy ? :-) No zostaje Ci Arkadia - centrum najbliżej centrum :-) Ale koleżanka mi dzisiaj powiedziała, że wszystko wyprzedane. Ja osobiście mam swoje ulubione, ale jest ono daleko od Centrum, i dojazd fatalny, ja tam niedaleko mieszkam, więc mi pasuje. No tak - przed klientami najczęściej \"świecimy\" my - ale na to polecam stoicki spokój - po co masz się bez sensu denerwować ??? Czy to coś zmieni ? Myszor - fakt - droga na Poznań jest fatalna, dobrze, że chociaż kawałek sutostrady jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też w dekadzie byłam jakieś 2 miesiące temu Kraków bardzo bardzo lubię ale Rybko muszę przyznać Ci rację że nigdzie w Polsce nie ma takich klubów jak w warszawie tylko straszna drożyzna jak na Krakusa - centusia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze sie Ground Zero, i tylko tyle wiem, bo chociaż tu tyle klubów, to ani nie chodzę, a jak już mi się zdarzy, to nie mam gdzie. Widocznie za dużo to też nie dobrze. Bella - nie wiem, gdzie jest ten Twój hotel, coś tam mi się o \"uszy obija\", że chyba koło ambasad, więc dość w Centrum. A skoro w centrum, to zostaje Ci Galeria Centrum, gdzie według mnie są coraz słabsze rzeczy, obok są H&M, Zara, C&D, Esprit, ale ja nie jestem fanką tych sklepów w centrum Wawy, bo zaopatrzenie gorsze, niż w Centrach Handlowych. No jedynie Zara jest dobrze zaopatrzona. Tylko nie wiem, czy Ty lubisz te sklepy ? :-) No zostaje Ci Arkadia - centrum najbliżej centrum :-) Ale koleżanka mi dzisiaj powiedziała, że wszystko wyprzedane. Ja osobiście mam swoje ulubione, ale jest ono daleko od Centrum, i dojazd fatalny, ja tam niedaleko mieszkam, więc mi pasuje. No tak - przed klientami najczęściej \"świecimy\" my - ale na to polecam stoicki spokój - po co masz się bez sensu denerwować ??? Czy to coś zmieni ? Myszor - fakt - droga na Poznań jest fatalna, dobrze, że chociaż kawałek sutostrady jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzy kropki - niźle nieźle, widzę z okna swojego w office \"sutostradę\" na Kraków straszny koras :-D :-D :-D Dzięki za info o centrach ja HM sklep bardzo lubię, Zare mniej choć płaszczyk czy spodnie fajne można zakupić ja mam problemy z orientacją w terenie. Jakieś zaburzenie błędnika Więc pewnie pójdę do tego centrum do którego uda mi się trafić ;-D Ale i tak pewnie będzie tam 100 razy większy wybór niż w katowicach. Tu naprawdę ciężko o dobry sklep z fatałaszkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też lubię H&M, ale mało rzeczy tam kupuję, bo to są takie \"fajne fatałaszki\", kóre do biura nie pasują, ale czasem trafi się super rzecz. Zarę lubię i mam sentyment, ale ostatnio bardzo pogorszyła sie jakość materiałó, a ceny poszy w górę. To wolę Promod, Monnari, czy Solar, bo mają jakościowo o wiele lepsze rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Halinka - czytaj, czytaj kobietop :-) Fajne jesteśmy, tyle napisałyśmy, że normalnie się nie \"odciągniesz\" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Panią_Halinkę ja tu nowa jestem i o paszport bardzo chciałam prosić co by do elity dołączyć :-) Laurka Ty masz absolutną rację, ja na weekend do w-wy wyjeżdżam i już się zastanawiam jak ja to przeżyje bez Was w dodatku w domu netu nie mam więc do poniedziałku susza chyba że się przez modem podłączę - no chyba trza będzie kompa ze sobą wszędzie wozić :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komentuję na bieżąco, według chronologii pojawiających się pytań :D : 1) Halinka wygląda bardzo ładnie, tzn. w zależności od pory dnia, raz lepiej, raz gorzej, również w zależności od stopnia zapuszczenia się, aktualnie wyglądam znośnie, albowiem wyszykowałam się na wyjazdy :D noszę okulary w mocnych oprawach i mam ciemne włosy do połowy pleców, aktualny kolor nazywa się złoty brąz, ale zabijcie mnie - to nie wyszedł złoty brąz, tylko bardziej czarno-brąz, 2) Myszor 🖐️ piona, bo mam ten sam problem prostych jak drut włosów, nawet mi się nie chce opisywać, bo już wszystko opisałaś :D 3) Myszor 🖐️ piona znowu, te wielkopolskie wyrażenia mnie też denerwują, mam taką jedną koleżankę, która \"nadusza\", kiedyś na wydział przyszła kobiecina ok. 50-letnia, skorzystać z komputera, bo jakichś przepisów o alimentacji szukała i nie bardzo się umiała w tym lexie poruszać, w związku z tym moja koleżanka pospieszyła jej na pomoc, każąc \"nadusić ten krzyżyk\" :D musiałam następnie przygotować erratę :D 4) Trzy kropki - ja też uwielbiam Wrocław :D 5) Stokrotka - witaj, co prawda promocja paszportowa już się skończyła, a ja obiecałam, że będę przyjmować wnioski o wydanie paszportu i pobierać opłaty manipulacyjne całkiem niewygórowane ;) , ale jestem tak zmęczona, że mi się ni chu chu nie chce, więc masz: paszport raz , wypisz sobie tam co chcesz, tego też mi się nie chce :D ale tylko dziś mam takiego lenia, od jutra szczypiorki będą szczegółowo rejestrowane w moich księgach paszportowych :D 6) na bieżąco, będąc na 29. stronie: trochę mi się jeży na głowie czytając dalej Stokrotkę, 7) wstawka kulinarna: zupka jarzynowa mniam mlask mlask, 8) na 30. stronie Samotna Bela składa wniosek o paszport i kieruje go do Cioci Klary, przepraszam, czy ja w ciągu 2 dni zostałam zwolniona, wysadzona z siodła, pozbyto się mnie? 9) na 31. stronie Bela poszła po rozum do głowy i skorygowała adresata wniosku o paszport :D paszport raz też wpisz sobie co chcesz, bo chociaż już po zupce, to i tak nadal nie mam siły na nic, a jeszcze sprzątanie mnie czeka bleh 10) aha, to już koniec :D tytułem wyjaśnienia, żeby mnie nie ganiać z łopatą, co by mi przyłożyć przez łeb - napisałam, że mi się jeży, gdy czytam Stokrotkę wiecie, czemu, wyłożyłam już wcześniej swoje idealistyczne poglądy, hehe, które zapewne życie zweryfikuje, na temat małżeństwa i lojalności i innych pierdół :D (chyba już się zaczęła ta weryfikacja :D ) a teraz idę leżeć 🖐️ 6)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinka to pewnie ze mną się chciałas przywitac ale zapomniałas babolcu jeden :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani Halinko przepraszam najmocniej za ciocię :-) to z wrażenia - sama rozumiesz dziewictwo traciłam :-D i dziękuje że bez skanowania siatkówki i próbek krwi i moczu go otrzymałam :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mógłby być, jasne, nie miałam śmiałości prosić, tak sobie poczytuję od czasu do czasu, tamten też czytywałam jak był na czubku a tu piszecie ładnie i miło się czyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bela, no moczu to ja z pewnością nigdy nie wymagałam, lekko obrzydliwa jestem na mocz, jak to ktoś w jakimś filmie powiedział, ale nie pamiętam w jakim :D 3 paszporty jednego dnia, ja chyba nie mam nawet tylu czystych egzemplarzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×