Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

A u nas wieje tak, że az w uszach gwiżdże... Weekend czas zacząć, Moje Drogie :-) Odpoczywajcie :-) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martwcie się \"Super Kropka\" odnalazła topik i go \"podnosi\" :-D Cześć wszystkim :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero weszłam. pierwszy autobus nie przyjechał, przed kolejnym zamykali przejazd kolejowy 3 razy zanim wyjechał z tej mojej wsi. tak więc kurwię od rana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem, ale idę się uczyć, będę o 12, a może wcześniej zrobię sobie jakąś przerwę i też wejdę :D miłego dnia tymczasem 😘 czy u Was też takie piękne słoneczko? aż chce się żyć (dopóki nie wyjdę z domu, bo pewnie jest mróz :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :-) Halinka, masz rację - ładna pogoda jest dopóty, dopóki nie wyjdziesz na dwór. Ale i tak dobrze, że świeci słońce - zawsze to bliżej do wiosny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej! 🌼 U nas - dla odmiany - pada śnieg. :o (Aż się boję pisać, bo znowu zabiję topik i w końcu mnie wyrzucicie :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komu się chce... Ja symuluję Wieeeeelkie Zapracowanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj myszor
Troche niesympatyczna dla kolezanek z Poznania jestes. Wies? Moze im byc przykro. A niektore z jeszcze mniejszych miasteczek sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie, ktoś się nam tu zagubił w tek naszej telenoweli, od ponad miesiąca nie mieszkam w poznaniu :P poza tym na nadmiar koleżanek w poznaniu nie narzekam, więc raczej nikt nie będzie urażony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj myszor
Przeciez tu na topiku dziewczyny z Poznania pisza. Rybka chyba? Warszawianka jestes od ktorego pokolenia? Bo prawdziwy warszawiak nie powie o innym miescie "wies". Wstyd mi za ciebie. Takie teksty jak twoje tylko warszawiakom opinie psuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pitolę, pomarańcza, weź Ty czytaj ze zrozumieniem, co? Poznań, a POD Poznaniem, to różnica, nie? nie wtykaj tu swoich mądrych przemyśleń, bo jakby któraś z nas coś by miała przeciwko \"wsi\", to by cos powiedziała :-o dżizas, co za ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uspokoję cię - nie jestem warszawianką, możesz odetchnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj myszor
Taaa. Jak spod Poznania to mozna juz komus przywalic? Moze ja jestem spod Poznania? Moze chciałam dolaczyc i byc w ferajnie? I co? Juz myszor pokazal mi drzwi - ta gorsza bo ze wsi, spod Poznania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecko chyba lewą nogą wstałaś :D rzeczywiście lepiej wyjdź i wróć jutro (na twój wniosek pokazuję ci drzwi ;) ) , bo dziś nie pogadamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańcza, Ty masz jakies problemy z odbiorem chyba, wiesz? weź się skup może, policz do 10, odetchnij trzy razy i spróbuj podążąć za tym co napiszę: po co się czepiasz Myszorka, że napisała, że autobus z jej wsi długo wyjeżdżał, jak ona teraz praktycznie mieszka na wsi? po co wyjeżdżasz z takimi tekstami o Poznaniu, bla bla bla? to Myszor tu komuś przywalił, czy to Ty komuś przywaliłaś? bo mi się zdaje, że to drugie raczej. nie bierz w obronę żadnej z nas, bo żadna z nas raczej sobie tego nie życzy i gdyby któraś miała coś przeciwko temu, co Myszorek mówi, to by jej to powiedziała. a jesli chciałaś dołączyć do ferajny, to niestety na wejściu już się spaliłaś takim tekstem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkałam na wsi przez prawie 20 lat i jestem w ferajnie (mam nadzieje :-D) a Ty zobaczyłaś drzwi bo nas atakujesz bezpodstawnie a nie z powodu miejsca Twojego zamieszkania czy pochodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj myszor
Taaa. Najlepiej i najlatwiej drzwi pokazac. Pewnie spod Warszawy jestes :D "bardziej papieska niz sam papiez". Spadam faktycznie - nie moj poziom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj myszor
A myszor nawet jak w SAMYM Poznaniu :D mieszkala to o wsi pisala. Zawsze bedzie nieszczesliwa bo to juz taki charakter. A do ferajny juz nie chce nalezec :O Nie do takiej. Pa, pa, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i najlepsza pointa, jaka mogła być - sama doszłaś do tego, że musisz spadać, brawo cześć Bellunia 😘 Halik idzie się uczyć, ale wróci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapewniam Cię, że Myszorek jest szczęśliwy i zadowolony a już poza wszystkim, właśnie do takiej ferajny powinnaś chcieć należeć, jesteśmy wobec siebie lojalne i nie damy się zaszczekać, zwłaszcza, jeśli to robi ktoś, komu najwyraźniej dziś berecik od rana źle stoi :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i jeszcze na koniec dodam, że my bardzo chętnie przyjmujemy do ferajny, ale do Ciebie jakby przyszedł gość i od wejścia nawtykałby Ci ot tak, dla przyjemności, to też byś mu pokazała drzwi, więc też nie bądź bardziej święta od Papieża cholera, czy ja w końcu stąd pójdę, czy nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×