Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

aaaaaa, samolot. ja się tam poszwendałam troszkę ale nie miałam aparatu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Policji się nie dostałam:( Oblałam na testach ogólnych, na 25 puktów miałam 24. Zamierzam próbować jeszcze raz w styczniu. Co do szukania pracy to chodzę na rozmowy kwalifikacyjne. Byłam w szkole językowej, w hotelu, w firmie logistycznej. Czekam na odzew z hotelu. Ale tam praca jest jako pokojówka - niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi, jak chcesz się zaczepić do jakiejkolwiek pracy, to pokojówka nie jest zła, żeby przeczekać do nowego roku i ponownie startować do policji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sobotę podjechałam do znajomych - zjadłam pyszne tiramisu a potem udalismy się na lotnisko, wiało i co jakiś czas lekko padało ale przeżyłam :D po grochówkę nie stałam, ale dostałam kawkę ;) do domu wróciłam już z mężem więc luzik. wczoraj byliśmy tylko w M1 na małych zakupach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojechałam głównie po żel do mycia twarzy i lakier do włosów, no i niewielkie zakupy spożywcze. z ciuchów szukam tylko kurtki ale na razie nie znalazłam. to znaczy znalazłam idealną ale za 5 stów, a to za dużo jak na puchową :o w big starze też nawet fajne płaszcze puchowe widziałam - za 280 zł jakoś, ale już tylko duże rozmiary zostały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już w sumie jestem obkupiona w zimowe rzeczy, ale nie podoba mi się mój zeszłoroczny płaszcz - jakoś tak się \"zdziadził\", i wygląda, jakby miał z 10 lat, a ma dopiero rok. Może w lutym soie coś innego kupię w outlecie, kiedy już zimowe płaszcze rzucą na przeceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swojej kurtki puchowej jeszcze nie wyrzuciłam więc w ostateczności będę ją nosić ale wolałabym coś nowego :D tę kupiłam jak jeszcze w Wawie mieszkałam jakoś tak w 2002 roku ;) jeszcze jest dobra, parę piór tylko zaczeło w ostatnim sezonie z niej wyłazić..no ale znudziła mi się :D płaszczyk mam za to fajny, kupiony 2 lata temu w Monnari. jeszcze ze 2 lata minimum go ponoszę pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie kupiłam w płaszczyk do kolana w Słomczynie za 360 zł. Jest dość gruby, jasny (beżowy). Materiał jest dość dziwny bo podobny do wełny, ale nie jest to wełna. Do tego kremowa wełaniana czapka i szalik. A buty mam z zeszłego roku. Ale mam jakąś manie na swetry. Kupiłam sobie już dwa a jeszcze myślę o grubym golfie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emila, a Ty teraz gdzieś pracujesz ? Ja swój płaszcz kupiłam w Vero Modzie - nie pamiętam już za ile, ale chyba za max 250 zł. a może i za 150. Jest czarny, sztruksowy z dużymi guzikami, i w zeszłym roku wyglądał super, ale jak go teraz wyciągnęłam z pudła, to taki się stary wydaje, i zresztą tak wygląda 😠 Vero Moda chyba nie robi zbyt trwałych rzeczy. No ale nie mam kasy na nowy, i jeszcze w nim pochodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pracuję, ale zasadziłam sobie sałatę (całą folię), no i jakąś kasę mam, poza tym pomagają mi rodzice, dlatego stać mnie było na tak drogi płaszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie:) Ale dziś siedzę w domu i wysyłam CV i uczę się angielskiego. Mam kurs dziś wieczorem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropa trudne pytania zadajesz. Związek z I?? Jest cały czas, ale jaki on jest?? napewno trudny. Są wzloty i upadki. Ale jesteśmy razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro pytanie Kropki należy do trudnych to wnioskować można tylko że nie jest dobrze Emilko :) to nie moja sprawa, ale zastanów się nad tym, skoro nie jest najlepiej gdy nawet nie mieszkacie ze sobą.. no ale nic to ;) ja właśnie ratuję się snikersem, może mnie ta bomba kaloryczna rozbudzi w końcu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorku, z tym moim związkiem to jest tak, że w sumie nie jest źle, nawet jest dobrze, ale ja mam inne oczekiwania. Ja potrzebuję czułości, komplementu, zdecydowania i poczucia bezpieczeństwa. A tego mi brakuje. Może I nie potrafi taki być jakbym chciała?? A może nie chce - hmmm nie wiem. Ale przecież związek polega na akceptowaniu tej drugiej osoby taką jaką jest. Akceptuję go, a moje potrzeby?? w sumie sa nieważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko - brak zdecydowania - masz na myśli umiejętność podejmowania decyzji przez I. ? a może jemu jest wszystko jedno częściej niż powinno się to zdarzać ? no i poczucie bezpieczeństwa.. to nie są jakieś tam twoje wymysły, to podstawowe potrzeby, które powinny być zaspokojone :) nie chcę żeby to zabrzmiało jak jakiś wymądrzanie się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Emilka, ale gadasz ;-) Twoje potrzeby sa nie ważne ? Ok. - to teraz pomyśl sobie, ze jesteście razem już ok. 30 lat, mieszkacie razem, macie dzieci, a Twoje potrzeby nadal nie są ważne. Ciekawe po jakim czasie Twoje samopoczucie spuchnie, jak balon i pęknie ? :-) Każdy ma jakieś granice. A poza tym nie sztuka mieć jakiegolowiek faceta, a niestety mam wrażenie, że I. dla Ciebie jest jakikolwiek. No ale co ja Ci będę głowę truć. Mysza 😭 Ja też zaraz gwoździa głowa przybiję - strasznie chce mi sie spac !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie już lepiej. właśnie wymyślam sobie dzień wolny za 11.11 - chyba wybiorę któyś piątek.. rano wsiadłabym w pkp - kupiła kurtkę w kdt, potem na obiad i kawę do mamy, a na wieczór znów do wawy do psióły na noc..i powrót sb 10.25 TLK.. tak sobie gdybam głośno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Mysza, to gdybaj, gdybaj, jakbyś jeszcze znalazła czas dla innych warszawianek, to by było super :-D My mamy wolny ten piątek w firmie, czyli - w tym tygodniu pracuję tylko do czwartku !! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ale super z tym wolnym! u nas nie ma nic takiego! 😭 Tu nawet nie ma jakiejś premi na święta czy coś!!! Kumpel niedługo będzie miał 10 lat ja tu pracuje. Ciekawe czy coś dostanie z tej opkazji! A w ogóle odkąd kochanica bosa tu pracuje ( to się tylko tak nazywa) to się pozmieniało. Na początku było spoko i w ogóle a teraz to aż nie chce się tu przychodzić. Ostatnio dowiedziałąm się, że jestem mało wydajna!!!! nosz kuźwa!!! Robie wszystko co mi podetkną i mało wydalna!!! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś - nie przejmuj się. Raczej miałaś się postarać o umowę o prace - to ważniejsze, niż jakieś plotki o Tobie. Chociaż z drugiej strony mogą też zaszkodzić, bo to uderza w Ciebie jako pracownika :-o W każdym badź razie - co firma, to inny obyczaj. U mnie tez do tej pory nie było premii na święta. jedynie moja pierwsza firma dawała bony. A teraz nikt nic nie daje - i tez jest ok., nie mogę narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obydwie macie racje:) Myszorku fakt chodzi o brak zdecydowania przez Irka. No wstawiłam sobie ryż, do tego mam wczorajsze kotlety, a rodzice rosół zjedzą. A z tym spaniem to wszytsko przez pogodę, mnie do tego głowa boli potwornie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropcia to nie polta tylko Pajączek to słyszał już jakiś czas temu i ostatnio pod wpływem alko. mi się przyznał! O umowe pytam sie jak tylko się zarejestruje sie w UP jak powie, że nie to niech spada na bambus!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde pod koniec grudnia dopiero! Ja też 😴 i 2 kawki już wypiłam. Pogoda taka do bani!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głowa mnie boli 😭 Oczy mnie szczypią 😭 i same mi sie zamykają 😭 Ratunku :-D Mysza, a Ty jak ? Dalej taka senna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie już całkeim dobrze, czekolada postawiła mnie na nogi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×