Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Byłam w UP bo dostałam oferte pracy. Ale poszłam podziękować bo nie jest w mojej miejscowości. A kobita do mnie ze mnie wyrejestruja na 3 mies! pytam dlaczego a ona bo nie przyjełam tej oferty! wiec mowie ze mam powody bo jestem po operacji i nie jest mi wskazane bieganie od klijenta do klijenta a po za tym to czym mam tam dojezdzac, rowerem? A ona ze takie przepisy. Wiec mowie ze do bani maja te przepisy.A ona ze jak bede chciała to za 3 mies. zapraszja wiec powiedziałam ze sie zastanowie bo tyle latl człowek chodzi i zero szkolen nic a jak juz dostane oferte i nie moge jej przyjac to jeszcze mnie wykreslaja!😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś - ale dupne te urzedy !!! Dawno się przekonałam, że prawo jest czasem bez sensu. A to nie można mieć prawa do zrezygnowania z oferty pracy, jak ma się ważne powody ?? Halina, jak tam poczta polska ?? Doszła ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam z wycieczki :classic_cool: cetrum swarzędza jest obskurne :D mieszkam chyba na najładniejszym osiedlu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Myszorek 🖐️ - bycz się na urlopie, odpoczywaj, spaceruj :-) Masz śliczną pogodę w urlop - co robi Filemon ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filemon łaził ze mną cały ranek, wymruczał się i dostał sporą porcję czułości :classic_cool: potem poskakał po krzesłach stole, pudłach, pobawił się zabawkami i padł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale on grzeczny. Wczoraj Wajsze opowiedziałam o nim, no i pyta się czy nie chcesz dokonać zamiany na koty :-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ nie chcę :D zaczynam poszukiwania kota perskiego :classic_cool: to marzenie mojej babci, a zbliżają się jej imieniny :D tylko tak myślę, że nie można jej podarować takiego małego, bo ona padnie jak jej maluch będzie latał po firankach i stole :D :D na razie się rozejrzę w necie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halina, może On takiego nieczułego na punkcie kotów udaje ? W każdym bądź razie szarpie się z Serafinem (to imię mojego kota), zaczepiają się, ja myślę, że żyć bez siebie nie mogą ;-) Myszorek - jak na trzymiesięcznego kota - to Filemon duży jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam dorodniejszego kociaka po znajomości :D :D nie wiem czy jest duży, dla mnie jest malutki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, złegolinka wkleiłam :D właściwego nie znajdę bo wyłączyłam, a już mi się szukać nie chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak mi się duże te koty wydają - może to dlatego, ze sa takie puchate ? Byłaś z nim już u weterynarza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie byłam. dostałam książeczke zdrowia, są tam już wpisane szczepienia, dwa razy był też odrobaczony. babka mi powiedziała żeby odczekać 2 tyg. aż się zupełnie przyzwyczai i wtedy go zabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem. musiałam obrać i zgnieść 10kg winogron :D Kropka mąż jeszcze nie wrócił z pracy więc wątpię byśmy się dziś gdzieś wybrali. Zwłaszcza,że się nie wyspał bo wczoraj wróciliśmy po 23 z kolacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kropko! No może będzie ;) Wajcha chory i zdycha w domu. A mnie atakują pyłki ( Atak pyłków III- hihi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bułeczka z ziarnami z żółtym serem i pomidorem + 2 ciepłe paróweczki z sosem słodko-pikantnym :D i kawusia of course

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie się dowiedziałam, że nie będzie mnie jutro w pracy - wychodzi na to Moluś, ze zostaniesz tutaj jutro sama - bedzie \"cisza, jak makiem zasiał\" :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej. robię sobie okłady z szałwii na oko, bo tylko ją mam. od 2 dni mnie swędzi i jest podrażnone, zatarłam czy co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam tyle zaległości w czytaniu,że chyba sobie odpuszczę :-) Myszorku co Ty tak na luziku dziś? nie jesteś w pracy? Kropeczko czy jakieś postępy zrobiłaś w przygotowaniach do ślubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×