Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Myszorek - wychodzi, że jestem \"leniwy brudas\" - wszystko wrzucam do zlewu, i czekam, aż sie umyje ;-) Tak z czasem poleży i kilka dni, aż sie wszystkie inne czyste sztućce czy naczynia pokończą, to wtedy jest wieeelkie zmywanie. Laurka - no to rzeczywiście praca nie dla Ciebie - oczywiście nie ma takiej możliwości, zeby Ci przeznaczyli tylko Gdańsk, albo chociaż tylko Trójmiasto ? Może na 1/2 etatu - zgodziłabyś się ? Tylko to pewnie czysta teoria, więc nawet nie ma sensu jej roztrząsać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osz kurwa że sie tak mocno wyrażę, nie zaprzeczę ci Kropka :D no nie tym razem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie oczekuję, że mi zaprzeczysz - sama wiem, co jestem. Ale nie martw się, i się nie bój - jeśli kiedykolwiek będzie taka sytuacja, że mnie odwiedzisz - to posprzątam \"na błysk\" :-) A wiesz, tak sobie myślę, że we wszystkich stancjach, jakie wynajmowałam, to zawsze tak było - chyba mieszkanie z brudasami, i wrodzone lenistwo spowodowało u mnie taki charakter. Jedyny dom, który znam, i gdzie myło sie właśnie pojedynczy kubeczek - to dom rodzinny, i zawsze sie dziwiłam mojej Mamie, że myje ten głupi, przysłowiowy kubek, zamiast poczekać na komplet naczyń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to \"hoduje sztućce\" ? To szkoda Laurka, ze tak nie może być, bo pewnie jakby tak było, to może byś tam została ? Ale firmy tego rodzaju raczej chcą \"zaoszczędzić\" na pracownikach i dają im strasznie duże obszary - wiesz, że ta moja kuztynka ma cała Polskę do objeżdżenia ?? Raz z Nią byłam w trasie - no i fakt - bardzo męcząca praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie dzielą sie na tych, którzy myją jeden kubek i na tych co jeden kubek wiosny nie czyni ;-) Ale wymyśliłam - wszystkich znajomych wokół mam właśnie takich \"hodowców\". Laurka - całe szczęście, ze sztućców jeszt tylko po 6 sztuk, to szybko się kończą. Ale wiesz - nawet pojęcia nie miałam, że sie za Tobą tak stęskniłam 😘 Bez Ciebie - to już nas tylko 3 regularne kafeterianki zostały :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To późno wychodzisz, i pewnie późno wrócisz. Ty pracujesz od września, prawda ? Halina od października - ale nam się \"rozpracowałyście\" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo mama mojego kociaka jest niebieska - ją widziałam na miejscu, a tata jest jasny właśnie :D kocuaki wyszły niebieskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brytyjczyki mają różne kolorki Kropka, są i czarne, i dwukolorowe, i lila, i kremowe, niebieskie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuźwa, Mysza, czy Ty wiesz, jak ja sie muszę powstrzymywać, zeby też sie nie zarazić takim kotem ? 😠 A Ty mi tu jeszcze takie śliczne zdjęcia podsyłasz 😭 Kobieto, oszczędź mnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co, no :D łądna ta neva, nie ? :D małe rodzą się wszystkie białe, dopiero potem się wybarwiają, zresztą w tym linku jest fotka malucha. cudo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Mysza, Mysza, żebyś Ty tak o dzieciach rozprawiała - to bym wiedziała, że już bardzo chcesz ;-) Wiesz co ? Jak Ty taka kociara jestes - to bardzo się ciesze, ze sobie wzięłaś Filemona - inaczej byłoby Ci smutno, a tak masz radochę i my też mamy, jak nam jego zdjęcia przesyłasz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co mam ci zdjęcia bobasów umieszczać? jak ja nie lubię obcych dzieci :D :D nie lubię albo są mi obojętne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A już myślałam, że po kryjomu oglądasz zdjęcia niemowlaków ;-) I się powstrzymujesz, żeby nam nie wysyłać. Z innej beczki - czytam fajny thriller :-) O kobiecie, która byąl adoptowana, na razie tylko tyle wiem, ale akcja cały czas bardzo szybka. A Ty Myszorek, co teraz czytasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam..yyyyyyyy idę do torby spojrzeć na tytuł :D już wiem :D \"szminka w wielkim mieście\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale serial był bardzo fajny, no nie ? Książka słabiutka w porównaniu z serialem. Jak \"Szminka w wielkim mieście\" pojawi się w mojej bibliotece, to pewnie pożyczę, jak mówisz, że lepsza niż \"Seks......\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka 🖐️ powodzenia w pracy, obyś w korkach nie utknęła, a w przychodniach trafiała na samych miłych starszych ludzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×