Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Jakby sie Wam zdjęć nie chciało odszukiwać, to naturalne mam w sumie brązowe - bliżej im do jasnobrązowych w lecie, a do ciemno w zimie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, wiem Kropka, pamiętam twój kolor ;) pytam nasze blondyneczki :D jeśli o mnie chodzi to na tę chwilę nie wyorażam sobie bym kiedykolwiek blond farbę kupiła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W słońcu wydobywa się rudy zdradziecki pierwiastek 😠. Nie lubię w swoich włosach tego rudego połysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam cos pomiędzy ciemny blondem a szatynką :-) ale jak poznałam Wajchę miałam kasztanowe włosy a potem nawet byłam brunetką :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze też mnie i takie mam dylematy - czarne włosy, czy bląd se walnąć ;-) Ale wiesz Mysza, mnie strasznie ciekawi, jakbym w takim blondzie wygladała, bo nigdy nie miałam na głowie takiego koloru - raz mi sie tylko śniło, że mam blond, i co do lustra podchodziłam, to miałam zamazany obraz :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę bardzo :D otóż półtora tygodnia temu rzuciłam sobie farbę w kolorze cappucino złoty brąz, czy jakoś tak i mam ślyczną czekoladkę :D co potwierdzi Myszorek (a jak nie, to [bic z] :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja powiem :classic_cool: bardzo ładną farbę sobie ostatnio nałożyła :D ale zna podobno ładniejszą tylko mi ściemnia, że numeru nie pamięta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj low ju i tenk ju 😘❤️ :D:D poznam tę farbę po pani na opakowaniu, szkoda, że nie poszłyśmy do jakiejś drogerii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z rudzielców farbowanych, to tu tylko Molus jest. czaesm też mnie kusi, żeby sie rudzielcem stać, ale już w przeszłości tyle razy sobie na ten kolor farbowałam, że szybko mi się nudzi. No i rudy chyba jest najbardziej wymagający jeśli chodzi o kolory makijażu, cichów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam jeszcze niechcący, że zrobiłam jej mini sesję fotograficzną, bo mąż chciał ją koniecznie oblukować :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja przez zimę miałam rudy :-) do tego brązowy płaszczyk i beżowy szal - ładnie się komponowało ale to fakt,że już w czerwonym czy niebieskim nieszczególnie wyglądałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Rybko, a ja do brązów, to tylko miłość chwilową czułam :-) Teraz wróciłam do swoich kolorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brąz brązowi nierówny :classic_cool: a ja uważam, że ciemny brąz z rudawymi refleksami jest sto razy ładniejszy od czarnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halik, ale ja tu o brązowych ciuchach mówię ;-) Bo na temat koloru włosów, to nawet nie śmiem - bo wiem, że brąz brązowi nie równy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjęcia moje, ale chyba musze mieć zgodę modelki :D modelko pisz :classic_cool: wiecie,z prawnikami to nigdy nic nie wiadomo, potem będę ją spłacać do końca życia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ile można to ja też poprosze o Twoje zdjecia Halinka, ale Myszorku, wielka prośba o podanie mi Twojego maila, a ja Ci wyślę maila z pracy, i będziesz miała mój adres firmowy, na który prosze Cię o zdjęcia. Na didi-dexter jak mi wyślesz to obejrzę je za 100 lat, a chcę teraz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chcę zdjęcia :-) zapomniałam o tym Twoim mailu Didi :-) to sobie mogłabym poczekać na odpowiedź pewnie jeszcze drugi miesiąc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dla męża Myszorka mogłaś wyjść, jak \"ostatnia Helga\", a do nas sie krygujesz ? :-p Oj Halik..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojoj. to ich nie ujrzycie raczej :D (test - czy Hali umie żartować sama z siebie :classic_cool: :D :D ?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropcia, bo to nie mój mąż, więc w sumie co mi ma zależeć :D:D Wy to co innego :D większość mnie jeszcze nie widziała, to co ma sobie na podstawie helgowatych zdjęć wyrabiać zdanie :D Myszorku, tak właśnie podejrzewałam, bo ja fotogeniczna nie jestem ani trochę i wcale się tego nie wstydzę :D:D:D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×