Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Myszorek dobrej zabawy wieczorkiem bo przygotowana to widze jesteś. W towarzystwie Halinki na bóstwo się zrobiłaś i mam nadzieję,że mąż i o kwiatach pamiętał :-) chyba ,że wolałaś Kinderka w zamian :-) Nudno mi dziś, tak że nawet na spacer z psem poszłam a mój mąz to tak podejrzliwie na mnie patrzył :-) bo w sumie to ja chciałam psa a teraz to mąż z nim wychodzi... tak to bywa :-) Muszę wymyślec miły prezent na urodziny - ponieważ to dla faceta co myślicie o beczułce piwa? a może któraś rzuci lepszym pomysłem ? to ma byc taki nie zobowiązujący prezent :-) zajrzę tu później może któraś z Was będzie ? Laurka na tym ostatnim zdjęciu masz włosy po prostownicy ? tak ładnie się błyszczą jak nie prostownica to co Ty z nimi zrobiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w locie, ja :D oho, Myszorek już o tej porze pewnie świętuje w domu :D Laurka to nie wiem, może naprawdę zadźgała Pana Męża przez ten bububudzik :D:D:D nie chciało mi się dziś robić manikiuru i mam jakieś takie nijakie te paznokcie :-o chciałam się pochwalić, że w sprawie ozonu to omówiłam już jedną konwencję i zabrałam się za drugą :D jeszcze tylko jedna dyrektywa unijna, nasza ustawa, postulaty de lege ferenda i kuniec! :D jupi ja je madafaka :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pfi, i na urlopie jestem pierwsza :D próbuję dodzwonić się do przychodni - podeszłabym po wyniki jeśli pracują. no i do sklepu od razu, będzie z głowy. wpadnę później, bo widzę, że wszystkie śpią jeszcze, pfi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo Halinka :D a więc: - kwiatki były razem z kinderkiem :D - w kawiarni zamówiłam wieeeeeeeelki deser lodowy z owocami i śmietaną, mmmmmm. i kawkę of course :D spędziliśmy sobie tam czas na pogaduchach. - przedstawienie było śmieszne o swatach młodej damy z kilkoma Panami w wieku średnim :D (\"ożenek\") bidna jak się w końcu na jednego zdecydowała to ten zwiał oknem :D - wróciliśmy i było winko, a co :D idę się doprowadzić do ładu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorku!!! Mnie interesuje najbardziej już ta część w domku :D:D:D no przecież tak się poświęciłaś, to opowiedz, czy warto było :D:D Laurka!! Ojeny, myśmy już myślały, że Cię policaje zwinęli za mężobójstwo :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszłam, oczy przemyłam, wracam a tu Laurka :D teraz oczy pomaluję czy coś. ubiorę się i marsz do sklepu. dlatego wstrzymam się ze śniadankiem, kupię świeże coś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupię bułeczki i kinderka, ostatnio tu maxi dostałam :D idę rozczesać i wysuszyć kłaki. I hejt it. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się cieszyć to na całego :D nawet przy 25 stopniach w chałupie :D wracając na chwilkę do Halinkowego pytania o wieczór: nic nie powiem :D ale wczorajszy dzień był baaaaardzo udany :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, ale nie powiem :D :D :D już prawie jestem gotowa, golfisko jeszcze tylko wciągnę i kłaki zwiążę. wracam za pół godziny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymaliśmy się za to i owo :classic_cool: stoję tu wpłaszczu :D nie wyłączam kompa, nie opłaca się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a idźta do cholery :D:D:D Laurka, gotowam nawet zaryzykować twierdzenie, że trzymali się za kolana :D ja też bym się potrzymała, bo już 2 tygodnie się nie trzymałam, a Wy zamiast mnie wspierać w tej trudnej dla mnie sytuacji (takie mądre, bo chopa mają pod ręką :P ), to mje lżom 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mile Panie...tak sobie tu zajrzalam bo temat juz ni raz mi w oko wpadal , ale sobie mylsalam nie wiem o co chodzi w temacie nie jestem to co sie bede wtracac :D ale dzis postanowilam zrobic wyjatek i jak sobie tak was czytam to sobie mnysle ze wy to musicie byc bardzo fajne babki..i na dodatek taki zakretaski jak ja ;) pozdrawaiam was serdecznie Pani_Halinka>>>>dwa tygodnie bez trzymania...wspolczuje.....ja ostatnio poznalam takiego co kilka dni bez niego wytrzymac nie moge a tu tydzien!!! uo matko tu nie ma co plakac tu trza sie brac!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny witamy nową koleżankę Halinka znalazłaś coś o tej upadłości? jak nie to nie zawracaj sobie głowy ja przez weekend nie mogłam się połączyć bo mi telefon nie działał człowiek o jednym rachunku zapomni i już wyłączają w związku z brakiem telefonu i wyrzucaniem sobie nawzajem kto zapomniał zapłacić pokłóciłam się z wajchą na szczęście później się pogodziliśmy i też trzymaliśmy się za różne rzeczy :-D :-D w tym za kolana i ręce też więc i tak bym czasu nie miała mam nadzieje że mi to Halinka wybaczysz Laurka dzięki za zdjęcie no niezła wajcha, to z tej imprezy gdzie dzika wcinałaś? Myszorek wszystkiego dobrego z okazji rocznicy, słyszę że była udana :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka toś Ty mówiła żeś w wajche zapatrzona całą impreze była a Ty nie dość że w aparat patrzysz to jeszcze obok obcej wajchy siedzisz a mnie się tak ręce trzęsły z rana bo na kafe cały weekend nie byłam że aż Twojego maila nie doczytałam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co nowe zdjęcie podsyłają to ładniejsze :D jestem. w sklepie dziki tłum jakby się wojna zaczynała :D idę: się rozpakować, zrobić kawę, zrobić kanapeczkę, rozpakować kinderka. wrócę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny to jeszcze raz ja. wiem jestem nie w temacie i wogole sorry bo nie jestem w stanie przeczytac wszystkiego co do tej pory na[isaleyscie ale tak sboei mysle , ze kurcze wy chyba jestescie szczesliwe z tymi mezami co?? zgadza sie czy pominelam jakis wazny watek w topiku??:) bo ja tak sobie siedze teraz przed tym monitorem, umycia zębow nawet sobie nie moge zorganizowac i tak sobie mysle , ze tez bym chciala miec meza....juz teraz.... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz to rozumiem czemu patrzyłaś a chłop z boku to fajny był do póki myślałam że to Twoja wajcha przecież nie mogła byś być z nikim nie fajnym :-D a obiektywnie to nie najgorszy przecież jest poza tym zdjęcie nic o człowieku nie mówi, no albo niewiele macie tak że ktoś wydaje się wam delikatnie mówiąc niezbyt ładny a jak go poznajecie bliżej to coraz ładniejszy się robi przez to jakim jest człowiekiem i odwrotnie ładna laska/facet po bliższym poznaniu staje się okropny nie tylko dla ucha ale i dla oka Halinka oczekuję na maila z niecierpliwością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella tak ja mowisz...moj obecny im bardzei jgo poznaje tym bardziej wydaje sie fajniejszy Laurka>>>nie no doczekac sie moge spokojnie, ale chyba trafilam na niezlego kandydata i w glowie mi buszuja rozne mysli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktosia bardziej zgryźliwego chętnie poznam :D śniadanie gotowe, kawka się robi. witam Mangustę 🖐️ Belluś 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki:) w domku dzis siedze ale mam zamiar troche czasu przed kompem spedzic (bo musze rozgryzc pewwien program tylko, ze jestem analfabetka komputerowa) to bede tu zagladac pewnie, a rano na pobraniu krwi bylam:( w dodatku dziecko siedmioletnie tez poddalam zabiegowi pobrania krwi z zyly:( ale byl dzielny, dzielniejszy niz ja:) witam nowa kolezanke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×