Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Gość Emilia S
Sto głupi ten Twój mąż, nie dość że mądra i inteligentna - to do tego ładna:) Ale masz fajowskie włosy - też takie chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tez dostałam- :D Ja wysle Ci jutro... Zdrowko- no to chlup w dziob ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
Emilka jeszcze jedno wysyłam :D z dziećmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
idę do toalety :D:D:D ale wrócę :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia S
Myszorku dostałam - dzięki:) To samo tyczy sie Sto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia S
Myszorku dostałam - dzięki:) To samo tyczy sie Sto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pragne dodac, ze mam fotki od: Myszorka, Kropki, Rybki i Śmiałej. Pytam gdzie reszta ??? Czekam !!! :) Ide robic kanapiory do roboty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
nie mogę się dostać na ostatnią stronę :(:(:(:( i was też na tlenie już nie widzę :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
nie mogę się dostać na ostatnią stronę :(:(:(:( i was też na tlenie już nie widzę :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
nie mogę się dostać na ostatnią stronę :(:(:(:( i was też na tlenie już nie widzę :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
nie mogę się dostać na ostatnią stronę :(:(:(:( i was też na tlenie już nie widzę :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
nie mogę się dostać na ostatnią stronę :(:(:(:( i was też na tlenie już nie widzę :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że was wczoraj dotkneło to samo co mnie - niemożność dostania się na ostatnią stronę:( Ale miłe te wieczorne pogawędki:) A tak w ogóle to dzień dobry:) U mnie ciepło. Poza tym dziś czuję sie lepiej, umalowąłam się i założyłam eleganckie spodnie w pasy i marynarke czarną i biała bluzkę koszulową. Dawno tak nie byłam ubrana, nie powiem żebym sie jakoś super wygonie czuła, ale co tam, ważne ze efekt końcowy jest ok:) I normalnie paznokcie umalowałam - co też jest nowościa - kobiety to chyba powinny czasem sie tak ubrac dla lepszego samopoczucia:) Dobra idę po kawkę i przesiadam sę do własnego kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też spodnie w kant - no ale je noszę właściwie zawsze, i żakiet, rzeczywiście człowiek się lepij czuje niż w swetrze, choćby nie wiem jak ładny był :D bry :D kawa już stoi, teraz śniadanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry... Ale sie wczoraj wkurzałam, ze nie mogłam sie dostac na strone.... Ja dzis na poł elegancko ;) Bosa jeszcze nie ma, moze dzis tez beda laby? :) Przypominam Pania o zdjeciach dla Molusia. Myszorku w sumie to Ty tez mozesz mi przysłac jakies swoje aktualne zdjecie. Bo ja mam Twoje ze slubu i z Turcji chyaba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę - jakie wczoraj nocne ożywione rozmowy dziewczęta wczoraj prowadziły ;-) Więc tak - też wczoraj wino piłam z Wajchą przed TV - ogladaliśmy Red Eye - beznadzieja. Wcześniej byliśmy na suhi i na zakupach. Wino moje niedobre - jakieś hiszpańskie z nutą jeżyn, mleka i kakao - zainteresowało mnie bardzo, więc kupiłam - ale się mocno zawiodłam - straszny kwas :-( Pit mam już rozliczony, ale jeszcze nie wysłany, nosze go w torebce - dzięki mojej Mamie mam 1800 zł. nadpłaty, ale to dla Niej, bo brała faktury na mnie. Mimo wszystko, to dobrze, że na mnie brała, bo tak bym musiała dopłacić ok. 200 zł., a tak sie rozliczylo, i nie muszę. Za to Wajcha ma totalnego doła w związku z PIT-em, jak sobie obliczył ile ma zwrócić, to o mało zawału nie dostał - niecałe 10 000 😡 i tym sposobem nasze wakacje odpłynęły w siną dal 😠 Co do strojów w pracy - to ja na co dzień musze się elegancko ubierac, i trochę to niewygodne jest i trochę nudne, więc teraz, jak jestem na odchodnym, to łażę sobie luzacko ubrana - teraz mam jeansy, i różową bluzke, a na to tą szmizjerkę z orłem na plecach, co sobie ją z Londynu przywiozłam - co za wygoda w porównaniu z \"garniakiem\" :-) A tak w ogóle - to 🖐️ wszystkim :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×