Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Różowe :-D WOW :-D Jako dziecko, pewnie o takich marzyłam :-D ALe z tego co pamietam, to miałam białe, i nie jestem pewna, czy to były lakierki, bo jakiegoś błysku nie było ;-) Ale tez były fajne :-D No to Laurka, te lakierki Pluji, to juz dawno powinnaś mieć spakowane - dla pewności :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to uważaj, bo Ona tak będzie mierzyć, Ty pakować, i w końcu zostaną (tfu, tfu) i będzie czarna rozpacz, i ojciec będzie musiał się wracać po nie ;-) Boże, jak mi się dzisiaj nudzi, to mało powiedziane 😭 Spokojnie bym juz mogła wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę iść - no coś Ty ;-) Na szczeście jeszcze tylko godzina. Laurka, Ty się nie zakop w Pluji rzeczach, bo jeszcze muszą sie zmieścić Twoje i Wajchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za to się napracowałam jak głupia. koleżanka wyszła o 14, już pewnie kończy rozmowę. ide zaraz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, to jeszcze teściowa z Wami jedzie ! ;-) Zapowiada sie coraz ciekawiej ;-) Laurka, Ty i Wajcha właściwie to możecie w jednym stroju całe 4 dni obskoczyć. Co ? Nie wytrzymacie ? Wytrzymacie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wychodzę ale szybko tylko napiszę, że dzwoniła koleżanka, od czerwca jestem sama w dziale. zmiany, zmiany, może to początek tylko i u mnie się zmieni :D pa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak patrząc, to niewiele Wam potrzeba, nawet majtek nie chcecie ;-) Mysza - właściwie, to otwieraja sie przed Tobą duże możliwości :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już w domu :classic_cool: Ale fajnie - tak wcześnie, sama nie wiem, co mam robić o tej porze. W TV same seriale 😠 Chyba się zdrzemnę. Miłego wieczoru kobietki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja - gadam w eter :classic_cool: Oglądam na 2TVP film z Louisem de Finesem - uwielbiam z nim filmy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja go nie lubię :D obejrzałam \"uwaga faceci\" - serial z klimatem jak \"przystanek alaska\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem! Ledwo żywa ale jestem! Czuje sie fatalnie! Już nie wiem czy to alergia czy przeziębienie.... W weekend mnie nie było. Byłam z Pająkiem na kujawach. Kropcia nonie mów, że nie znasz takiego kultowego filmu jak \"przystanek alaska\" ! 😭 ;) Teraz w soboty na TVP2 leci \"Misteczko Twin Peaks\" Tylko godzina emisji jest troche zabójcza bo 1 w nocy !!! W ogóle to strsuje się tym szpitalem. Ale jakoś to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Przystanek\" uwielniałam w liceum :D oglądaliśmy go całą rodziną :D akcja \"uwaga faceci\" też dzieje się w małym miasteczku na Alasce, jest miejscowy bar i rozgłośnia radiowa ;) serial emituje TVN Style, którą często oglądam. Mają ciekawe programy - a tojak się nie ubierać, jak urządzić dom, ogród itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja napisałam do tej swojej tv kablowej i nie dostałam odpowiedzi. Pewnie olali mój prośbe o tvn style! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, Kropcia a Tobie chodził o \"uwaga faceci \" czy przystanek alaska\" ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam maila od kuzynki\" Pora grillowania się już zaczeła.. W zwiazku z powyzszym nalezy przypomniec sobie zwyczajowa procedure postepowania. Grill : Przy tej czynnosci mozna odkryc talenty kulinarne mezczyzny, tego prawdziwego. Kiedy tylko mezczyzna samodzielnie proponuje przyrzadzanie jedzenia w ten sposob, zostaje uruchomiony pewien lancuch reakcji (czytac w kolejnosci) MEZCZYZNA 1. Mezczyzna przynosi grill i worek z weglem KOBIETA 2. Kobieta czysci grill 3. Kobieta idzie do spozywczego 4. Kobieta idzie do rzeznika 5. Kobieta idzie do piekarni 6. Kobieta przygotowuje salatki i warzywa 7. Kobieta przygotowuje mieso do grillowania 8. Kobieta uklada mieso na tacy z koniecznymi sztuccami, przyprawami i marynatami 9. Kobieta przynosi czysty grill oraz tace z miesem mezczyznie, ktory,rozwalony na lezaku kolo grilla, popija piwo 10. Mezczyzna uklada mieso na grillu 11. Kobieta wchodzi do domu, aby przygotowac stol 12. Kobieta sprawdza czy warzywa ugotowaly sie 13.Kobieta przygotowuje deser 4. Kobieta wraca , aby powiadomic meza, ze mieso wlasnie sie pali 15. Mezczyzna zdejmuje przypalone mieso i przynosi kobiecie 16. Kobieta podaje do stolu 17. Mezczyzna serwuje drinki. 18. Kobieta wykancza deser i przygotowuje kawe 19. Kobieta podaje deser i kawe 20. Po posilku kobieta znosi ze stolu i zdejmuje obrus 21. Kobieta myje naczynia i sprzata w kuchni 22. Mezczyzna zostawia grilla, bo wegle sa jeszcze gorace 23. Mezczyzna pyta kobiete czy docenia, ze dzis nie musiala gotowac obiadu !!!! 😠 Jakże to prawdziwe prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie :D to zależy od mojego humoru ;) bo owszem mam dni kiedy wolę zrobić sama i mieć w kuchni spokój ale są takie kiedy robimy razem i już :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszłam do pracy, bo szkolenie się skończyło o 16.00 i tak jakoś z obowiazku i nadgorliwości tu jestem ;-) Moluś, mi chodziło o \"Uwaga faceci\", a nie przystanek, bo ten znam. Z tym grillem, to u mnie się nie sprawdza, bo zawsze jeździmy do znajomych, i moja rolą jest pilnowanie żarcia na grillu, przekładanie - aj lowyt :classic_cool: Innych rzeczy nie robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strażniczka topiku melduje się :classic_cool: :) Wczorja wsadziłam petunie w korrytka, pelargonie zaczynają dostawać pączki :) Dziś czeka mnie wyprawa po sklepach. Musze kupić kilka rzeczy do szpitala, jakiś ciuch na chrzściny, chłopu sandały i nie wiem co jeszcze. O może mp3 bo jest promocja-59zł :) A z tym grilem to u mnie tak po części. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo. humor mama dobry bo na 99% mój mąż w tym tygodniu umówi się na rozmowę w sprawie pracy :D poza tym dostałam dziś fajny ciuch - czerwona, letnia spódnica, w któej mi ładnie, tylko dziś do krawcowej zaniosę by w pasie zwężyła. koleżanka mi przyniosła w ramach wymiany :classic_cool: ja robiłam czystki w szafie w sobotę i wczoraj jej dałam też letnią - białą czarna, która mnie mówiąc łagodni krępuje :D :D a ta od niej jest zajebista :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale błędów narobiłam !!! a dziś piłam tylko kawę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze szkoda, że nie lubie spódnic bo ostatnio widziłam taką ładną ! W sumie mam w domu 2 spódnice. Jedna ma około osmiu lat i wygląda cały czas jak nowa :), druga jakies dwa-trzy lata. Wyskoczyłam na chwilke z firmy. Wizyta u kosmetyczki u fryzjera zamówione! Na na dworzu upał! nie lubie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu sowa, tu sowa - odbiór. Piszę chyłkiem ze szkoleń :classic_cool: Moluś, tez kiedy nie lubiłam spódnic, ale odkąd polubiłam swoje kostki i połowę łydek ;-) to uwielbiam spódnice tej długoci, bo moje nogi wyglądają seksi w nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu brzoza, tu brzoza, słysze Cie, nadawaj :D :D:D Kropcia to super , że nóżki seksi :) O to chodzi prawda! :) Zakupy częściowo zrobione. Pają sandały, ja spodnie i jakieś pierdołki. Dziś jeszcze cyckonosz, piżamka i może jaieś sandały czy klapeczki. Mp3 sprzątneli mi z przed nosa 😭 Ale cena 59 zł za 1 GB to posżło jak swieże bułki. No i owkors nic mi do gustu nie przypadło jeżeli chodzi o strój na chrzściny 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcinam jogurt z ziarnami zbóż. Tylko tych ziaren bardzo mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×