Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Rybko, no taka praca. Jestem przyzwyczajona. Tylko szkoda, że czasem marnuję czas w ciągu dnia, bo osób decyzyjnych nie ma (są na lanczas) i potem przez nie siedzę po godzinach. Ale w końcu dzieci mi nie płaczą no nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie jeszcze, jakie jeszcze ? ;-) W ogóle mają nie płakać ;-) Twoje pewnie teśknią, a za mną nikt w domu nie tęskni, bo nikogo z ludzi tam nie ma. Tylko Seraf siedzi. I On pewnie tęskni ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurcia nie mam listu od moderatora:( Kurcze nie wierze że aż tyle stron wykasowali:( Sto - niech Ci się układa jak najlepiej:) Wiecie co dziewczyny, powiem wam tak - smutno mi. Lubiłam Sto i czasami się zastanawiałam co się z nią dzieje. Szkoda że odeszła - stwierdziła że tak będzie lepiej. Kochane wierzcie mi że zawsze jak któraś z was dłużej nie pisze to myślę co u niej, czy wszystko ok itd. Kropuś Ty to jesteś gorszym pracocholikiem niż ja?? Myślałam że tylko ja siedzę w pracy po 11-12 godzin. Zabulino wpadaj - u nas jest fajnie:) A ja w końcu odpuściłam i wracam do domu normalnie - idę na 9 - wychodzę o 17. Całuję w buźki - miłego wieczora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :-) słońce i zblizająca się wielkimi krokami wiosna :-) Laurka jak Plujka? wydobrzała? Emi masz rację nie pracuj tak dużo - jak firma się przyzwyczai będziesz miała problem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdziele tyle stron!!! Ano trudno... U mnie też słońce piękne i aż rano z przyjemnością z psem wychodze i spaceruje i spaceruje... :) Zasadziłam koper w doniczce, tak z ciekawości i rośnie :D Zabrałąm się też już za pelargonie by balkon mieć piękny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kuźwa, jak zimno u mnie w robocie, to chyba tylko Mysza może zrozumieć - bo pewnie ma tak samo ;-) Żarty sobie robią 😡 Emi - zaglądaj częściej :-) No i aż 12 godzin to nie pracuję, maksymalnie to 10. Taki \"styl\" tej firmy. Dzisiaj dostanę kopertę z informacją o premii. Zobaczymy, czy mnie zmotywują ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmawiałam z kobietą z banku - jutro ma być decyzja - no zobaczymy :-) jeszcze Ci tak zimno Kropka? zrób sobie herbatkę :-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko, a czy Ci w banku mówili, że możesz mieć problemy z dostaniem tego kredytu ? Czy to raczej standard. Pracownicy się orientują, więc często takich wstępnych informacji udzielają ewentualnym kredytobiorcom. Już mi cieplej - bo się grzejemy światłem ;-) Herbata też pomogła trochę. Co tu taka cisza dzisiaj ?? Gdzie Mysza, Laurka, Moluś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba masz dużo pracy Moluś ? Jak tam rozmowa z szefem o nową umowę ? Odbędzie sie w końcu ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no troche mam i musze się sprężać bo w przyszłym tyg. chce wziąść pare dni wolnego. Co do umowy to w kwietniu mam się pytać jeśli dobrze pamiętam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany, ale Cię zbywa. Co za koleś 😡 Co zrobisz, o ile (odpukać) w kwietniu też Cię zbędzie i każe przyjść w maju ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze nie wiem! Chyba będe szukać czegoś innego. Tylko co ja znajde w tej swojej mieścinie??? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryb
Kropeczko gdybym nie miała wstępnej decyzji nie wpłacałabym zadatku przy umowie przedwstępnej :-) i to sporo kasy jak dla mnie ... ale teraz sie ciesze że to wpłaciłam bo nieruchomości po prostu drożeją z dnia na dzień w naszych okolicach Moluś a nie myślałaś nigdy o tym żeby sie przenieść np. do Poznania? tu chyba byłoby łatwiej Ci coś znaleźć... Kropka juz cieplej? przed chwilą byłam na dworze bez kurtki - jest słonecznie ale wieje chłodny wiatr... myślami siedzę przy ognisku na jakims pikniku... ech marzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Rybko, na 90% decyzja będzie pozytywna :-) Już mi ciepło :-) Ale myślami też jestem gdzie indziej - w Nałęczowie :-) Jedziemy tam z Wajchą 29 marca, i juz sie nie mogę doczekać. No właśnie Moluś, może byś znalazła pracę w Poznaniu. Tylko czy to by się wiązało z przeprowadzka do Poznania ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie Rybko 😭 ;) Tu mam mieszkano no i kredyt do spłacenia. I jakoś nie wyobrażam sobie wyjechać do np Poznania na stałe... A co do umowy to własnie słyszłam jak boss rozmawiał z kimś no i chyba będzie OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak to zmienia postać rzeczy Moluś -- dojazdy jak dla mnie by odpadały to jednak daleko ... tak własnie ognisko i kiełbaska pieczona na nim i taki totalny luz, szum drzew, może jakieś jezioro w tle - tego mi brakuje :-) zamówiłam sobie sałatkę z szarmą ... głodna sie zrobiłam Kropka będę spokojna jak będę miała 100% pewności :-) nawet gdyby było 99,99 % to dla mnie żadna decyzja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no pewnie, że żadna, nawet z 99,99% ;-) Dlatego musisz czekać do jutra. I specjalnie dla Was: mooorza szuuum, ptaaaków śpieeew, złooota plażaaaa pośród drzeeew wszyyystko toooo w leeeetnie dniii przypooominaaa URLOOOP miiiii przypomina urlooop miiii sialalalalalalalalalalal llalalala !!! 😭 :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Płynął czas, letni czas, Aż wakacji nadszedł kres. Przyszedł dzień, w którym już Rozstać musieliśmy się. 😭 hehe PS Uwielbima Czerwone Gitary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooooooooooooooo!!! :) Pająk się ze mnie czasem śmieje jak w domku sobie włącze i śpiewam :) A w ósmej klasie wychowawczyni zabrała nas na ich koncert do Wawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie praca. koleżanka źle się czuła i wyszła wcześniej. jutro rano lecę do gina i zajadę do pracy po 11 ,ale mam zebranie więc też mnie nie bedzie :o i na dodatek rozmawiałam z Panią z WAMu i się wnerwiłam 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie wszyscy to wiedzą, ale zapytm - Mysza, co to jest WAM ? Bo ja pod tym skrótem to tylko znam wojskową akademię medyczną - chyba jest takie coś ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to dużo może być: Wojskowa Agencja Mieszkaniowa, wydawnictwo WAM też jest, grupa hoteli WAM :) A ja szperałam w kompie i znalzłam krótki filmik więc WAm wyśle. To będe ja na żywa hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molus mam filmik ale obejrzę w domu jeszcze raz bo tu nie mam zainstalowanych głośników :-) dzięki i co ta Pani z WAM-u ? Myszka... do firmy dzwonili z banku potwierdzić moje zarobki :-) czuje ,że TEN dzień to może być juz jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś, bardzo dziekuję za film, ale u mnie wszelakie pliki filmowe są poblokowane więc nie obejrzę. Możesz troche opisać ten swój występ ? Rybko, zawsze mnie śmieszy jak dzwonią z banku do firmy w której pracuję coś potwierdzić - równie dobrze mogłabym podać nr telefonu do koleżanki, która by im wszystko potwierdziła ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×