Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

CZEba, CZEba (jak zwykle dodam,że to po poznańsku :D tak niechlujnie mówią, że muszę dodać :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszor stuknieta jesteś
ale miło :-D Ja też mieszkam w Poznaniu a pochodzę z mazowsza. Ale polubiłam to wszystko i już nie narzekam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedobre te pomarańczowe :-) Myszorku fajna jesteś :-) można kochać Warszawkę można i Poznań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszor stuknieta jesteś
Uwielbiam czytać jak bardzo źle Ci tutaj. Bo mnie czasami też. Ale tu urodziły się moje dzieci i o zgrozo...kochają swój Poznań :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zwiałam tylko z netu mnie wywaliło ;-( nie ma to jak szybkiełącze w pracy :-) dziewczyny macie jakiś pomysł na prezent? dla faceta, niezobowiązujący - wymyślłam beczułkę z piwem ale nie wiem czy to dobry pomysł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszor stuknieta jesteś
Ja nie wielki brat ale bardzo Was lubię. A Myszorka najbardziej - bo mi przypomina siebie " z tamtych lat, z tamtych lat................." :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczowa dołącz się do nas jak Halinka pozwoli oczywiście :-) nas z Poznania nigdy nie za dużo :-) ;-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka ja też ,ale jak przychodzi taki czas ,że trzeba to co ? muszę coś wymyślić... i żeby było śmieszniej jeszcze dla teściów też coś muszę wymyślić na prezent.... mam o czym myśleć jednym słowem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszor stuknieta jesteś
Chętnie bym dołączyła tylko że ja....................stara baba już jestem 😭 I nie pasuję do Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka a co będziesz w tej kuchni czarować? mój mały właśnie poszedł z Tatusiem po lizaka więc deserek mam z głowy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczowa tu wiek nie ma znaczenia :-) net jest takim fajnym wynalazkiem , że możesz gadać z córką albo z babcią i jak jest ciekawy temat czujesz się fajnie reszta nie ma znaczenia :-) choć wolałabym nie rozmawiać tu z nikim z rodziny :-) to jednak pewności nigdy nie ma:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszor stuknieta jesteś
Nick sobie wybrałam............................. :D :D :D :D :D :D :D Ja jak babcia Waszych dzieci................ A Poznań lubię i nawet do gwary ( te "czy" zamiast trzy, albo proszę iść NA pokój 103 zamiast do pokoju 103) się przyzwyczaiłam............ :D Myszorku...trzymaj się ("czymaj" się???????????) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś rano fajną książkę czytałam \"Czwartki o ósmej\" Debbie Macomber o czterech kobietach od dwudziestu do prawie sześćdziesięciu lat, które spotykały się co czwartek, żeby podnieść się naduchu i tak zwyczajnie pogadać. I nie miała znaczenia różnica wieku bo kobiety jenak bardzo podobne do siebie są mimo wszystkich różnic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello hello juz jestem znowu widze ze wiele mnie ominelo. wracajac do spraw biznesu pod cmentarzem . spoko nic nie mam do nikgo o w koncu kazdy chce zarobic ale w ubieglym roku to mnie tak rozwalil jeden incydent ze myslalam po prostu ze nie wiem....barklo mi slow......pod cmentarzem stal gosciu i robil pop corn...:D po prostu az mi sie w glos smiac chce a z drugiej strony jestem oburzona tym faktem!!! jak bylam mala to rozumiem ze wianek obwazankow na swieto zmarlych zawsze mialam i zapalalam znicz no ale nie zeby pop corn!! co to kurde?? seans kinowy???\"noc zywych trupow\"??!!!! wlasnie mi sie to przypomnialo i znowu jestem oburzona :/ dobrzez ze jeszcze waty cukrowej nie zprzedaja i cyrk nie przyjezdza ze swoja arena!!! uff wygadalam sie. 🌻 dla was dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) tu walnięta ktora śle wam gorące pozdrowienia:) Z uwagi na brak czasu nie mogłam śledzic co się u Was działo:( Czy mozecie po krótce napisać czy cos nowego słychac?:P bo zanim doczytam to buuuuuuuuuuu tyle stronek.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mangusta 🌼 racja z cmentarzem :-) ja to nawet lubie tak pójść wieczorem jak znicze się palą jest tajemniczo i jakoś tak niezwyczajnie, i coraz trudniej odczuć tą atmosferę przy komercjalizacji tego dnia, szkoda... czasem wyobrażam sobie historie życia ludzi już nieżyjących , obliczam ile lat mieli.... Myszor , zapytam ale nie musisz mówić a Ty jak postrzegasz to święto? czy może ten dzień, bo to przecież święto kościelne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×