Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Gość 21 lub 22
Czesc bezplciowe pindy. Co sie stalo ze Stokrotka i dlaczego sie nie odzywa? A jesli sie odezwie, to ignorujecie jej wpisy? Co to za umowa i co Ona wam pindy zrobila? Oprocz tego ze wnosila troche zycia w ten topik? Czy moze mi ktos wyjasnic, a moze sama Sto sie pojawi? Hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23 lub 24
no o powyższe, gadaj Laurka. Nie wykrecaj sie smiechem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25 lub 26
Spokojnie dobra? To tylko pytanie, moze wyciagam bledne wnioski, ale z tego co czytam, gdy Sto pytala o cos zadna bezplciowa pinda nie raczyla odpowiedziec, stad to pytanie. I tyle. Moze Sto zrobila cos co was jakos dotknelo, stad takie wasze zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pffff, jak śmiesz pomarańczo. Pindą jestem tylko dla najlepszych psiółek :D a z tobą nie piłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dość,że chce to jeszcze wymaga :D tak jakbyśmy dla kogoś oprócz siebie pisały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 27 lub 28
ojej jakie wy madre.. Pindeczki, no no... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buhhahaha :D:D Kolejny rzecznik... Wszystkim rzecznikom z bożej łaski (chociaż ja wiem, co to za rzecznicy, bo to widać na odległość), mówię ku pamięci, że jak ktoś ma do nas coś, to niech się nie chowa na pomarańczowo, tylko mówi wprost. Zbyt dużą wagę przywiązujesz, rzeczniku, do topiku, to jest tylko zabawa, nawet jeśli ktoś kogoś ignoruje, to ma do tego pełne prawo, bo nikt się nigdzie nie zobowiązywał, że na wszystko skrupulatnie będzie odpisywać i nikt nikomu nie wpisywał nikogo do dowodu, żeby trzeba było się nad tym kimś trząść i analizować posty słowo po słowie, już łapiesz? A że może rzeczywiście ktoś się z kimś skumał bardziej, to nic na to nie poradzisz, może to po prostu zwyczajne nadawanie na tych samych falach? W każdym razie NIC ci do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29 lub 30
O nasz kurdupelek przybyl jako posilki. Nie unos sie Hala, zlosc pieknosci szkodzi, ja natomiast ze swej strony wypraszam jakiekolwiek insynucje jakobym to ja byla Sto. Poza tym nigdy nie mialam czarnego nicka wiec i dzisiaj to sie nie zmieni. A co prawda w oczy kole???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak? A skąd ci się wziął \"nasz\" kurdupelek? Wali mnie to, co myślisz, wali mnie to, co myśli ktokolwiek inny, nie podpisywałam żadnego cyrografu, żeby teraz mieć wyrzuty sumienia, że może do kogoś zbyt mało piszę. Nie mam ochoty - nie piszę, mam ochotę - piszę, to jest proste jak drut, nawet bardzo małe rozumki powinny być w stanie to zrozumieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto wstajesz ledwie 15 min. przede mną. jakie to pocieszające, że nie tylko ja cierpię rano :D :D czas na śniadanko i zabieram się za prezentrację, bleeeeeeee wstawać kurrrrrrrrrrrrdupelki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Laseczki! Znowu nową pracownice mamy w firmie! Kochnica bosa! zleksza sie uśmialiśmy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jutro nasz rocznica ! a ja mam tak mierne sprawozdanie dot. zmian z minionego roku 😭 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pomarańcza jest gupia, bo jest gupia - w swojej mądrości jakoś nie zauważyła, że akurat ja odpowiadałam na wpisy i zapytania Sto :-P Jakaś zaćma, że akurat moich wpisów nie zauważyła ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30 lub 31
Zauwazylam Ty mala pokrako :-D Ale Ty jestes lizidupa, wiec nie Ciebie nie wzielam pod uwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znów to bezpłciowe coś wpadło 😴 nie możesz się widzę od nas uwolnić :D uzależniłaś się biedna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu, jakie tu puchy 😭 Wczoraj sie żaliłam siostrze, że się boję katastrof lotniczych, i terrorystów. Oto co mi napisała: \"nie boj sie terrorystow - ostatnio czytalam ze prawdopodobienstwo smierci w zamachu jest nizsze niz smierci po upadku z drabiny :) a poczciwej drabiny sie przeciez nie boisz ;)))\" No i teraz głupio mi się bać :-D Więc przesyłam wszytkim, które lataja a boją się ;-) O cześć Mysza :-) Dzisiaj jechałam z japonko/chinkami i jak spojrzałam na ich włosy, to mi się przypomniałaś :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitki
czy wy nie widzicie, ze to cos czerwone, ewidentnie probuje was podpuscic i podkrecic topik... zignorujcie takie wpisy na niskim poziomie, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitki
ojej, nick mi sie potentego... to bylam ja 30 lub 31 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×