Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Ok Myszorku to poczekam. Laurko Twoich fot nie mam= czekam. Kropuś 10 000 ??? Matko Boska !!! Tyłek mnie boli od rowerku... Acha no i nie gadam z PAjakiem bo sie pozarlismy na dobranoc...Ale wcale sie nie przejmuje bo dawno sie nie zarlismy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) ja ubralam sie elegancko-luzacko:) do pracy chodze w bluzkach z krotkim rekawem bo mamy tak cieplo w pokoju!! tez nie moglam sie wczoraj wpisac w zwiazku z czym zniknelam nie pozegnawszy sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropa podaj mi swojego maila - gdzieś go wrzuciłam na poczte i nie wiem gdzie - Tobie też wyslę zdjęcia. Mam nadz ze od was dostanę zdjątka:) A ja nadal nic nie wiem, ale właśnie robie swoja tabelkę z czynnościami jakie wykonywałam - nie ściemniam bo nie mam co ściemniać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś dzięki doszły:) Twój mąz jest podobny do mojego kumpla - tylko tamten mam bardziej kozią brudkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny wiecie ja też się \"wylaszczyłam\" mam sukienkę i marynarkę i moje śliczne nowe buciki :-D :-D Emilk i Moluś wy mnie jeszcze nie widziałyście więc wysyłam Wam zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wygląda na to, że tylko ja się dzisiaj nie \"wylaszczyłam\" - ha, ha Belluś - zajebiste słowo :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka, jaka Ty ładna dziewczynka jesteś :-) Ile Ty masz lat ?? 18 ??? :-) Bardzo młodo wyglądasz :-) Myszorek, czyli już jutro będziesz w stolicy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
Bella ja to w sumie też Cię nie widziałam, bo mam jedno Twoje zdjęcie, na którym Cię mało widać to może i mnie byś cosik dosłała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
si si :D z dworca zabierze nas mój brat - i do rodziców (30km pod wawą) :D weekend z rodzinką na działeczce, poniedziałek z psiółami, a wt -śr z rodzicami (w sb wyjeżdzają i wracają we wtorek właśnie) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiedy ty wyjeżdżasz ?? zamierzałam jechać do wawy we wtorek na jakieś zakupy może, bo w pon. z koleżankami też się na grillu poza stolicą umówiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
mam Bella, laska z Ciebie :D:D:D a ta narzutka ażurkowa, ta brązowa jest super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wtorek byłby ok, wstępnie planuję jechać przed południem i wrócić najpóźniej do 15-16. tylko co ja z mężem zrobię :D dam ci znać na pewno, jeśli się ruszymy to może do arkadii - wyślę ci eskę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko Myszorek jakoś tak w miarę wcześnie poprosze tego smsa - zaraz, zaraz - ja nie będę miała we wtorek telefonu komórkowego żesz kuźwa - bo jutro oddaję swoją pracowniczą komórkę. To wyślę Ci z numeru Wajchy i się jakoś umówimy :-) Mam nadzieję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia S
ja tez dostałam :) Smiała wysoka masz koleżankę:) Ta po prawo:) Dziękuję:) Kropa ma 18 lat, ale z Vatem - 26 kończę w grudniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka, no to wyglądasz na 18-tkę bez Vatu :-) Co w ogóle robicie ? Bo ja się tak obijam i denerwuję, bo jutro już ostatni dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×