Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Gość w wawie tez się gapia
i to jeszcze jak! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba troche przesadzacie z ty w W-wie to tak a w Poznaniu to tak :-) myślę że oglądniecie się za skąpo ubraną dziewczyną to co innego niż uznanie jej za seksowną :-) zauważcie,że teraz nawet 13 latki chodzą w paseczkach na pupie i biuście zamiast ubrania a trudno byłoby to nazwać sekapilem ;-) facet to facet i czy to W-wa czy Poznań, Grenlandia czy RPA tak samo się obejżą ale to nie jest miernik seksowności. Pomyślcie, która z polskich aktorek jest seksowna Waszym zdaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie zdarzyło się widzieć jakąś kobietę w większym rozmiarze, która wyglądała naprawdę super i żadna inna w tramwaju, mimo swojego 36/38 nie miała tego czegoś :) i dlatego myślę, że rozmiar nie zawsze ma znaczenie :classic_cool: wiadomo, że nie każda Pani w rozmiarze XL jest seksi, tak jak i nie każda w rozmiarze 36 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to w takim razie jak ja idę to wokół mnie sami geje, bo się nie oglądają ;-) A specjalnie sie patrzę, na kogo i co spojrzą faceci. Polska aktorka ?? Oj trudny wybór :-o Ja bym wybrała Przybylska, ale ma tak głupkowaty image, że cały jej seksapil pryska jak banka mydlana. Lepiej, żeby sie nie odzywała, tylko występowała w reklamach Astora, bo tam pięknie wygląda. Inne mi jakoś do głowy nie przychodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie przychodzi do głowy aktorka..no tak imię i nazwisko.. zaraz poszukam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieśmiała wydaje mi się że dla facetów to nie sexapil tylko jak laska pokazuje to grzech nie spojrzeć :-) ale \"dolny\" mózg ;-) działa przez chwile tylko oczywiście u tych facetów którymi jesteśmy zainteresowane bo u niektórych działa caly czas ale my byśmy ich nie chciały :-D :-) kropcia jak to w warszawie się nie oglądają? co ty mówisz? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Bellus, jak tak idę po centrum, to chodzą różne kobiety i różni faceci, i patrze na jednych, na drugich, i faceci są tak zajęci własnymi myślami, tak szybko idą, że nie patrzą. Albo tylko ja mam takie odczucie. No ale przecież patrzę :-) I czasem jest tak, że ja sie obejrzę za jakąś kobietą, a nie facet - skandal ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://magdam.onet.pl/1,0,21349,1,1,1,galerie2.html Katarzyna Herman :D nie wiem czemu, bo w sumie z buzi aż tak ładna dla mnie nie jest, ale ilekroć ją widzę na ekranie to to \"coś\" widzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt, wg mnie K. Herman też ma to \"coś\". Poza tym ona dla mnie to taka dama jest. Chociaż widziałam ją w sztuce, gdzie grała infantylną poetkę łamagę, i zgubiła to \"coś\", na czas sztuki. Dobra jest :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo J Brodzik, to mi się podobała, i uważałam ją za seksowną, jak miała czarne długie włosy. Teraz nie mogę już na nia patrzec. A jaj kolor włosów, to jest właśnie taki, jakiego nigdy przenigdy nie chciałabym mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ? nieśmiała !!! choć tu dostaniesz lanie ;-) :-D ja zawsze ubrana pod szyjkę zapięta ;-) chodzi mi tylko o to że nie wierze że w warszawie samiec nie jest samcem skoro w każdym innym miejscu w Polsce jest :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodź Belluś, przyjedź do Wawy, i ja Cie oprowadze po centrum, to obie sie przyglądac będziemy facetom, na co oni się patrzą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybko ty to jedyna
z mózgiem tutaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie sobie sprawdzam Kropeczko :-) zdjęcia uważam ,że Katarzyna Bujakiewicz ma coś w sobie , ale jeszcze szukam bo pamiętam jedna a nie pamiętam jak się nazywa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bujakiewicz, to przyjaciółka Przybylskiej - panie ładne, ale sprawiają wrażenie strasznie głupiutkich, jak udzielają wywiadów. No i dlatego nie do końca maja seksapil, jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z waszych typów wybieram K.Bujakiewicz jak na razie. Przybylska i Brodzik są dla mnie zwyczjanie bardzo ładne, ale nic więcej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Pola Raksa, nawet o niej nie pomyślałam. Natomiast nie wiem czym sie wszyscy zachwycają przy Cieleckiej M. W ogóle mi sie nie podoba - jest po prostu zwyczajnie ładna. A na dodatek dla mnie jest aseksualna i to na maksa. Rany jak my mamy taki różny gust, to co się tu facetom dziwic ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×