Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

A ja dziś czuję się brzydka - niestety. Ale fakt cera jakaś szara, włosy przesuszone, pazkocie do niczego. Koszmar. W domu zrobię wieczór piękności:) I mam dosc tych spodni, od jutra zaczynam chodzić w spódnicach. I chyba fryzjera obskoczę, niestety moje zapuszczanie włosów sie zakończy - a mam je już do połowy szyi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmiała, tylko Ty znasz instrukcję obsługi swojej Wajchy ;-) :-) Bo tak, to nie wiadomo co Ci poradzić. Emilka, lepiej wróć do mieszanki, herbatki zostaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka, każda z nas pewnie ma takie gorsze dni - ja ciągle narzekam na cerę :-( Włosy też nie najlepsze, bo sie każdy w inną stronę układa, a o paznokciach lepiej nie mówi - rozdwajaja mi się czasem. Krótkie włosy masz - do szyi ? A czemu już chcesz je podciać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :-) u mnie dzisiaj ładna pogoda słonko świeci jest :classic_cool: \"herbatki\" piłam jak byłam w liceum i się uzależniłam nie polecam ! wajchy i szefowie och temat morze więc nic nie powiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja byłam na spacerku z psiółą i jej rocznym synkim. Pogoda super!!! Ja pije \"regulavit 2\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropuś bo one zaczynają robić co chcą, zawsze je obcinam dwu warstwowo, te pod spodem są dłuższe, a te z wierzchu krótsze- zresztą prześlę wam fotki, no i jak już są tak do połowy szyi to zaczynają robić co chcą - ale teraz wymyślilam ze je zapuszczę chociaz do ramion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cały czas zapuszczam - w efekcie mam już od ok. 4 lat włosy do połowy pleców, bo ciągle podcinam i zapuszczam. Tylko taka długość jest w stanie ujarzmić moje włosy, bo inaczej to sterczą i bardzo odstają 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja psióła- ta od spaceru- w dniu slubu wychodowała włosy az do kolan !!!! Teraz ma je do pasa bo jej przeszkadzały i szyja ja bolała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuźwa Moluś do kolan to przegięcie, nawet jak ma się ładne włosy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok wyślę, ale z domu bo tutaj w pracy nie mam żadnego na kompie. Nie wiem czy mam do was maile, jeśli nie ma ich pod czarnymi nickami to podajcie mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dla mnie tez za długie do kolan ale skoro ona tak chciała... Teraz sa OK... No i grubie i zdrowe...Super chery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany, dla mnie włosy do pasa - to już ociera sie o efekt topielicy, brrrr........ a co dopiero do kolan, dla mnie nie fajna taka długość. Do 3/4 pleców, to max !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ma byc do bani :( Byle tylko nie padało bo na wycieczke rowerkiem mam jechac...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadę na 5 dni do rodziców więc sb-nd u cioci na działce, pon. grill z psiółkami i naszymi wajchami, wracamy dopeiro w środę wieczorem. i dlatego kurwa mać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znacie jakieś fajne internetowe sklepy z ciuszkami? oprócz allegro ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pracuje... Bo dzis prawie 4 godz. nic nie robiłam takze musze nadrobic... Sklepow nie znam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
ja tez pracuje, na spotkanie nie posz.lam bo nie moge telefonu znależć :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
zabrał, ale nie wiem czy wziął ze sobą czy schował gdzieś w domu, przeszukałam co sie dało i nie znalazłam:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×