Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Walnięta 🌼 tego nie da się opowiedzieć to trzeba samemu przeczytać ;-) zniknęłaś nam i pojawiasz się czasami tak CIe praca zajęła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybka ja nie mialam jeszcze okazji tak sobie posiedziec po ciemku na cmentarzu ale kiedys zima bylam z kolezanka i faktycznie robilo sie juz ciemno , klimat byl niezly ale nie wiem jak to wieczorem. ogolnie nie lubie cmentarzy i wogol egrobow bo nie widze nic w nich ze tak powiem wzruszajacego. moze dlatego ze nigdy nie musialam odwiedzac grobu osoby mi bliskiej i obym szybko nie musiala :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko na cmentarzach bywam :D trochę mnie denerwują te wystawne pomniki tylko-wolę skromnie, płyta, trawka i już. Jutro nigdzie nie będę, bo tu nikogo nie mamy, a tak dla samej idei nie chodzę :D Pomarańczko ja się nie obrażam :D zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka, takie mam propozycje: ksiazka, zapalniczka jesli pali, pioro albo dlugopis,etui na klucze ze skory, na wizytowki, portfel, notatnik; to wszystko co przychodzi mi do glowy w tej sprawie, a te ostatnie czesto wykorzystywane jako prezent dla kontrahenta:) ale dlatego, ze wlsnie nie sa za bardzo osobiste:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Notatnik może byłby ok - chyba się rozejrzę dzięki 🌼 a gdyby prezent miał być trochę osobisty ( teść) może słodycze i jakaś dobra kawa? Mangusta masz rację inaczej jak się idzie do kogoś bliskiego inaczej jak tak ogólnie. Ja tu nie mam grobów nikogo z rodziny więc raczej tak ogólnie i dla mnie jakoś nie ma znaczenia,że to nie ten grób ... kłade znicz pod krzyżem lub na opuszczonym grobie, czasem szukam kogos z moim nazwiskiem i już... Myszorku rozumiem, wiesz ja mam spore trudności z wiarą w życie w niebie czy piekle nie mogę sobie tego jakoś uzmysłowić a Ty jak myślisz śmierć i koniec? podoba mi się teoria z reinkarnacją co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też się podoba reinkarnacja, kiedyś o tym trochę czytałam :D Pod uwagę biorę też to, że potem jest wielkie..NIC :D Teorię piekła i nieba odrzucam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinka a gdzie Ty grasz, rano próbowałam coś znaleźć dla siebie i ani rusz :-) polecisz mi grę tylko wiesz taką łatwą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam dziewczyny za odciecie od tematu ale jakos juz mi zupelnie zaszedl meskim cialem ;) wy tu powazne teamty a ja o sexie...ale ze mnie glupol....ale przeciez to normalne ze mam yczasem takie napady prawda :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybcia, ale to zależy, na co masz ochotę :D czy na grę planszową jakąś w pojedynkę, czy w parach, czy na strzelankę :D Myszorek, dzięki, Ty jedna we mnie wierzysz 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę,że piekło i niebo to raczej symbole ., ale... jeśli każdy ma być szczęśliwy w niebie to mój dziadek pewnie maiłby tak jakieś 25,6 lat a ja bym go chciała jak miał powiedzmy 50 ,60 i co ? może każdy ma swój światek? a reinkarnacja - fakt ,że czasem kojarzymy jakieś fakty, pod hipnozą mówimy o jakiś wydarzeniach - to ciekawe, poddałybyście się takiej hipnozie? ja chyba nawet bym chciała kręci mnie magia , nawet wróżce wierzę choć byłam raz w życiu , potem już się bałam bo wszystko mi się sprawdziło ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinka sama nie wiem ;-) gra w pojedynke to pewne - strzelanie? hm Ty pewnie czołgiem się rozbijasz? może byc , ale planszowe też czemu nie, warto popróbować wszystkiego - tylko wtedy będę wiedziała co wolę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko ty masz chyba magie w znak zodiaku wpisana, cos mi sie tak majaczy ale glowy nie dam:) ja chodze czasami do wrozki, tak sobie zeby np. poprawic sobie humor albo aby posluchac, ze cos tam mnie czeka w przyszlosci ale nigdy nic mi sie nie sprawdzilo:) a hipnozie bym sie poddala ale chcialabym to miec nagrane zeby wiedziec co mowilam i robilam:) no lece pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmiała :-) zazdroszczę wytrwałości przy aerobiku sama nie mam motywacji , choc cały czas myślę o tym ponoć Rybki są dobrymi medium ale nigdy nie zgodzę się na wywoływanie duchów przeze mnie bo się boję ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra kochane ja spadam do kolezanki. wy jestescie fajne ale jednak niestety zamkniete w piksel;ach ;) do zobaczyska ❤️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czytam ...czytam.....:) tak rybka.... w pracy ruch:) a i dobrze:) bynajmniej w weekendy moge poi sklepach poszalec:):):):) poza tym ja z racji wieku......:p musze tzn nawet juz chcę powiększyć rodzinke:) i z tego powodu tez zamiesznaie...itp..... ale jestem dobrej myśli:):):) pozdrawiam Was i czytam dalej:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybcia, to jak planszówki, to poszukaj czegoś, co Ci odpowiadać będzie na kurniku, na wp gry online, a jak to Ci się nie spodoba, to Cię zapoznam z moją strzelanką :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa jesli chodzi o \"gry\" to ja lubie \"super mario\" to taki chipek co skacze i ucieka przed pozeraczami:) potrafię przejsc ...aż :p 2 plansze:p niezla jestem no nie:) a jak scigam sie autami to zawsze jadę pod prąd- w przeciwna stronę..... sama nie wiem dlaczego:p taka moja uroda:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No spróbuję Halinka, może syn mnie poduczy to się później w strzelankach sprawdzę ;-) Mangusta 🖐️ ale co to znaczy \"w piksel\"??? właśnie skład rządu podali :-) ;-) ;-) ;-) no nie moge , jak długo tak pociągną? Jest pan Ziobro no i pan Religa ( oczywiście tu chodzi o idee a nie o stołek buhahahahahah)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walnięta - Mario w to kiedyś już grałam ;-) ;-) chyba czas sobie przypomnieć :-) a co sobie kupujesz buszując po tych sklepach czyżby sukienki dla przyszłej mamy? Ty tak na poważnie o powiększeniu rodzinki? Jak tak będę trzymać kciuki to czasem trochę trwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee rybka....... jeszcze nie ,jeszcze jestem laską:):):) Zobaczymy co i jak i czy wogole....... Dzisiaj idę do lekarza i zobaczymy co powie:) Wczoraj kupilam kiecke brązową ,dosyc długą, bo ja same krótkie nosze a teraz w tyłek mi zimno:p i ona jest na gumce, to taka z falbanami w orsayu kupiłam . No ale kto wie ,moze się przyda jak zniknie mi talia osy....:p:p:p zartowałam......:) talia osy:) hmmmmmmmm no coz pomarzyc se mogę:) Jesli chodzi o powiększenie to juz nadszedł ten czas,........ 33 lat.. to juz czas.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walnięta ... laska to nie figura 16-tki, laska to kobieta,która facetowui się podoba... Jak byłam w ciązy to mój mąż był zachwycony tym brzuchem a ja płakałam ,że tylko w namiot się mieszczę ;-) i wiesz co mąż mi powiedział wtedy , że kobieta własnie wtedy najpiękniejsza jest bo taka naprawdę jego ... :-) brązowa z falbaną mówisz - sama o takiej myślę juz dawno ,ale mój rozmiar nienajlepiej wygląda w falbanach :-) właśnie leci reklama organizera z latarką do torebki :-) to takie etui z kieszonkami gdzie wkłądasz drobiazgi potem włączasz latarke i wszystko widzisz :-) jedyne 129 zł - czego to ludzie nie wymyślą .... lubie swój bałagan w torebce choć zdarzy mi się wywalić wszystko w przypływie impulsu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki mąż zgłasza veto , chce żebym wyłączyła kompa ;-( ale chyba zrobię mu tę przyjemność bo jest dziś dla mnie nawet bardzo milutki :-) zatem pa pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×