Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

gdzie nocowałyście? może jakiś tani hotel ? być może też wybierzemy się z mężem w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorek, my tam byłyśmy u Jej rodziców, więc koszt noclegu odpadał. Za to chciałabym tam Wajchę wyciągnąć, bo i blisko, podróż 5 godzin, to co to jest ? Bilet mnie kosztował w dwie strony 200 zł. więc tanio, no i z Wajchą tez byśmy nocwali w jakimś hotelu, bo na bank nie będzie chciał nocować u rodziców Psióły. Więc też będę szukać :-) Kolega mi mówił, że jest taka sieć hoteli K+K i maja niezły standard, i przystępne ceny. Byłam, na stronie www, widziałam - standard owszem - niezły, ale ceny przystępne chyba dla niego, jak pewnie kilka razy więcej ode mnie zarabia. Dla mnie to drogo :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic, jak będzie potrzeba to coś się znajdzie. weszłam na stronę interhome i jakieś mieszkania mają. ale mam głęboką nadzieję, że w tym roku zajmę głowę czymś innym a nie wycieczkami ;) coś mi chłodno, ale nie będę chyba włączała ogrzewania, słońce zagląda do pokoju, może troszkę nagrzeje. kot śpi, flaczki się grzeją, a mąż już mam nadzieję w drodze do domu i zaraz wejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, wciąż nic nie wiadomo ;) w maju powinnam wiedzieć na czym stoję i czy się sprawy nasze potoczą we właściwym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No maj, to nie lipiec - bardzo bym chciała, żeby się Twoje sprawy potoczyły w dobrym dla Was kierunku. Właściwie to tak po cichu licze aż nam obwieścisz tą wiadomość, którą się domyślam, ale nie mam pojęcia czy to jest \"to\". Ale jak to o czym myślę, to bardzo Ci kibicuję :-D I żeby nie było wątpliwości i mętliku - absolutnie nie mam tu na myśli ciąży ;-) ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka myślę że każdy wie o co chodzi, bo smęcę o tym odkąd się znamy i staram od 3 lat bez skutku jak dotąd :D a miałam już 3 takie sytuacje, że prawie się udało. prawie ;) a wychodziło wielkie G. nie chcę być tajemnicza, po prostu nie mogę o tym pisać na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza - no to dobrze myślę, i po cichu liczę na coś więcej, niż \"wielkie G\" :-D Laurka - nazwę diety znam, ale pojęcia nie mam na czym ona polega. Ale ładnie brzmi, co nie ? ;-) Chyba pójdę dzisiaj do kina, na thriller z Halle Berry i Brucem Willisem. Mam nadzieję, że będzie ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mięsna dieta ?? A nazwa taka myląca ;-) Bardziej bym myślała, że oparta na owocach i rybach. To już dieta Kwaśniewskiego mi się kojarzy z mięsem. Ja też Laurita mięsożerna jestem - w życiu bym nie mogła zostać wegetarianką :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie są potem \"szanse\" na efekt jo-jo ? To jest zawsze dla mnie najgorsze w dietach - koniec diety i powrót do niby normalnego jedzenia. Jak Ty to rozwiążesz ? Laurita - jak Ty dzisiaj ładnie do mnie mówisz :-D :-D Kropciu :-D :-D To cudowne :-D ;-) Mów tak jeszcze ;-) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i poszły do chłopów 😭 ;-) I ja się nie mogę doczekać, jak po mnie mój chłop przyjedzie, ale jeszcze godzina 😭 Głodnam, zjadłabym i mięso i zielsko ;-) No ale poczekam, w końcu przecież coś kupię i zjem. Moluś - a Ty gdzie zniknęłaś ?? Gdzie te obiecane zdjęcia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opijam Brata urodziny! On w Londynie a ja tu :( Szkoda,że nie możemy opijać ich razem. Ale w następnym roku pojade do Niego i popijemy razem :) Firanka wisi nowa i jest pięknie :D Fotki wyśle tumoroł :) mejbi tu dej czy jak to sięmówi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam na spacerze - krótkim, bo tak jak rano było bezchmurne niebo tak po południu nic tylko chmury i już chłodno. na szczęście sam koniec tygodnia będzie już zdaje się cieplejszy. zaraz otwieram winko, bo byliśmy w sklepie. obejrzeliśmy też \"plac zbawiciela\" - powoli zaczynam wychodzić z dołka po tym filmie, jak się napiję to może całkiem mi przejdzie ;) ;) jutro idę do pracy zrobić milion rzeczy w excelu, na szczęście czas pracy będzie zależał tylko od tego ile mi to zajmie. więc a nuż skończę po 5 godzinach :D a w czwartek wyjeżdżamy - najpierw pod wawę - psióła odstąpi mi swój drapak dla kota :D a potem prosto do rodziców. umowiłam się nawet wstępnie z koleżanką z liceum :D wracamy w niedzielę, więc pewnie zajrzę tu dopiero w poniedziałek ;) Halinka nie będzie mnie w wawie, zawsze ją omijamy 👄 ale jakby coś się zmieniło to zadzwonię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam 🖐️ Halo, halo, Mysza, jesteś na posterunku ? :-D Wczoraj - totalne lenistwo - obejrzeliśmy \"Gdzie jest Nemo\", \"Olbrzym\", a potem poszliśmy do kina na \"Ktoś całkiem obcy\". Nawet niezły ten film, ale dochodze do wniosku, że Halle Berry to taka histeryczka jest. Myszorek na \"plac Zbawiciela\" to się nigdy nie zdecyduję chyba, bo to strasznie dołujący film :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem, walczę ;) kupę roboty mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 ❤️ 👄 a wszystko to dla WAS :D fotki się wysyłają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś - gdzie takie ruiny zamku macie ? Zdjęcie kwitnącego drzewa przepiękne ! Moluś - powiedz mi, co Wy macie za aparat, dokładnie, bo ładne zdjęcia z niego wychodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam zdjęć. i nie wyszłam wcześniej z pracy. blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żegnam się na 4 dni :classic_cool: wyjazd jutro koło 9tej, jupi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze się , że fotki się podobają :) Mysza jak to nie masz zdjęć??? Przecie wysyłałam! Kropcia aparat cyfrowy , canon power shot a 520. A ruiny są po zamku który wybudował Kazimierz Wielki w 1362 r. Szkoda, że tylko tyle z niego zostało :( Wychodzimy na piwko. Si ju tumoroł !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Szykujemy się na grilla, i za ok godzinę wyjeżdżamy. A Wy co porabiacie w ten wolny dzień ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja grila mam narazie dość.... Wstałam niedawno więc jeszcze z Pająkiem nie ustaliliśmy co dziś porabiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże, jakie tu puchy ! Moluś, dzięki za info o aparacie, chyba w końcu musze jakiś kupić, a Twój robi ładne i wyraźne zdjęcia, kolory też śliczne. Wczorajszy grill bardzo miły, ale na szczęście bez efektu przejedzenia. Dochodze do wniosku, że mi najbardziej ryby z grilla smakują. Jakoś tak mięso, kiełbasy to strasznie \"ciężkie\" jest. No a dzisiaj to chyba jako jedyna jestem w pracy 😭 Jutro mamy wesele, więc porobię trochę fot, do końca kliszy i w poniedziałek Wam zdjęcia powysyłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, ha, ha - no, no, no Laurita - gratuluję sandałków :-D No i urody stopy ;-) Ja też już sie przyzwyczaiłam, że coś co Wajcha w pierwszym \"pokazaniu\" odrzuci, za jakiś czas w drugim stwierdzi, że niezłe. Tak to z nimi jest ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×