Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

no i widzicie same,że nasze typy wcale nie dotyczyły tzw panieneczek tylko raczej kobiet, które ani nie sa infantylne ani specjalnie roznegliżowane szukałyśmy tych które mają to coś Twój typ Myszorek tez mi sie podoba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój Wajcha uważa,że Zającówna jest ładna :-) no może teraz już nie aż tak ale może pamiętacie ją z ról sprzed paru lat ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko, o mój Boże ;-) ;-) Zającówna - nigdy bym nie pomyślała, że sie może facetom podobać. Mój Wajcha kiedyś twierdził, że podoba Mu się Andie MacDowell, bo o polskich aktorkach nic nie mówił. Teraz twierdzi, że Andie się zestarzała, i przestała Mu się podobac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wy tez sie zestarzejecie
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż z sympatią patrzy na powtórki JAGa :D występuje tam sympatyczna czarnulka w mundurze :D a z polskich aktorek??? kiedyś podobała mu się aktorka, która gra Kingę w serialu \"na wspólnej\" - ale było to przed zmianą koloru włosów (z ciemnych na jakiś rudawe) i przed niepotrzebnym zrzuceniem kilku kilogramów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, nigdy bym nie pomyślała, że jakaś aktorka, która mi się bardzo podoba, komuś nie podoba sie wcale :-) A z zagranicznych aktorek, która wg Was ma to \"coś \" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasze Wajchy Smiała maja coś wspólnego - mój też coś mówił o jej włosach :-) że niby take bujne czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmiała, to powiedz - takie sa infantylne, jak sie w mediach daja poznać ? Krukówna - tez mi się nie podoba :-) Ale Twój mąż ma specyficzny gust, jak dla mnie Rybko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem Smiała ale mam nadzieję że kojarzy ją raczej z ostatnich ról np. w tym filmie z młodym Stuhrem a nie z Janki :-) gdzie grała jako dziewczynka z blond kitkami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam sie Kropeczko czy to komplement czy przeciwnie :-) ;-) ;-) w końcu też jakoś w tym guście się mieszczę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ją kojarze tylko z Janki i z Na Wspólnej, i w tym serialu wygląda nieszczególnie. To już wolę ją z kitkami. Aha, jeszcze z Fuksa ją kojarzę - tam wygądała ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko, dla mnie to Ty jesteś o wiele ładniejsza od tych typowanych przez Twojego męża aktorek - dlatego właśnie jestem zdziwiona jego gustem. Żonę ma ładną, a wybiera takie nieszczególne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na razie mężowie blondynek typują blondynki, mężowie/wajchy brunetek typują brunetki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładnie się gryziecie
tak po przyjacielsku :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
we wrześniu minie rok jak się znamy to jak się mamy gryźć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie skojarzyłam tego Myszorek, ale to chyba świadczy o konsekwencji gustów naszych Wajch :-) Że jak mówią, że kochają nasz kolor włosów i pięknie w nich wyglądamy, to tez i takie babki im się podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie gryzę :-) nawet głodna nie jestem :-) za to lubie rozmawiać z osobami które mają własne zdanie i potrafią je obronić i żartować też lubię - ostatnio sie ucze żartować z siebie i dobrze sie z tym czuję :-) ale jak my sie poznaliśmy z Wajchą to nie byłam blondynką Myszorku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uczysz się żartować z siebie Rybko? tzn. że trudno ci to przychodziło????? ja myślę, że sama z siebie śmiać się umiem, naprawdę trudno mnie czymś \"dotknąć\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja miałam z tym problemy :-) ale pracuję mocno nad tym i stwierdzam,że życie jest łatwiejsze jak sie z dystansem podchodzi do samego siebie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki macie natural;ny kolor włosów dziewczyny ?? jeśli nie blond taki jak teraz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość who he is
Ja taki, jak Wam przysłałam ostatnie zdjęcia ze Szwecji - 20 cm od głowy jest moje !! I może sie zrobię na blondynkę, a Wajsze "runą ideały" Ja mam dużo autoironii w sobie - tak mi sie przynajmniej wyydaje. Właściwie nawet to się lubię ze swoich przywar czasem pośmiac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
who he is - to ja - po prostu zadałam takie pytanie na innym temacie, bo nie chciało mi sie hasła wpisywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×