Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

witanko z ranka :-) chyba mi odbiło ,że w sobotę o takiej godzinie tu jestem :-) ale na dworze tak ładnie,że poszłam sobie z psem na spacer a teraz przy śniadanku włączyłam kompa :-) niedługo ide na osiemnastkę, myślałam ,ze teraz chodzi się na takie imprezy na sportowo a tu niespodzianka- trzeba się ubrać w miarę elegancko widziałam zdjęcia z innych imprez - dziwewczyny w długich spódnicach, gorsetach... trochę się dziwię ale co tam - jest okazja do kupna kreacji :-) wymyśliłam sobie pomarańczową długą spódnicę z rozporkiem i do tego brązową lub czarną bluzeczkę z ładnym dekoltem - dziś polowanie na bluzeczkę :-) Jak ja tęsknię za moimi maluchami ....jutro młodszy wraca- już nie mogę się doczekać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hali niech żyje nam !!!!! jesli dziś faktycznie masz imieninki to musimy poświętować z matką założycielką :-) a coś mnie tak już od rana ciągnęło do kompa ;-) Laurka ja juz ledwo się trzymam, naprawdę mocno tęsknie za dzieciakami choc ich nieobecność sporo plusów ma :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Haliny dziś :classic_cool: więc poświętujmy, mimo że to moje samozwańcze imieniny, te prawdziwe mam dopiero w październiku ;) ale flaszkę postawić można zawsze ..............------- .............|......| .............|____| ............/........\\ .........../..........\\ ........../............\\ ........./..............\\ ........|Łzy sołtysa.| ........|jakość pie-.| ........| rwsza.......| ........|...............| ........|smacznego .| ........|życzy pro- .| ........|ducent......| ........|Halina drinx| ........|__________|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hali wszystkiego Naj :D no i chlup w dziub... Nedługo wychodzimy na grila. Obiadu nie robiłam bo po co, ale Pająk wcina żurek od mojej mamy. Rybko ale z Ciebie ranny ptak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedzę i sączę carlo rossi :classic_cool: dziś pół dnia ma malcie, patrzyłam na samolotowe akrobacje :D córcia byłego pilotego, zgrzeszyłabym gdybym choć nie spojrzała :D :D koleżanki jednak u nas nie ma więc spędzamy czas sami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorku ja uwielbiam samoloty !!!! Cos wspaniałego !!!!Zresztą mój Pajączek też... Po wczorajszym grilu super- pojadałam :D Zaraz ide robic obiadek. Mężuś jeszcze spi... A juto znowu do pracu- nie chce się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień..zły :o nie śpię od 3ciej - ząb (parę mcy temu \"wyleczony\" kanałowo 😠 ) ok. 6tej byłam już w necie by dowiedzieć się, o której otwierają najbliższy sklep, bo w domu jak na złość żadnej tabletki :o ale nagle przebudził się mąż, wyjaśniłam co mi jest a on wstał bez słowa, ubrał się w 10 sek, wziął kluczyki..i wrócił po 15 min. z panadolem extra :) wzięłam dwie i położyliśmy się z powrotem :) jutro obowiązkowo rentgen!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach Myszko, jakżesz on Cię kocha, ten żołnierz ❤️ korzystaj póki możesz, bo pamiętasz, co Ci kiedyś powiedziano o żołnierzach :D:D miłego dnia :classic_cool: aha i Myszko, wybacz ciszę z mej strony wczorajszym wieczorem, ale tak intensywnie pobierałam nauki, że smsa zobaczyłam dopiero dziś 😘 ale i tak Cię ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek, dzięki za życzenia:) Dziś jeszcze w Łodzi - przyjechałam po resztę rzeczy i trochę pomóc chłopakom, ale wieczorem do domku, a jutro - witaj Stolico:) Jadę w sprawie pracy - ale nie powiem jakiej - aby nie zapeszać. Dobra lecem pod prysznic i do Geanta. Dziewczyny wiecie jak się załatwia świadectwo o niekaralności w Stolicy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool: chyba wiemy. Trzeba się udać do Punktu Informacyjnego Krajowego Rejestru Karnego, zapłacić 5 dych za znaczek, wypełnić druczek i voilla, chociaż nie sądzę, żeby w W-wie wydawali od ręki. Ten punkt to nie wiem, gdzie jest, pewnie gdzieś przy którymś z sądów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obeznana, bo sama ostatnio parę tych świstków potrzebowałam ;) A obeznana w W-wie, bo moje gugle są najguglejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja! Myszorku to do dentysty! nie ma na co czekac bo będziesz się męczyć! W ogóle to widziałm w tv skróty tych pokazów co oglądałaś. Bosko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Myszorek do dentysty musisz iść koniecznie. Jak pójdziesz na ten rentgen to może od razu zostaniesz na wizycie? Masz zapas tabletek przeciwbólowych? Ten mąż to bardzo bardzo CIę kocha :-) w takich chwilach widać to najbardziej :-) Molus a co takiego jadłaś z grilla? Emi - więc jednak Stolica? trzymam kciuki żeby CI się udało ... i pamiętaj uśmiechaj się :-) Hali jak będę coś załatwiać to chyba postawię CI flaszeczkę i poproszę żebyś to zrobiła za mnie - taka bystra z Ciebie dziewczyna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Rybko! A wiec tak: skrzydełka, karkówka, biała kiełbasa, kaszanka, i aka kiełbaska z serem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ Halik jaki piękny prezent :-D pije kawe i się budzę w wekend jeździlam na rowerze pływałam troche się opalałam generalnie :classic_cool: Myszorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no Hali nie dość że bystrzecha to jeszcze artystka :-) Myszorek jak się czujesz? Bella ciepła woda w jeziorze? chyba ,że nie byłaś nad jeziorkiem :-) Moluś - skrzydełka to obowiązkowa potrawa dla moich synów na grillu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×