Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Gość Stokrotka1
dzwoniłam, ale jak widzi, że to ja to sie wyłącza to przestawiłam telefon tak, żeby numer się nie wyświetlił, żeby nie weidzial kto dzwoni, więc jak odebrał i usłyszaał, że to ja to się wyłaczył tez :(:(:(:( a mnie cholera bierze, bo tam miałam numer do firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ja! tak trudno mu z Toba pogadac??? jak by mi Pajak tak zrobił to by miał jazde w domu !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
a bo się pokłócilismy wczoraj i stwierdził, że telefon mi przeszkadza :D no i mi zabrał, tak po prostu, nie wiem co mu odbiło, nawet nie wiem czy ma go ze sobą czy jest tu gdzieś w domu, rano był wyłączony, szukałam go, ale nie znalazłam, nie wiem gdzie jeszcze mógłby go schować, najgorsze to to, że miałm dzisiaj spotkanie w sprawie pracy i z tego ppowodu nie poszłam i pare telefonów do wykonania, a numery mam zapisana w tamtym telefoni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
a bo się pokłócilismy wczoraj i stwierdził, że telefon mi przeszkadza :D no i mi zabrał, tak po prostu, nie wiem co mu odbiło, nawet nie wiem czy ma go ze sobą czy jest tu gdzieś w domu, rano był wyłączony, szukałam go, ale nie znalazłam, nie wiem gdzie jeszcze mógłby go schować, najgorsze to to, że miałm dzisiaj spotkanie w sprawie pracy i z tego ppowodu nie poszłam i pare telefonów do wykonania, a numery mam zapisana w tamtym telefoni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
no i przez cały dzien nikt sie do mnie nie moze dodzwonić :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
nie mam pojecia, mnie w niczym, widocznie jemu przeszkadza, mam nadzieje, że nie bedzie z niego wysyłał smsów do moich znajomych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia S
Sto wspołczyuję Ci takiego męża, ja bym takiego chyba piepszła - wrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
a w dziale handlowym takiej jednej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
a w ogóle to gdzie wy wszystkie jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia S
Ja robiłam korespondencje i lece na pocztę - dobrze że mam blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
własnie mi się przypomniało, że w tygodniu po długim weekendzie jadę do Poznania na 1 a najprawdopodobniej 2 dni więc mam nadzieję poznać Myszorka i Rybkę, Bella Ty z Poznania też jesteś?, bo chyba jest was tu trzy z tego miasata, ale jak coś pokręciłam to przepraszam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto :D skonsultowałam się ze Śmiałą - która jest z P. (Bella mieszka trochę dalej :D ) (właściwie dużo dalej :D ) i powiedz nam tylko kiedy dokładnie to by było czw. czy raczej piątek?? zamówimy stolik w miłej kafejce :D myslę, że Rybka też będzie chętna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
Myszorek dokładnie nie wiem, bo nie jadę sama, a to zależy od tej drugiej osoby, jak tylko będę wiedziała to wam dokładnie powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak - nikt za mną nie teskinł 😭 I jeszcze na dodatek na spotkanie się umawianie odbylo 😭 A ja sie ciągle nie mogę z Wami spotkać !!! 😠 Teraz Halinka przyjeżdża do Wawy i dupa - bo ja wtedy prawdopodobnie będę w Szwecji 😠 głupia Szwecja 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
a kiedy Halinka przyjeżdża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
Moluś dostałam zyczenia świąteczne od Ciebie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinka przyjeżdża albo 4 albo 5 albo 8 maja !!! Sto - robilam wczoraj tą maseczkę z drożdży - nie jestem jednak uczulona na drożdże, będę ją sobie robić, ale muszę sobie do niej kupić pędzelek, bo palcami to tak nakładałam, że mi wszystko spływalo do zlewu. Poza tym wlałam za dużo mleka i musiałam 3/4 drożdży tam wrzucić, a potem wyrzucić, bo przecież na twarz takiej ilości sobie nie nałoże ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie właściwości ma ta maseczka?? nawilża? oczyszcza? czy co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
jestem jeszcze bardziej wsciekła, bo mmyslałąm, że odsłucham przynajmniej wiadomości głosowe na moim telefonie, a tu dupa, bo kodu dostępu nie mam ustanowionego:(:(:( ja temu glonojadowi zabiore jutro telefon, niech zobaczy jak to fajnie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
a maseczka jest głównie ściagajaca, poprawiająca ukrwienie i jak np. jestem niewyspana to po tej maseczce nic nie widać, dostarcza witaminy b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×