Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Moluś 😘 no ja Cię bardzo, bardzo proszę - nie patrz na takie \"znaki\" ! Nie wierz w to, bo to taka samospełniająca się przepowiednia :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :classic_cool: dzisiaj chyba jakiś dziwny dzień jest, ja też wstałam z tak okropnym bólem głowy, że zrobiłam sobie dzień wolny miłego 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropcia! Pisłam to na \"gorąco\" i wiesz... Wtedy też tak miłam i pierwsze co to o tym pomyślłam. Ale przecież do cholery niecały miesiąc temu byłam u gina i nic sie strasznego nie dziło... Dobrze, ż ejuż za tydzień do szpitala to się dowiem wszystkiego. Tylko, że pokój był z tv ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha! Halina a Ty co tak mało wpadasz do nas??? 😠 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś, pal sześć TV, żeby sala była jak najmniejsza - najgorsze sa dla mnie takie 10 osobowe sale 😠 Tłum ludzi, odwiedzających, zero prywatności.... Raz w życiu byłam w szpitalu, i miałam wielkie szczęście leżeć w 2 osobowej sali - było ok. Potem się troche pogorszyło, bo przyszła taka babcia, i ona jeszcze była spoko, za to dzień w dzień miała spędy rodziny, takie tłumy, że normalnie mi do łóżka wpadali ;-) I człowiek nawet wyjść sobie na czas jej odwiedzin nie mógł, bo nie mogłam chodzić 😭 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na szczscie na Polnej małe sale-2-3-osobowe. chociaż nie wiem jak na tym odziale co będe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze na TV można wyjść do świetlicy czy gdzie oni wystawiają TV. A w pokoju będziesz mogła poczytać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No musze jakąś knige sobie załatwić. Pójde do biblioteki coś wypożyczyć. Jaką książe polecacie? Wiecie musi mnie baaardzo wciągnąć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś, zależy jakie lubisz. Ja w zasadzie czytam wszystko z gatunku: obyczajowe, historyczne, horrory i s-f. Z tych dziedzin, to każdą książkę przeczytam, nie wybrzydzam :-) Ale ostatnio, to bardzo dawno nic mnie nie zachwyciło. Obecnie czytam jakiś potworny staroć Stendhala \"Kroniki włoskie\", i tego z całą pewnością nie polecam, bo uśniesz ;-) Mysza, może coś Ci by mogła polecić, bo Ona ciekawe książki czyta - tak mi się wydaje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś, ja już wieki czasu nie czytałam żadnego horroru, ale lubię horrory Stephena Kinga, a widziałam teraz w Empiku jakiś jego nowy horror - coś o telefonach komórkowych - w sam raz Cię ksiażka w napięciu będzie trzymać, podczas szpitalnej nudy ;-) Lubię też E.A. Poego, ale te jego horrory to takie bardziej opisowo-romantyczne, i czasem mogą nie zainteresować. O, Koonza tez kiedyś dużo czytałam, ale totalnie mi się \"przejadły\" i chyba już nigdy do tego autora nie wrócę - ale niezłe ma ksiażki. No i Masterton, ale jeggo horrory, to typowe bajeczki dla czternastolatek ;-) Moluś, jak będziesz w bibliotece, to popytaj o tych autorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś, bo ja pracuję za dużo ;) a poza tym od 3 tygodni w zasadzie mieszkam z Wajchowym i robimy różne ciekawe rzeczy :D:D :classic_cool: całusy 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halina nioe chce zdradzać szczegółów ;) Witam! Zaspało mi się i podniosłam się prawie za 10 ósma. Potem małe spięce z Pająkiem ale olać ;) Śniły mi się dziś tornada! :D Super to wyglądało!!! Dziś mam gości. Wczorja 2 h spędziłam w kuchni i zrobiłam leczo. Mam ochote do niego dodać sera pleśniowego tylko nie wiem czy będzie dobre. Jaka słatka do tego pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Moluś 🖐️ Do leczo, to chyba pasuje jakaś lekka sałatka - kilka rodzajów sałat, oliwki, oliwa. Tak mi się przynajmniej wydaje, no bo leczo to jest ciężka potrawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ moja koleżanka z działu idzie dziś na drugi etap rozmowy kwalifikacyjnej. ojcze, matko, jak jej dobrze pójdzie (czego życzę ofkors) to za moment moge zostać tu sama wczraj kupiłam śliczne rybaczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć LAski! Też własnie myślałam o czymś w tym stylu! Fenks :) Ona bedzie obok postawiona owkors jak ktoś będzie chciał dzibnąć :) Ja na pewno. A co myślicie o dodaniu do tego leczo sera pleśniowego lub innego? Mysza jakie rybaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam w kappahl, szare, w kant, proste, bez żadnych kieszeni, w pasie minimalne za duże, ale zwiżywane apaszką, któa to świetnie maskuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety musze podkreślać najwęższe miejsce w talii, bo w biodrach jest mnie za dużo :D dzięki ci Trinni i Susanah :classic_cool: :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam tvn style 😭 Wkurzyłam sie bo faceci mają Eurosport, Polsta-sport, Pol sat sport extra, dzieci maja Cartoon Network, MiniMax i ZigZag a by baby nic! 😭 Napisałam list do spółdzielni !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś, leczo, to potrawa z Węgier, tak przynajmniej jest przedstawiana, a ser pleśniowy jest raczej popularny we Fracji, czy Włoszech, więc te dwie rzeczy nie bardzo do siebie pasują. Poza tym leczo ma zdecydowany smak, i ser pleśniowy też - więc dwa silne smaki, to się \"pogryzą\" ;-) Połóż obok ten ser, tak jak Laurita mówi :-) A z czym masz to leczo ? Co to, kto to jest jakaś Trimisimi i to ktoś na Sh...... ?? Komu Ty Mysza dziękujesz ? A no i - wal kobieto po podwyżkę, jak koleżanka z pracy odejdzie - to będzie bardzo dobry moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to ja nie znam tego programu, nie oglądam TVN Style. Fajny ten program ? Laurita, a gdzie wyjeżdżasz ? Mnie od poniedziałku do środy tez nie będzie - będę na szkoleniach - cos mi sie wydaje, ze wtedy nasz temat spadnie głęboko, głęboko w czarną dziurę kafeterii ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z Myszorkiem będe na straży !!! i Może Rybka wpadnie ! Moje leczo to miesko mielone, pomidorki, cebulka, papryka,pieczarki, groszek. W ogóle mam majeranek ta kprawdziwy-suszony. Kurcze jaki pięknie pache! nie to co to sklepowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Laurita, widzę że Twój Wajcha do mojego podobny - też wszystko na ostatnią chwilę robi. Ja zawsze wcześniej spakowana, przygotowana, zorganizowana - On wszystko w biegu. Potem pełno rzeczy okazuje się, że zapomniał wziąć. Wszystkie rzezcy, które ja załatwiam w sprawie ślubu toczą się z zaplanowana przeze mnie dokładnościa. Wszystkie rzeczy, które Wajcha ma załatwić, leżą odłogiem, w tym i obrączki, które miały być kupione w lutym. Ja Mu część kasy na nie przesłałam, i wsiąkły ;-) A obrączek jak nie ma tak nie ma. Jak mnie podkurzy, to sobie sama z odpowiednim wyprzedzeniem kupię dla siebie, bo chciałabym mieć wygrawerowaną treść, a tego się chyba nie da zrobić na dwa dni przed ślubem ;-) Laurita - jakoś tak mi się ubzdurało, że Wy w zeszłym tyg mieliście ta komunie. Ja tez mam na razie niechęć do prasowania - 3 rzeczy wiszą już od 2 tyg, i mi się nie chce. Nie wiem dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś, jak my robiliśmy leczo, to zawsze z mięsem z kurczaka. Muszę kiedyś spróbować z mielonym. Ale mi narobiłaś smaku na to leczo :-) Dobrze, ze mam w domu pierogi, też dobre, i pozwolą mi o leczo zapomnieć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurita - i tak twarda byłaś, bo jakby rozmiar trzeba było dopasować, i 2 dni by nie starczyły ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pomyśl, jak ccesz Ją przez te 4 dniu ubierać, dodaj coś extra, w przypadku zaplamienia się i będziesz miała komplet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka ja nie wiem ile ciuchów, ale jedno wiem na pewno, nie zapomnij lakierków, bo córka ci nie wybaczy :classic_cool: :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×