Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

no i stało się :D 2 bluzki w bonprix zamówiłam :D i stówka poleci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, Moluś, to niech se w dupę wsadzą te swoje rady - tyle to i my Ci powiemy, że albo jesteś przed okresem, albo w ciąży 😠 ;-) Też mi klinika :-( A mówiłaś że masz coś z jajnikami, jakies problemy, czy co ? Mysza - no i bardzo dobrze - rano myślałam o tej kolorowej bluzce, i stwierdzam, ze powinnaś ja sobie kupić. A drugą jaka zamówiłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Mysza szalejesz z tymi seksi bluzkami :-) Ładna i jaka tania, aż nie można było nie kupić, co nie ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety nie, bo podobała mi się już 2 miesiące temu jak jeszcze miała wyższą cenę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to kochana, interes zrobiłaś - jestes usprawiedliwiona ;-) ze ją kupiłaś. Nie wiesz, gdzie nasz Debilek ? Rano był a teraz ?? Pewnie w firmie, rezygnuje z roboty. No i...............dlaczego Debilek ? Jest jakiś szczególny powód ku temu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Debilek był tylko wczoraj bo sama się tak nazwała, pisała dlaczego :D teraz nie ma jej w domu, wybyła. jem jogurcik, mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie sama się tak nazwała, ale nie wiem dlaczego, bo tego chyba nie napisała. Ciekawe jak Jej plama, i czy jest wdową morderczynią ;-) Też zadłam jogurt - tfu, ale sie zasłodziłam, ble....:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisała, pisała :D \"poczekam aż przestanie lać i pojade na myjnię, będę w taką pogodę tam jak jeden jedyny debil czyściła samochód :D:D:D\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa no widzisz - akurat to mi umknęło. Naturalne jogurty są dobre, ale jeszcze lepsze z musli :-) Niestety miałam tylko fantazję tiramisu z porzeczkami - jezu, jaki cukier - sam cukier :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie ostatnio tiramisu u koleżanki smakowało, mówiła że to przepis z serka mascarpone dr.oetkera. tylko jak ja taką blaszkę zrobię to ją sami z mężem zjemy :D a takie tiramisu to chyba nie może stać parę dni ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Claudii jest przepis na tiramisu z Nutellą! Dawno nie jadłam ciasta więc moŻe sobie zrobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam! Myszka jak będziesz chciała przepisa na tiramisu to daj znać... Całuski dla Wszystkich Uroczych Pań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z nutellą to już jakiś hardkorrr :D wystarczy że serki i śmietanka idą w dupę :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka - a tak po Myszy się odważyłam :-D Halina - a weź Ty nie podjudzaj Laurity :-p Mysza - pojcia nie mam, jak się robi tiramisu, bo to co jadłam to była fantazja Danona, o smaku tiramisu. A tego ciasta nie lubię. Raz z Wajchą robiliśmy z paczki tiramisu, ale jako, że robiłam tylko co On kazał, to nie wiem, co i jak. No i Jemu smakowało, mi \"zajeżdżało\" chemią - ble :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam cały czas w domu.... mam chore gardło i syn też był chory nie wiem jak Ty znajdowałaś czas na pisanie z domu :-) ja włąsciwie nie maiłąm nic do roboty ale dostep do netu miałam na pół z synem i jeszcze skrzynka firmowa do obrobienia ( korespondowałam z klientami) bo inaczej by sie nie dało :-( a co u CIebie juz lżej na sercu? kolejny rozdział życia zamknięty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka jaka śliczna ta bluzeczka też chcę taką powiedz jesli nie bedzie mi pasować moge ją zwrócić? tak bez niczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładna ta bluzka naprawde już się zdecydowałam , ale nie ma mojego rozmiaru i musze wziąć trochę wiekszą dlatego muszę wiedzieć czy mogę ja zwrócić :-) wiem Laurka że nie jest lekko rozstawać się rano z dziećmi... tez mi było przykro jak dzis powiedziałam,że jutro już musze iść do pracy i dzici nie były zadowolone no ale trzeba wrócić do rzeczywistości... :-) lubię pracę więc bedzie mi łatwiej szkoda mi najbardziej tego luzu psychicznego i nieograniczonej ilości czasu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem o co chodzi i rozumiem Cię , to dramat szczególniejak wcześniej byłaś z niż w domu a co z tym fryzjerem cos planowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym jakoś nie mam problemu :-) mały sam się budzi i zawsze z usmiechem a starszy odkąd ma telefon kom sam sobie ustawia budzik i jest oki :-) ja sie budze sama ale żebym lubiła wstawac rano to trudno powiedzieć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawołałam sąsiadkę i zamówiła też sobie bluzeczkę ale inną :-) kurczę nam kobietkom niewiele potrzeba do podjęcia decyzji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc :-) dziś z uśmiechem witam z biura :-) rano nie było tak źle ze wstawaniem ufff... Laurka gdzie Ty się wybierasz tak wcześnie? Myszorku jesteś ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :D ponad 20 minutut stałam na przystanku i wypatrywałam aż tramwaj łaskawie przyjedzie, dlatego do pracy weszłam 8.30 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka! Polska gola! Piękny mecz i baaaardzo nerwowy! ale udało się! Polska dania 1:0 :D:D:D:D:D:D:D Dziś jade zobaczyć moją sunie wię c spodziewajcie się zdjątek ... Laurka- jak byłam we wtorek w Poznaniu to korki też straszne! Rybka zdrowiej! Moja mama wczoraj do mnie taki tekst: \"Widziałam kota twojej koleżanki w tv-cuuudooooooo\" :) A i jutro mamy jednka wolne za 11 listopad :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc: 🖐️ Laurka - nareszcie będziesz trochę z nami :-D Rybko - którą bluzkę sobie zamawiasz ? Myszorek - dobrze, ze jest ciepło, wyobraź sobie 20 minut czekania na zimnie i deszczu 😭 ;-) Moluś - a czy my nie graliśmy przypadkiem wczoraj z Belgią ;-) A co do korków, to mam wrażenie, ze są wszędzie - to taki uboczny wynik postępu cywilizacji 😠 Fajnie by było, jak w Jetsonach jeździć w powietrzu - może by sie rozkorkowało ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha - ja też mam jutro wolne, ale może zajrzę, jak Wajcha wyjedzie i zostawi mi laptopa. Moluś - no widzisz, tez masz wolne, a tak chciałaś mieć, jak ja Ci mówiłam o moim :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×