Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Ło Kropcia to do bani !!! Ten wystep u mnie w miescie na Wartą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po cięzkim dniu, wychodzę do \"domu\" - tzn na angielski. Ponieważ dziś pewnie już nieopalę kompa. Zyczę wam miłego wieczora. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz wychodzę do gina, nie wiem czy w pracy uda mi się tu wejść więc choć teraz dzień dobry rzucam ;) humor mam taki sobie tak jakoś ;) w domu znów pieprzy się komp, i znów popsuł się piec. wczorajsza wizyta pana, który już raz z sukcesem go naprawił nie przyniosła rezultatu. kaloryfery zimne, dobrze że woda w kranie ciepła. wymiana jakiejś tam płyty to koszt ponad 500 z robocizną.. na szczęście wczoraj po 20stej zapukał listonosz i wręczył mi torebkę więc tak zupełnie do kitu nie jest :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ale sie najadłam - 2 pączki + spagetti po bolońsku - które leżało u mnie w pracy w lodówce, teraz spać bym poszła. Moluś dzięki za pliczek - dziś sobie go obejrzę:) Moluś jak długo pracujesz na takich zasadach jak teraz?? Myszorku powodzenia u ginia. Rubka daj znac jak będziesz miała decuzję - wiemy że będzie pozytywna, ale mimo wszystko daj znać. Moluś jak długo pracujesz na takich zasadach jak teraz?? Hali jak nauka?? Kropka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :-) czekam i czekam i czekam :-) Myszka u mnie w domu Wajcha naprawia ten piec :-) ponoc trzeba wyczyścić tylko jakaś rurkę ... w naszym bloku wszystkim piec sie regularnie \"zawiesza\" n apoczątku przychodził Pan i kasował po 300- 500 zł - teraz radzimy sobie sami :-) czy masz takie takie czerwone światełko na nim jak sie wyłączy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ja lubie piątki :D Jutro będe piec karkówke i robić strogonoa- mniam. Mama też coś takm pichci. No i w niedziele przyjeżdża Braciak z dziewczyna i wszyscy jedziemy do niej na imprezke :) Miało być wszystko u nas ale wczoraj była jej mama i mowiła, ż elepiej u nich bo oni maja duży dom a nie to co u nas w blok :P I zgadzam się z nią bo mama się zastanawiła gdzie pomieścli 14 osób :) Przyszedł wczoraj pan pralkowy zrobił i skasował 30 zł. A bałam się, że weźmie więcej. I Pajączek też już wie jak zrobić i na drugi raz sam będzie robił :D Emi- 2 lata i 4 miesiaće -😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku jakie literówki 😭 ;) Chyba się jeszcze nie obudziałam ! Będe robić strogonowa! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) 👄 i co tam? Lecisz do pracy??? Mysza daj znać co u gina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łer ar ju gerls ??? 😭 nie wiem na czym to polega ale bilety staniały!!! i jakbym teraz zamawiła to ponad 200 zł w portwelu 😭 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, wieje, pada, zimno jest - kurcze dlaczego jak w sobotę jestem w domu to taka pogoda brzydka jest na dworze?? - bezsensu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszędzie piździ. skończyłam przeglądanie ofert sprzedaży mieszkań bo niewykluczone, że będziemy kupować :o jeśli już to jakieś takie, które w miarę szybko sprzedałoby się kiedyś w momencie gdy będziemy wracać w mazowieckie.. ehh,ciężkie to wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo. Laurcia mieszkamy tu już ponad trzy lata i nie wiemy jak długo jeszcze - to może być pół roku albo kolejne 3. na kupnie mieszkania dziś stracić nie można więc nawet nie chodzi tu o własny kąt, ale samą śwadomość że dziś żadnym problemem jest sprzedaż mieszkania z kredytem, a przy okazji można wciąż na tym zyskać - choćby tym zyskiem miałaby być kwota na minimalną wpłatę przy zaciąganiu kolejnego kredytu w mazowieckim... w tym mieszkaniu mieszka nam się dobrze,ale niewykluczone że je będziemy opuszczać i stąd to całe zamieszanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to Myszka opuszczac ? coś się stało? a swojąd roga to faktycznie na kupnie mieszkania teraz to ciężko stracic... szukasz w Swarzędzu czy gdzie indziej? jakie duże? no i co znalazłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w ten ponury i brzydki dzień. Myszko pisz co się stało, dlaczego szukasz nowego lokum? Z jednej trony to dobrze, bo może wprowadzicie się na własne?? A jak wam zleciał weekend?? mnie okropnie, ciesze się że już się kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, stracić ciężko więc nawet jeśli miałabym w nim mieszkać choćby tylko parę miesięcy i potem sprzedać to chyba się to opłaca ? wiecie jak ciężko mi podjąć taką decyzję z moim kompletnym brakiem zainteresowania życiem w wielkopolsce :D jeśli podejmiemy taką decyzję to mieszkanie musiałby mieć ok. 50 m - 2 pokoje bo wydaje mi się że takie najszybciej się sprzedają ? dobrze myślę? jeśli chodzi o sam fakt wyprowadzki to nie spodziewaliśmy się że przyjdzie tak szybko. myślałam że mamy jeszcze czas minimum do końca 2007 roku ;) rozpisywać się nie będę, bo odkąd Sto wyniosła się takim hukiem czuję się tu jakoś bardziej obserwowana :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czejść :-) zdałam mój pierwszy egzamin na aplikacji miłość kwitnie, to już 3 i pół miesiąca, jak ten czas leci, ach :classic_cool: Myszorku 😘 jak Ci źle, to podczytaj mojom stopkie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Właśnie mam dalszy ciąg atakumigreny. Kur.wa mać - ile można - już miałam \"pół widoczność\", wymiotowałam przed chwilą w toalecie, i właśnie mi ręka zdrętwiała 😭 Co jeszcze ?? Coś często mam teraz migreny - nie mam pojęcia dlaczego !!?? A za 10 dni wyjeżdżam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Kropicia !!! 🌻Byłaś u lekarza z tymi migreniami??? Moja psióła też tak ma i jej 10-letni syn też!!! Gdzie jedziesz za 10 dni? Do Londynu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś - na migrenę nie ma lekarstwa, więc nie ma sensu chodzić do lekarza. To jest choroba bardzo dziwna i może zniknąć i pojawić sie dopiero po kilku latach. Teraz i tak jest lepiej niż w LO, kiedy migrena wycinała mnie z życia na jeden, dwa dni. Teraz przynajmniej jeszcze jestem w pracy, więc aż tak źle nie jest. Nie jadę do Londynu - wyjeżdżam z Wajchą na 3 dni do Nałęczowa, do SPA. Wyjeżdżamy 29 po pracy a wracamy 1.04. Mam nadzieję, że będzie ładna pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ci współczuje z ta migreną!!! W Nałęczowie fajnieeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tłumu dziś widzę nie było :) u mnie też w pracy dużo pracy.. teraz czeka mnie pracowity wieczór, muszę lekko ogarnąć chałupę, przygotować dodatkową pościel i zrobić sałatkę - jutro babski wieczór z moimi znajomymi koleżankami z pracy :) z integracji wywiozłyśmy 2 butelki alkoholu i był argument by do mnie w końcu wpadły ;) poza tym dosłownie godzinę temu dowiedziałam się że mąż wróci do domu tydzień później, ale to nawet mnie cieszy ;) nie dlatego, że później ale ze względu na okoliczności dla których zostaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprzątnęłam, pościel świeża, obrus zmieniony, sałatka w lodówce, lód do drinków zamrożony, ballantines i wódka się chłodzą :D teraz czas na tel. na dobranoc do męża i do łóżka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno nie byłam na babskiej imprezie. Brakuje mi troche tego. Myszka a jak u gina? Ja w 20 dc dostałam @ 😠 Brat przyjechał :D:D:D:D:D:D:D Rybcia dzwonili z tego banku czy coś? Laurcia jak tam w pracy? Dajesz rade? 👄 dla Wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wbrew temu co za oknem, mam dzisiaj dobry dzień :-D - migreny jak na razie nie mam :-D - do wyjazdu jeszcze 9 dni :-) - a do pensji 2 !!! - no i dzisiaj wychodzę z pracy o 15.30 juuupi !!! Będę wcześniej w domu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×