Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Gość to Ty Sto
powinnas dobrze przypier... takiemu mezowi... Wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto może nie widać efektów bo zawsze masz błysk :D ja wróciłam z zakupów. z niczym kuźwa :D jedyne ładne butki - kryte klapeczki podobały mi się w kolorze czarnym. a ja chcę jasne :D męża nie ma, wraca z wyjazdu służbowego i jest gdzieś w okolicach Konina. zaraz prysznic, a potem zalegnę w łóżku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Sto, ja jestem i jest mi smutno:( W sobote w tragicznym wypadku zginela koleżanka mojej mamy - p. Zosia - lat 42, dwoje dzieci - dorosły syn i drugi 16 - letni tez syn. I wiesz co?? jakoś do tej pory nie myślałam o niej jako umarłej, dopiero dziś po jej pogrzebie na którym była moja mama non stop o niej myślę i nie moge przestać. Najchętniej bym się rozpłakała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka to przykre co piszesz, takie wypadki są prawdziwym ciosem dla rodziny.. pamiętasz o fotce dla nas? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszor pamietam, zaraz postaram się coś wysłać. Będą to zdj ecia z wesela mojej kumpeli, innych niestety nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś lubisz mecze? ja raz byłam na jednym na żywo - \"służbowo\" :D Legia kontra coś tam :D nawet wyniku nie pamiętam :D wynudziłam się okropnie. no ale ja jestem z rodzinki gdzie nikt tego nie ogląda, ani tata, ani brat. i męża też mam nie zainteresowanego tym tematem na szczęście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
mój też nie ogląda Emilka mój adres jest pod nikiem stokrotka08@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam mecze :) Kiedys jak jeszcze Konin grał w II lidze to sie jezdziło a teraz juz niestety nie :( Ale chociaz przed tv mozna pokrzyczec- hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
chyba sobie piwko strzelę :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu śmiała, oszukałabyś i siebie :D toż to z domowego budżetu by poszło :D a mnie w tym roku rozliczyła Bella :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
próbuj kobieto, od 5 min. siedzę na myszorowatym koncie :D gdzie ten mój mąż no. Moluś ile jest z Konina do Poznania? obliczę sobie kiedy pojawi się w drzwiach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
mój jutro do Poznania jedzie i mam go cały dzireń z głowy :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój męzuś wyjechał wczoraj wieczorem, a ja już się stęskniłam :D młoda mężatka jestem, co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×