Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

(zaliczam :D) (ale kłamie, wszystkie wiemy, że nawet z głupią miną wygląda bosko :D :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D :classic_cool: Tyś też śliczna, taki prawdziwy Badylek :D (szczupełko z tej Belci okropne:P), Myszorek też śliczny, takie maleństwo z niej i ma takie usta namiętne --> 😘, a Laurka to już w ogóle :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam już :-) Myszorku jesli jeszcze nie wiesz to o 22 na Malcie w Kinie Letnim można fajnie czas spędzić :-) pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też zmykam :classic_cool: wiem Rybko, byłam na Malcie jakieś 2 tyg. temu i widziałam, że już filmy wyświetlają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to widzisz, to mąż Cię wprowadził w błąd, ujęciem sprawy w inny sposób, a Ty nas :-) I się rozpętała dyskusja. Od kiedy zaczynasz ? Będziesz miała to o co się mnie przez tel. pytałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sto to było do przewidzenia
ze wycofasz się z wczesniejszej deklaracji, tylko czemu ci kropka wierzy to nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to kamień z serca ;-) Ciekawe, czy Emi zreflektuje na tą pracę, o której mówisz. Boże, ja jeszcze 18 minut - już nie mogę wytrzymać :-o Dzisiaj znowu nuda 😭 A ja jeszcze tyle rzeczy po pracy musze załatwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sto to bylo do przewidzenia
z deklaracji ze faceta nie zwalniaja tylko dla ciebie, madralo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże, Sto, to wszystko jest tak jak chciałaś - widzisz - zawsze po gorszym przychodzi lepsze :-D W takim razie gratuluję nowej pracy, chociaż osobiście smutno mi będzie, bo pewnie na dłuższy czas znikniesz z Kafe :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to do 20 jest jeszcze trochę czasu, to na zapas sobie pogadamy ;-) Ciekawe gdzie Moluś się dzisiaj podziewał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nas niedługo odłaczą w domu od netu, i nie wiem, kiedy weźmiemy nowego dostawcę. No dobra, to ja już idę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo stokrotka to bez zasad
chce byc najlepsza nawet po znajomosciach a naprawde najsmiesniejsza jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NAJśmieszniejsza
:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :-) średnio cieplutko dziś u nas :-) w każdy piątek mamy w pracy taki sportowy dzień tzn. każdy ubiera się na luzie- dziś mam krótką bojówkę, biodrówkę szef jest w krótkich spodenkach :-) śmiesznie tak trochę ale lubię piątki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja słuchajcie, myślałam, że wczoraj kurwicy dostanę 5 godzin bez prądu 😡😡😡 milion telefonów do elektrowni, na koniec to już śmiechy były przez ten tel, bo miły pan skruszonym głosem mówił np., że lokalizują awarię, ale odcinek do lokalizacji się zmniejsza :D w końcu nie wytrzymałam i jak zobaczyłam, że podjechali tym autem ghostbustersów pod słup koło mojego domu, to wyszłam (godzina 22) i zrobiłam awanturę 😡 a lokalizacja awarii polegała na tym, że se chłopy jeździły wzdłuż linii i oglądali te słupy po prostu :-o w końcu wleźli na jeden słup i (dosłownie!) w dwóch miejscach coś dokręcili i kurwa prąd się pojawił :-o 5 godzin :D:D:D to już nawet nie jest tragiczne, to jest tragikomiczne :D jak chcecie się na jakiś survival wybrać, to zapraszam do mnie, u mnie bywa jak w 17 wieku :D zastanawiam się nad nabyciem lampy naftowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane u nas tez jest Casual Fridays ale bez przesady ;-) szefa w krótkich spodenkach nie zobaczysz co najwyżej palce u stóp pokaże wyskakując w sandałach;-) ja mam dżinsy i bluzkę brązową u nas jest dość zimno ale chyba i tak przegiełam bo ta bluzka z długim rękawem, spodnie też długie :-o co planujecie na weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!!! :D Ale dziwnie wczoraj było bez Was! A sie rozgadałyscie jak przekupki na targu ;) Mnie w srode odwiedział przyszła szwagierka. Poszłysmy na piwko, potem spozniłysmy sie na autobus i spała u mnie. No i sie upiłysmy i spac poszłysmy po 4 rano- hehe. Kac gigant i na nic nie miałam siły! No i u dentysty wczoraj byłam! Ledwo weszłam to poprosiłam o zastrzyk i pan dentysta i pani pielegniara sie usmiali ze mnie! Ale spoko było. Teraz 25 lipca. Ja kiedys miałm kolor, ten naturalny ciemny bląd. A raz farbnełam sie na czekoladowo ale takie siemne mi wyszły i mi sie nie podobało bo starooooo sie czułam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hali mogę zrozumieć Twój wqurw :-) 5 h bez prądu jak dla mnie tragedia , ale jak tak sobie pomyślę.... to przecież Ci panowie musieli ustalić ... na który słup trzeba wejść i coś dokręcić :-) to musiało potrwać a dziwię się ,że sama na ten słup nie wskoczyłaś w pierwszej godzinie ;-) u nas Bella tez zaczynało się od tzw. sandałków ale mamy ten zwyczaj juz 3 rok i powiem Ci, że z roku na rok widzę rozluźnienie :-) przyznaję,że szef w krótkich spodenkach wygląda dziwnie :) tym bardziej że ma nieopalone nogi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 h bez pradu ciężko! i co z jedzonkiem w lodóce?! Ja to bym na rower posszła i by zleciało.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na słup to bym może i weszła, jakbym wiedziała, że tylko trzeba coś dokręcić, ale ja się nie znam na elektryczności, jakby mnie coś walnęło, to mogłabym już nie zejść ;) a linię to oni objechali wzdłuż chyba z 5 razy i o to chodzi właśnie, fachowcy, jak z koziej dupy trąba 😠 :classic_cool: dzisiaj piątek, proszę się nie przemęczać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek :D u mnie prąd był na szczęście, i dobrze, bo w końcu dali mój serial :D śmiałam się do łez, a 3 razy bardzo poważnie się wzruszyłam :D :D a dziś wpada do mnie koleżanka, już czwarty raz od lutego mnie dowiedza, chyba mnie lubi :D tak więc weekend będzie wesolutki. poza tym dziś fryzjer:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halynko ja Ci współczuje ale jak sobie Ciebie wyobraże jak na maksymalnym wkurwie lecisz do tych chłopów i krzyczysz na nich taka malutka, chudziutka to sama mi się gęba śmieje :-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×