Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Rybko wzięłam sobie w końcu urlop :D cały tydzień leniuchuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko, Mysza ma urlop od poniedziałku, do piątku, ma też ślicznego, boskiego, zajebistego, małego kota ! 😭 Którego Jej tu prawie wszystkie zazdrościmy ;-) A co do moich przygotowań, to zabukowaliśmy termin w Kościele, ale jak nie dostaniemy zezwolenia z kurii, to to zabukowanie nic nam nie da. Poza tym, co tam jeszcze ? Podpisaliśmy umowę z zespołem, i zapisaliśmy sie na nauki. Dużo, co nie ? :-) Ale i tak najważniejsza jest \"jej wysokość kuria\" i jej zgoda :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuria? Kropeczko dlaczego musisz miec taka zgodę? a nauki sa komiczne :-) przynajmniej ja tak je odbierałam bo może teraz coś zmienili :-) Myszko gratulacje podjęcia decyzji na tak w sprawie kotka :-) masz juz jakąś fotkę? a ten tydzień wolny... ale Ci zazdroszczę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Rybka jest zakręcona :-) Masz fotki kota Filemona :-) Zgoda kurii jest potrzeba, bo to jest kościół rektorski, a kuria wymyśliła, że jak ktoś chce się hajtnąć w rektorskim, to oni sie musza zgodzić - nie wiem dlaczego. Może było za dużo ślubów, i księża z parafii młodych protestowali, bo kasa im uciekała ? Jak nie dostanę zgody, to wybiore inny, na pewno nie parafialny. Nauki wynalazłam jakies ekspresowe - trwają jeden dzień, i są prowadzone przez Pallotynów - wydają się być całkiem normalni, więc może nie będzie jakichś głupot ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Moluś :-) powiedz mi tylko czy masz pomyślne wieści od lekarza do którego się wybierałaś? niestety nie czytałam zaległości ;-( a co to jest za Kościół Kropeczko? Ja na nauki chyba z 8 razy chodziłam :-) fajnie że znalazłaś \"przyspieszony kurs ;-) zakręcona to mało powiedziane... mam tak mało czasu ,że czasem nie wiem juz co pierwsze robić, a na tlen nie zaglądałam juz chyba z m-c :-( ale kotka musze obejrzeć :-) Myszko a wyprowadzasz go na spacer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Moluś najpierw musi przestać palić :-p Rybko, kościół, jak kościół - polubilismy go, tam są ojcowie oblaci (czy jak to się nazywa) Franciszkanie, no i się okazuje, że to rektorski kościół :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ograniczam się jak moge!!! :) Wieczorkiem tylko sobie pare dymków wciąge czasem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorek - pojęcia nie mam, co to za wynalazek. Zapytam się jak znowu sie zobaczę z tymi braćmi zakonnymi. Rybko - wiesz co sie stało w naszej wspaniałej polityce ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś, nie ma ze czasem, trzeba przestac i juz :-) Jak zachaczyłyśmy o tematykę ciążową - to miałam dzisiaj \"traumatyczny sen\" związany z ciążą i porodem ! Byłam w 9 miesiącu ciąży, i znalazłam sie w szpitalu z powodu skurczów. W szpitalu zorientowałam się, że nie mam żadnego lekarza prowadzącego, i przez czas ciąży ani razu nie byłam u ginekologa. Chciałam mieć cc, ale nikt mi tego nie chciał zrobić, więc Wajcha zaczął przekupywac lekarzy. Załatwił lekarza murzyna, który, jak mnie zbadał stwierdził, że w ciąży nie jestm, tylko mam problemy hormonalne ;-) A tak w ogóle to on dorabia jako lekarz, bo normalnie to przyjechał w piłkę grać w naszej reprezentacji ;-) Sen był bardzo realistyczny - zwłaszcza skurcze - czułam je we śnie. Od tej pory uważam, że nie tylko wychowanie dziecka jest \"straszne\" - urodzenie go też :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieje się dużo Kropeczko :-) a co masz na myśli z tą polityką? mnie ostatnio najbardziej ciekawi co zrobi Lepper :-) Molus żadnych dymków !!! Myszko Twój kotek to po prostu bóstwo :-) sama za kotami nie przepadam - podaję rękę Belli - wolę psy :-) ale ten jest cudowny , nawet na zdjęciu widać ,że jest mięciutki i cieplutki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przekupstwo było nie tylko w jej kierunku ale ja to oceniam troche inaczej - dla mnie to kwestia uczciwości i kultury a o taką nie podejrzewam nikogo z przekupionych - to pazerność na stanowiska ... tylko jak już nie będą potrzebni to jak myślicie gdzie wylądują???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka wysłałąm ci maila, może da radę przepchnąć go dalej :) idę do sklepu, wrócę niebawem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko, ja do tego podchodze tylko w ten sposób, że jest szansa, że kolejna wpadka nareszcie zatopi PiS. Nie myślę o tym dlaczego ona to zrobiła, i czy w innym przypadku byłoby inaczej. Myśle, ze by nie było i w polityce jest mnóstwo korupcji. Ale ta wpadka cieszy mnie tylko ze wględu na to, że dokopała PiSowi. I tyle. Może w końcu społeczeństwo zrozumie, ze to nie jest dobra partia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorek, \"sprawę\" przepchnęłam do kadr. Wiem, że ostatnio były u nas jakieś tam braki, a nuż coś z tego wyjdzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz jakby to powiedzieć ja nie do końca ufam p. Beger. Rozumiem że nagrania mogą byc prawdziwe itd.... zakładam jej dobrą wolę ale z drugiej strony czy to czasem nie chęc powrotu do mediów? jakoś cicho sie o niej zrobiło ostatnio... czy Was to nie zastanawia o co tej kobiecie tak naprawde chodzi ? przecież trzeba byc ślepym żeby nie widziec oszustw PiS-u na każdym kroku.... i matactwa niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko, ja uważam, ze to Lepper jej niejako \"kazał\" zrobić coś takiego, nie uważam, zeby ona to zrobiła z czystych intencji, itd. A cieszę sie tylko dlatego, że może z tego ciosu sie nie podniosa, bo to, że ja widze ich wpadki, nie powoduje, ze widzą je inni. A po tym może już nie będą mieli szans się podnieść ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza, nie dziękuj, w końcu jeszcze sukcesu nie ma, a do kadr każdy przecież może przesłać :-) Zagaję jeszcze w tej sprawie naszą kadrową, bo fajna z Niej babka, więc dam Ci znać, co wyniknęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważyłaś zmniejszoną aktywność pomarańczy ? :-) Dzisiaj jak nic nie wypali, to się z Haliną zobaczę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałam że jednak ktoś się wykazał aktywnością wczoraj wieczorem, ale zostało to usunięte :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko czasem chciałabym tak pracować aby śledzić losy kaffe na okrągło ale tak nie mogę :-( chyba jesteś jedną z nielicznych która bywa tu codziennie :-) oczywiście oprócz pomarańczy która dodatkowo robi notatki na nasz temat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety, taki już mój ciężki los. Całe szczęście, że podeprze mnie czasem Moluś i Myszorek ;-) Ale jutro mnie nie będzie - o !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak pomarańcza pokazła się jakoś po 22-giej. Pojechała sobie po mnie, Kropce, Rybce. Ale dałam to do usunięcia. Pewnie wieczorem znowu się ukaże i napisze, że się bałam, że przeczytacie o tym jaka jestem głupia itd... Musze teścia odwiedzić bo wrócił do domu. Ponad 4 tyg. w szpitalu! Ja bym na łeb dostała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×