Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Obejrzałam! I bardzo mi się podobał :D Większość filmu przyspieszony puls miałam-hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może i ja się skusze i go wypożyczę, bo to prawie jak thriller :-) W weekend oglądałam Przyjaciół - 9 serię, rany, jak ja lubie ten serial, i bohaterów, sama bym chciała mieć taką paczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cierpliwie oglądam na tvn, czytałam że wykupili ostatnie 3 serie. oby to była prawda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
był odcinek z różową koszulą rossa. i rachel próbuje jakoś odnaleźć wspólny język z joyem. spory już ma brzuszek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A o co chodziło z tą koszulą ? Ja teraz skończyłam na kolejnym święcie dziękczynienia. Kogo tam najbardziej z kobiet lubicie ? A z facetów - tzn wiem, że Myszorek najbardziej lubi Chandlera, tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak. a z kobiet lubię wszystkie :D jeśli chodzi o koszulę to ross chciał ją odzyskać po zerwaniu z Moną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, dodzwoniłam się do krawca. pokrowce czekają ;) co prawda kociak przy nas się słucha i ucieka z krzesła jak go pogonię ale ja wiem co on wyprawia jak tyle godzin sam siedzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pamiętam tego wątku, odzyskał ?? Mnie najbardziej z facetów to Ross śmieszy, bo jest pierdołowaty, małostkowy, mściwy, i pechowy, ale też najbardziej lubię Chandlera, ma ten typ humoru, i charakteru, który lubię. Z dziewczyn to chyba najbliższa jest mi Monica, chociaz Rachel jest bardziej śmieszna. A Phoebe jest wredna no nie ? W ten swój śmieszny sposób. Też ją lubie, ale najmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to serial więc każda z postaci jest mocno przerysowana, by były między nimi te wszystkie różnice, i byli \"chrakterystyczni\" :) a ross koszulę odzykał. zaraz ruszam w mój codzienny półtoragodzinny maraton ;) do krawca dotrę ok. 17.30 a do domu koło 18 :) potem jedzenie (dziś wędzona rybka), prysznic i akurat "przyjaciele" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba dzisiaj ze względu na wizytę u Mamy, nie obejrze Friendsów. Mam nadzieje, że mi jutro powiesz mniej wiecej o czym było :-) Muach 😘 i do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, a ja tu chciałam przekazać, że ktoś inny, niż Bella też jest pindzią, bo na mojego smsa też nie odpisał :-p Tak, tak, do Ciebie Halina mówię ;-) :-D :-D Ale pracuj, kobieto, pracuj. No ale jak na neta weszłaś w pracy, to nie gadaj, nie jest tam tak strasznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry, Kropcia, wczoraj miałam sajgon :) a teraz jestem sama w tej części pokoju, więc pozwalam sobie na szaleństwo :classic_cool: ale pewnie jestem monitorowana, ale trudno - nie mam już nic do roboty na dziś :classic_cool: idę do domu, chcę kotleta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie każdy jest monitorowany. Jedź do domku. Zjedz grzecznie kotleta. Pogadaj na kafe. Połóż się spać, bo rano wstajesz. Idź kolejny dzień do pracy. Witaj w matriksie :-D A w ogóle to podoba Ci sie ta kancelaria, ludzie w niej pracujący ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlazłam ściągnąć pocztę. słabo widzę bo filemon przesłania mi połowę ekranu. ganianie za kursorem jest pasjonujęce :D poza tym muszę sprawdzić w czym gustuje mój kot :D już wiem, że gardzi wołowiną w puszce :D natomiast przepada za puszkami felix, które są... opisane po niemiecku :D szukam :classic_cool: o,mam coś die ente - kaczka geflugel - drób znaczy się jest ptakożerny :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry 😴 u mnie też mąż zapracowany, wczoraj siedział do 1, dziś wstał o 5 więc i jazaspana mocno. cześć Sto, rzeczywyiście mało kolorowo to u ciebie wygląda, jedyna pocieszenie to to że dzieci masz już starsze, a nie zupełnie malutkie :o nie martw się, skoro praca ci odpowiada to tak to chyba musi wyglądać. dziś albo pracuje się za grosze przez 8h, albo za więcej przez..więcej niż 8 h :o rzadko kiedy udaje się to wypośrodkować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza, kuźwa, zaczynam Ci zazdrościć tego kota 😭 Nie mam słów na opisanie jego \"boskości\" - piękny jest, ma śliczne łapki, i pyszczek ! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest spokojny, fakt. nie ma problemu by do niego podejsć, pogłaskać, wziąć na ręce. no chyba że jest na etpaie wyjątkowej zabawy ;) a tak mam okazję wycałować go i naprzytulać ;) jest też gadatliwy, miałczy jakby zagadywał :D kot mojej mamy miałczy tylko wtedy kiedy kroi mu mięso, wspina się wtedy na nogę i prosi :D poza tym jest cichutki. ale może i mój wyrośnie z tych wszystkich fajnych cech i potem będzie się już tylko bezszelestnie snuł po kątach uciekając od czułości 😭 oby nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coś Ty - ponoć im kot starszy, to bardziej przytulancki - ja mam taką nadzieję, w stosunku do swojego. No ale też każdy kot ma inny charakter, ten akurat nie jest czułostkowy. Myszorek, a będziecie oddawali Filemona do kastracji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Of course - nie osobiście co prawda, ale owszem ;-) Dostał po tym zabiegu psychicznej zapaści, przestał jeść, przez tydzień jeździliśmy z nim na kroplówki, i jakoś się wykaraskał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Ja jeszcze dziś w domku :classic_cool: Pajączek powiedział, że jak mam ochote zostać to czemu nie :) Sto- jednym słowem to Ci współczuje! Ale tak jak Mysza pisze, że dzieci duże i \"dziś albo pracuje się za grosze przez 8h, albo za więcej przez..więcej niż 8 h rzadko kiedy udaje się to wypośrodkować\". Laurka- moja kumpela też miała taką prace jak Ty i długo w niej miejsca nie zagrzała bo wymiękła. Teraz też jest przedstawicielem ale, że tak powiem \"spożywczym\" Mysza a Filemon jest boski! normalnie nie moge patrząc na niego! chciałbym się do niego przytulić... Kropcia a Twój kot to ile ma już lat? 🌻 dla Wszystkich Pań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to miałaś przeżycia Kropka, mam nadzieję, że mój przejdzie to bez szwanku tak jak kot mojej mamy ;) Moluś niedługo będziesz się przytulać do własnego dziecka, zobaczysz. ja mam kota, bo niektóre kobiety widać muszą zacząć od kota :D by obudzić w sobie jakiekolwiek uczucia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×