Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Za to ja już dzisiaj rano jestem - tak jakoś wyszło i wcześniej do pracy przyjechałam. I musze Wam coś powiedzieć - jutro mam urlop - więc pewnie dopiero po długim weekendzie odezwę się na dobre. Ale myślę, że będę do Was wpadać w te wolne dni :-) Na pewno nie wytrzymam bez Was :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak sobie myślę - mało wczoraj tu Was było - co robiłyści9e ?? Ja, jak pisałam byłam z kotem u weterynarza. Kot jest coraz bardziej złośliwy i u lekarza się szarpie, a w drodze powrotnej, mówiąc brzydko - \"zesrał\" się w samochodzie, więc mieliśmy mało przyjemną podróż. No ale na razie spokój z nim :-) Potem poczytałam, toaleta wieczorna, i ok. 22.00 poszłam spać, bo jakoś mi się chciało. Tak więc - to tyle z moich wczorajszych opowieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdetronizowała mnie zołza jedna :D witam wszystkie. coś mnie głowa ćmi więc czas na śniadanko. Kropeczko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda. potem mam zebranie (mam takowe raz w miesiącu) wczoraj udało mi się czapkę,szl i rękawiczki kupić. za 95 zł wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz - mówiłam, że trzeba poszukać, mieć nastrój na zakupy i znajdziesz, to co chcesz :-) Powiedz, jaki kolor, materiał ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w poprzeczne dość szerokie pasy - kremowo - brązowo - ceglaste. bez żadnych frędzli, wszystko raczej \"gładkie\". oczywiście mam robotę, sorki, muszę parę rzeczy do tej 10tej zrobić. buźki, postaram się jeszcze zajrzeć ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Myszorek poszedł - zostałam sama 😭 Też chyba popracuję sobie - a co ? A w międzyczasie może jakaś jeszcze koalicjantka się tu zjawi :-) Aha - miałam już dawno napisać - parę kartek temu mignęła mi tu Mangusta i chyba Jej nie przywitałyśmy :-o Czołem 🖐️ Mangusta, zapraszamy na pogawędkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim wczoraj, miałam angielski więc po pracy odrobiłam zadania powtórzyłam słówka i skoczyłam do mojej ulubionej pani na angielski :-) później po angielskim zostałam trochę dłużej na plotach :-D bo to super laska ta moja \"pani\" od angielskiego przyszłam do domu obejrzałam \"vinci\" i poszłam spać :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro jadę do Warszawy więc też mnie nie będzie jak znam życie to się jutro uaktywnicie i wszystko co najlepsze mnie minie :-D mam nadzieje że uda mi się wpaść w weekend do Was :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę ja jutro do Warszawy jadę to się nikt nie zainteresował a mąż Laurki nie wiadomo gdzie i taki szum :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmiesznie ,nie ? :D Belluś po co do stolicy jedziesz ? też bym się przejechała chętnie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do roboty Myszorek ale w piątek i sobote może coś zobaczę w stolicy jakąś wystawę, jeszcze nie mam konkretnych planów może Warszawianki mi pomogą coś wybrać ? :-D a wieczorem pewnie jakiś klub. miło z Twojej strony że się mną interesujesz :-D :-D :-D ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę, nawet Laurka i Stokrotka i Bella się pojawiły. Belluś - podziwiam systematyczność i samozaparcie, w nauce angielskiego, ja też chodze do szkoły, ale efekty mizerniutkie. Leń jestem straszny 😭 Stokrotka - lepszy już masz dzisiaj humor ??? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka kochanie ty się robisz niebezpieczna :D jak się można ewentualną wizytą obcego chłopa podekscytować :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samozaparcia to ja w ogóle nie mam dlatego chodzę prywatnie płace 40 zł za 60 minut :-( ale to pani doktor anglistyki potrafi dobrze przycisnąć :-D i pyta mnie ostro na każdej lekcji jestem sam na sam z nią więc nie wymigam się od odpowiedzi :-D :-D dużo gadamy, mniej gramatyki (ale też jest) Ona jest super bo potrafi mnie zmobilizować poza tym jesteśmy na stopie koleżeńskiej i zwyczajnie mi głupio jak się nie nauczę na lekcję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka, co Ty takie \"puste piki\" tu nam puszczasz ;-) No tak, Bella, to głupio, jak znajoma uczy i przepytuje, a Ty nie umiesz. Ciekawe, czy mnie by to zmobilizowało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce po sklepach może jakaś wystawa, sama nie wiem co ale nie sklepy a wieczorem chce potańczyć :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany, Bella, ale masz wymagania ??? Wystawę chce oglądać koleżanka Bella - ja tutaj znam tylko galerię Zachęta, gdzie są fajne wystawy, ale byłam tam 100 lat temu. W Muzeum Narodowym chyba nie ma żadnej ciekawej wystawy - ale sprawdź w necie, bo może coś jest ! Klubu nie polecam, bo nie znam żadnego fajnego :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie o to chodzi, że niewiele się dzieje [odezwał się myszor prawie że z zebrania :classic_cool: ] :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[brąz gatki i kusy sweterek+słodkie zielone golfisko :P ] zaraz idę. spać mi się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ No pewnie , ze nosze, innych gatek nie mam, no nie liczac 2 par na @, a teraz zarcik:Lech Kaczyński przedstawia swój program w sejmie, kolejno wymienia postulaty- Chciałbym stworzyć 3 mln mieszkań, ograniczyć inflację, ale jednocześnie zwiększyć wydatki publiczne, wprowadzić nieodpłatne kształcenie dla wszystkich studentów, 2 krotnie zwiększyć emerytury i renty a jednocześnie ograniczyć dziurę budżetową itd. Nagle wypowiedź przerywa głos z sali: - Panie Leszku, tak to Panu tylko w Erze dopasują..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za gramanica, a teraz taki syf mam w chacie, ze pitole, no i jeszcze, tylko sie nie smiejcie... musze zrzucic 3 kg, nie wiem kiedy mi to weszlo, ale zauwazylam po zbytnim opinaniu sie kilku spodnic, no ale cwiczyc mi sie nie chce, a makarony uwielbiam, chlip; na razie nie jem kolacji, a maz musi jadac je w kuchni, ale i tak mnie to wpieprza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z tym zarciem , to niestety jest tak, ze obiady jemy razem jak moj chlop wroci z pracy, no i wychodzi to ok 19; musze to zmienic, sama bede jadac wczesniej a jemu odgrzewac..., o dzizes ,a ile garow do mycia 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto------- podobno nawet fluid na zime jest wskazany, ale fakt, tez mi sie ciezko przyzwyczaic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka- wiesz co on robi -NAMACZA ;), bo potem lepiej odchodzi, z reguły to,, potem\'\' nastepuje jak urosnie wieża, grozaca zawaleniem, a to nie na moje nerwy, wiec myje ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×